Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 58

  • 37 002
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
 Бихтер умира,а сестра й й обръща гръб,въпреки че го усеща- и това е нормално,в реда на нещата? Въпреки  обтегнатите им взаимоотношения има неща,които са по-важни от нараненото Его,никой не живее сам за себе си. Ако не помогнеш на сестра си и то в момент,в който тя се срива пред очите ти-на кого тогава,какъв човек си?Ако нещата бяха обърнати и Пейкер беше на нейното място дали щеше да я остави-надали.Днес научих "изключителни" неща. Остава сега да се каже,че и Фирдевс съвсем в реда на нещата си е грабнала чантата и това ще е черешката на тортата  doh
  

И аз така, даже предпочитам да не пиша.....има твърде много "бисери"

# 661
  • Мнения: 332
"Ама тя реши да се закотви при племенника - зор-заман, обичай ме!"

-това е сексуален тормоз

Имам предвид, че се е вманиачила, а не, че го кара насила да я обича..... ooooh!

Колко пъти трябва да се казва край на една жена,за да разбере и го приеме?



Аз пък да попитам - защо не освободи каменната къща - защото нямаше време може би, или защото хората пазят скъпите си спомени? Въпроса е риторичен. Бихтер тормози Бехлюл, а разгора между чичо и племеник какво беше - "Ако обидиш Нилах, т.е. - мен ще станем врагове. За първи и последен път те предупреждавам толкова сериозно - знай стойноста на всичко, което ти се дава.Закълни се, че няма да я нараниш?"

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 18:50 от vania_61

# 662
  • Мнения: 6
Момичета не се тормозете с глуости има още две серии... няма смисъл да се караме.
nelka123 - много хубави снимки си качила мила  Hug
askimemnu - Много ми харесаха мненията ти, много хубаво си написала всичко което си почувствала.
чаровница, snn  Hug Hug
Не мисля, че е правилно да има коментари от създателката на темата как иска хората, които пишат в темата да се сменят  Rolling Eyes
Неприятно ми е да чета мнения изпълнени с обиди и нападки, но явно няма начин това да се спре - жалко.

# 663
  • Мнения: 3 371
Добър вечер !
Направо не мога да повярвам какво прочетох тези няколко страници ! ooooh! Жалко е , наистина !

# 664
  • Мнения: 0
 jujulinka,snn  Hug

# 665
  • Мнения: 0
Сега ми идва наум друго нещо- защо Бех постоянно наранява Бих?Било то с думи или с действия..като й казваше ,че е достойна дъщеря на Фирдевс,като й изви ръката наскоро във винарната или там каквото помещение беше,като постоянно се опитва да я изкара виновна(и то само нея ) за това , което се случи между тях при положение , че Бех започна всичко. Той беше източника ,а Бихтер само го последва. Наистина защо би наранявал човек ,който твърдиш ,че обичаш и с когото не вежнъж си казвал ,че си едно цяло..за Бихтер разбирам-тя е наранена и огорчена от всичко(първо ,че Бех 100 пъти я зарязва и отказва да заминат,после й изневери,после пък реши да е с Нихал,защото тогава му беше изгодно и без чувства..) и това я кара да наранява другите.Може би не е дорасла и узряла ,за да постъпи другояче.Ако беше взела и малко от акъла на Фирдевс сега можеше да е с Бехлюл. Но тя е импулсивна винаги,нетърпелива и не премисля нещата.Тя действа.Това й е грешката.

  bouquet

# 666
  • Мнения: 6
Сега ми идва наум друго нещо- защо Бех постоянно наранява Бих?Било то с думи или с действия..като й казваше ,че е достойна дъщеря на Фирдевс,като й изви ръката наскоро във винарната или там каквото помещение беше,като постоянно се опитва да я изкара виновна(и то само нея ) за това , което се случи между тях при положение , че Бех започна всичко. Той беше източника ,а Бихтер само го последва. Наистина защо би наранявал човек ,който твърдиш ,че обичаш и с когото не вежнъж си казвал ,че си едно цяло..за Бихтер разбирам-тя е наранена и огорчена от всичко(първо ,че Бех 100 пъти я зарязва и отказва да заминат,после й изневери,после пък реши да е с Нихал,защото тогава му беше изгодно и без чувства..) и това я кара да наранява другите.Може би не е дорасла и узряла ,за да постъпи другояче.Ако беше взела и малко от акъла на Фирдевс сега можеше да е с Бехлюл. Но тя е импулсивна винаги,нетърпелива и не премисля нещата.Тя действа.Това й е грешката.

