Отговори
# 585
  • Мнения: 943
Малеее, какви са тия сънища!?!  Shocked Пу,пу все така да ви спят дечицата!

Доволни сте значи от Ян Бибиян. Ще взема и аз моята да я запиша, че сме на 565757575575 място за държавната.  Whistling Пък ако тръгна да готвя... ще има "развод ми дай" , нали бе дзумба?   Kissing Heart

Б. ,мерси и аз малко препаратче слагам.  Simple Smile

# 586
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Ох спане - каква трудна и тежка дума за нас. Моя син няма много желание да спи а напоследък освен да реве друго не знае  #2gunfire
Иначе става към 9 после към 11, 12 някъде пак му се приспива и я спи я не спи. Към 17-18 пак имам някакъв сън ама само понякога и вечер най-късно 10ч. гледам да го приспя.
Покрай тия зъби пак минахме основно на кърма и направо нямам идея докога ще е толкова зле положението. А и приспиването е само на цица  #Cussing out

# 587
  • Мнения: 1 224
Пък ако тръгна да готвя... ще има "развод ми дай" , нали бе дзумба?   Kissing Heart
Ще готвиш, единствено ако идвам и аз да ям Grinning
Няма кой да те чака по цял ден да готвиш, забрави  Mr. Green Heart Eyes

# 588
  • Мнения: 75
Kölsches Mädel   Joy Joy Joy представих си го много образно Laughing  Иначе и при нас стане ли тихо...нещо се случва. Последото любимо занимание да отвори пералня и да навре глава вътре и да си пее нещо Simple SmileТова поне не е много опасно.
Иначе да пробвала съм го на леглото до мен, заспива си, но се притеснявам да не го науча само така...то си е все едно на ръце само дето не го държа. Нали трябва да се учат да спят сами... :

# 589
  • Дъблин
  • Мнения: 331
TedyKr, при нас има 1 или 2 спанета през деня. Ако стане по-рано, към 9, спи пак към 11 за час и после пак от 14:30 до 16:30. Ако стане към 10:30 не спи преди обяд, но следобяд спи по-дълго. Вечер заспива към 22:30.
Прочетох за мерките на Сашко, много голям е станал  Heart Eyes А в началото бяха почти еднакви с Ива.

За оставянето сама, гледам да не го правя, защото все намира да направи някаква беля. През деня ми е все пред очите. За заспиване обаче я оставям сама с някоя играчка, тя я погушка малко и си заспива, а после като се събуди пак си я намира и се забавлява известно време с нея.

За зъбите - 2 броя отдолу и няма изгледи за нови  Simple Smile

Kölsches Mädel  Joy , ама на теб дали ти е било толкова смешно, съмнявам се.

# 590
  • Мнения: 0
Дария също спи по два пъти през деня,но следобедното е по различно време, ако сме на вън изобщо не спи, да не изпусне нещо и чак като тръгнем да се прибираме заспива в колата, ако сме в къщи заспива към три и откарва 2-3 часа.

Iva_a, количката се води специален багаж, не знам дали, ще ви дадат да я вкарате в самолета.Просто разрешават до самолета да отидеш с нея и после даже, ако е по- голямо летището излиза на друга лента, не с куфарите.

И Дарито имаше едно омазване,но с крем за лице. Като я видях, лошо ми стана- цялата от горе до долу и пода около нея и муцуната бяла,  колко е изяла не ща и да си помислям, ама като блея така е, най- тъпото е, че аз бях в стаята и четях форума  Embarassed и като влеже мъжа ми... чудна картинка Mr. Green

# 591
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Честит имен ден на малката София на мама angela_vesi да расте весело и усмихнато дете!



Честит имен ден на всички от София и всички които носят имената Вяра, Надежда и Любов.

 Grinning Изби най-накрая зъб 5 ама дребния дигна и Т  Sick

# 592
  • Мнения: 588
Честит имен ден на всички празнуващи!
Нека Вярата, Надеждата и Любовта съпътстват живота ви   bouquet

Честит имен ден на малката София на мама angela_vesi
Късмет и Весело детство желая  Hug

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Никол няма още нито един зъб,като че ли няма и изгледи за излизане Simple Smile
не суче вече от месец и половина,яде на поразия-пюрета,каши,попара,кус-кус,грис,овесени ядки,каквото й направя всичко яде,е не в големи количества,но около 150-180гр на ядене,млякото и него си го пие между яденетата.Като имаше разстройство изпи една опаковка лечебна Хумана,хареса й Simple Smileмежду храненията все иска да тъпче нещо за ядене-хляб,бисквити,плодове

за спането-тя се буди към 7 - 8,спи после преди обед,на обед,и може и следобед,ако стане в 7 сутринта й се събират 3 съня за деня,ако стане към 8.30 -само 2 съня,но не може да издържа много без сън,става кисела ,мрънкалива

щях да ви питам-от кога ще правите закуските им с прясно мляко-грис,кус-кус,нишесте?