  bouquet

И аз мисля, че ако можеше да чака и беше малко по хитра щеше да бъде с Бехлюл.
Просто тя си го искаше веднага на момента без да чака, без да го гледа с Нихал или с която и да е друга

# 667
  • Мнения: 0
"Ама тя реши да се закотви при племенника - зор-заман, обичай ме!"

-това е сексуален тормоз

Имам предвид, че се е вманиачила, а не, че го кара насила да я обича..... ooooh!

Колко пъти трябва да се казва край на една жена,за да разбере и го приеме?



Аз пък да попитам - защо не освободи каменната къща - защото нямаше време може би, или защото хората пазят скъпите си спомени? Въпроса е риторичен. Бихтер тормози Бехлюл, а разгора между чичо и племеник какво беше - "Ако обидиш Нилах, т.е. - мен ще станем врагове. За първи и последен път те предупреждавам толкова сериозно - знай стойноста на всичко, което ти се дава.Закълни се, че няма да я нараниш?"


"Аз пък да попитам - защо не освободи каменната къща"
-Бехлюл каза няколко пъти ,че тази къща му напомня само лоши спомени-останалото са ваши лични интерпретации.


"... а разгора между чичо и племеник какво беше..."
Чичото  предложи на Бехл;юл само преди дни  - да се отложи сватбата и Бехлюл съзнателно избра Нихал
А "разговора"  беше тъст/зет  и е задължителен при всяка сватба

# 668
  • Мнения: 3
Сега ми идва наум друго нещо- защо Бех постоянно наранява Бих?Било то с думи или с действия..като й казваше ,че е достойна дъщеря на Фирдевс,като й изви ръката наскоро във винарната или там каквото помещение беше,като постоянно се опитва да я изкара виновна(и то само нея ) за това , което се случи между тях при положение , че Бех започна всичко. Той беше източника ,а Бихтер само го последва. Наистина защо би наранявал човек ,който твърдиш ,че обичаш и с когото не вежнъж си казвал ,че си едно цяло..за Бихтер разбирам-тя е наранена и огорчена от всичко(първо ,че Бех 100 пъти я зарязва и отказва да заминат,после й изневери,после пък реши да е с Нихал,защото тогава му беше изгодно и без чувства..) и това я кара да наранява другите.Може би не е дорасла и узряла ,за да постъпи другояче.Ако беше взела и малко от акъла на Фирдевс сега можеше да е с Бехлюл. Но тя е импулсивна винаги,нетърпелива и не премисля нещата.Тя действа.Това й е грешката.

  bouquet

Бех никога не се е опитвал да изкара Бех виновна за случилото се...
Тя е виновна, защото не разбира  и не чува когато и казва край - 100 пъти

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 19:19 от silvia_maria

# 669
  • Мнения: 2 156
Бихтер получи цялата обич и всичко произтичащо от това,
да е съпруга на Адан.
Не успя да се насли на "разрешения" плод !
И защо сестра и да не постъпва разумно? Явно всеки ще постигне щастието си в Америка,
далеч от минало и роднини.

# 670
  • Мнения: 0
Аз мисля ,че Бех се бори със себе си постоянно. Той знае, че когато Бих е наоколо не може да й устои. Иска да е с нея (може би когато не се държи налудничаво) , но пред това предпочита да успокои съвестта си и да направи "добро " на всички около него. Знае ,че ако направи както е редно тези,на които държи ще бъдат щастливи. Но къде отива неговото щастие?Добре ли е за заблуждаваш хората ,които обичаш? Редно ли е да се бориш с нещо по-силно от теб? Установила съм(поне за себе си),че колкото повече се бориш срещу нещо,толкова по-силно те връхлита и ти напомня за себе си.  newsm78

Но един въпрос не ми дава мира-защо Бехлюл постоянно обижда и наранява Бихтер?Защо?И то по начин,който не приляга на никой!Не е ли той най-виновен за нейната смърт?

jujulinka  Hug

# 671
  • Мнения: 882
Леле-е-е момичета! Ужас! Mr. Green
Ама вие продължавате да се взимате на сериозно! ooooh!
Толкова ли сте сърдити на живота,та безброй пъти да си повтаряме едно и също! Thinking
Но явно сте безнадежден случай! Naughty

И друго искам да си кажа - убедена съм,че има 2-3 потребителки -има една дума само дето "не спят" в темата и след всеки пост,който е в противоречие с тяхното виждане веднага подклаждат огъня със сарказми и квалификации.Това изостря тонът в тази тема - е може би една от причините беше.

Моля, прочетете  пост 575 - на Нелка123 - дано малко се усетите какво правите и дори анонимни,
 все пак помнете и не забравяйте,че там горе има някой или нещо,което знае какво става в душите и умът ни!


Хайде останете си със здраве,нямам намерение и тази нощ да нарушавам психичното си здраве!

# 672
  • Мнения: 0
Аз мисля ,че Бех се бори със себе си постоянно. Той знае, че когато Бих е наоколо не може да й устои. Иска да е с нея (може би когато не се държи налудничаво) , но пред това предпочита да успокои съвестта си и да направи "добро " на всички около него. Знае ,че ако направи както е редно тези,на които държи ще бъдат щастливи. Но къде отива неговото щастие?Добре ли е за заблуждаваш хората ,които обичаш? Редно ли е да се бориш с нещо по-силно от теб? Установила съм(поне за себе си),че колкото повече се бориш срещу нещо,толкова по-силно те връхлита и ти напомня за себе си.  newsm78

Но един въпрос не ми дава мира-защо Бехлюл постоянно обижда и наранява Бихтер?Защо?И то по начин,който не приляга на никой!Не е ли той най-виновен за нейната смърт?

jujulinka  Hug
 

 Защото трябва да я отблъсне от себе си по някакъв начин,защото ако не я наранява разумът му се замъглява,чувството е в него и трябва да му се противопостави -как,като е мил с Бихтер,където всяка дума е тълкувана и търсена като любовна,нали трябва да убеди себе си и нея,че всичко е свършило.Не го оправдвам,просто смятам,че това са мотивите за действията му.

# 673
  • Мнения: 3 339
Момичета ще изразя своето скромно мнение след като прочетох всичко Аз не съм от редовно пишещите но цяло чудо е ако не затворят темата

# 674
  • Мнения: 6
Аз мисля ,че Бех се бори със себе си постоянно. Той знае, че когато Бих е наоколо не може да й устои. Иска да е с нея (може би когато не се държи налудничаво) , но пред това предпочита да успокои съвестта си и да направи "добро " на всички около него. Знае ,че ако направи както е редно тези,на които държи ще бъдат щастливи. Но къде отива неговото щастие?Добре ли е за заблуждаваш хората ,които обичаш? Редно ли е да се бориш с нещо по-силно от теб? Установила съм(поне за себе си),че колкото повече се бориш срещу нещо,толкова по-силно те връхлита и ти напомня за себе си.  newsm78

Но един въпрос не ми дава мира-защо Бехлюл постоянно обижда и наранява Бихтер?Защо?И то по начин,който не приляга на никой!Не е ли той най-виновен за нейната смърт?

jujulinka  Hug


Бехлюл има най-голямата вина за края на Бихтер, но той се държа така с нея, за да се опита да я отблъсне от себе си...
След вчерашната серия много се обсъждаше, защо и каза "Ти ме мразиш, не ме обичаш" ако не я обичаше щеше да го каже, но не... "Не мога да оставя Нихал това ще я убие" според мен това изречение говори много, даже всичко.

Общи условия

Активация на акаунт