Честит имен ден на празнуващите  bouquet

# 594
  • Мнения: 293
Здравейте  wavey
Моя Убавец този месец не стига , че не е наддал , ами е смъкнал 100 гр  ooooh! И как няма! Като не яде 2 седмици Crossing Arms Сега обаче е с възстановен апетит и аз съм на седмото небе от щастие  Heart Eyes На мама мишленцето , толкова му е било изгладняло дупето , че сега зяпа и с пълна уста  Crazy Няма да ви казвам, че избиха зъбите , то е ясно , но сега втория от ляво заплашва да започне да ни тормози всеки момент и направо изпадам с тих ужас ...

Kölsches Mädel, много е чевръст моя приятел  Mr. Green  Ще се пазите , няма начин  Hug

Ysabell , радвам се , че ти е харесала рецептата с цвеклото   Hug Има още една много хубава, но не съм стигнала до нея. Нищо , ще я сложа , а когато я приготвя ще добавя и снимка . Надявам се да ти хареса и тя  Heart Eyes
И да , сока независимо какъв е хубаво да се разрежда с вода . Ще се опитам на бързо да ти обясня защо това е така . Знаеш ли какво е Гликемичен индекс (ГИ)? Това е условна единица , с която се измерва степента на покачване на кръвната захар в организма , след консумация на определена въглехидратна храна.Храна с висок ГИ увеличават глюкозата в кръвта за много кратък период от време .Нивото на кръвната захар в органимза се повишава много бързо, след което  също толкова бързо спада и организма изпитва глад. Фибрите в плодовете и зеленчуците понижават многократно ГИ. Напр. фреша от портокал има значително по-висок ГИ от целия портокал.Т.е фибрите помагат на организма да забави усвояването на захарите и забавя покачването на изнсулина в кръвта.За това се препоръчва соковете да се въвеждат в детското меню след навършване на 1 година , а вместо тях да се дава цял плод.Високият ГИ  на плодовите фрешове спада след разреждането им с вода. Водата "разрежда" въглехидратите в стомаха за известен период и те стигат по-бавно до стените му, за да бъдат усвоени. Колкото повече вода , толкова по-бавно се усвояват въглехидратите, т.е по-плавно се вдига нивото на инсулина и организмът не изпитва рязък пристъп на глад.
Нещо такова.... хич ме няма по обясненията  Blush дано схвана , за какво става дума  Simple Smile

Аз за обяд давам основното, следобед десерта и в 20ч. супата.

Ехоооо , Коралчееее , как си ? wavey Винаги ми е приятно да те срещна тук  Heart Eyes Виж тук , относно разпределението на храната от детската кухня . На 6-та страница , средната колона , последния абзац  Hug

Marci , вече сме добре , благодаря Simple Smile Честит ти празник на патерици (15-ти септември)  Hug

timide , честито на патерици и на теб! Simple Smile

Mishinatorka , още ли посещаваш курса за фотографи ?




# 595
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Капризна изобщо не ми е идвало на ум за това  Hug мерси за инфото Simple Smile моя обича наистина много плодове и предпочита да ги давам направо да гризка - имам големи съмнения че ги предпочита така за да може да чеши не избилите 3 зъба.
Моя син предните 2 дни започна да вдига Т, като снощи стигна и 38. Аз още първия ден като видях че има Т ходих да търся педито но я нямаше и звъннах - каза давай панадол след като няма други признаци освен избиването на много зъби наведнъж. Вчера сутринта тръгнахме за село и във влака пак вдигна Т и веднага като се прибрахме се обадихме на местната педиатърка. Жената дойде и го прегледа и се оказа зачервено гърло  Sick. Та майка ходи в Сливен да търси аптека после 2ч. чака за автобус да се прибере - все повече имам чувството че направо тук човек е отлъчен от света ако изчезне нета и тв-то и сигурно ще е така  #2gunfire. Та дано да пресечем нещата.

# 596
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ysabell, стискам палци червеното гърло да мине бързо и да нямате повече Т  Hug

Някоя мама дава ли вода от шише със сламка и какви са впечатленията  Rolling Eyes

# 597
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Кате аз давам от шише със сламка.
С биберон така и не пожънах никакъв успех да приеме каквото и да е било, опитах с мек накрайник - там пиеше но повече го ползваше за чесалка и купих шише със сламка.
Научи се много бързо да пие вода от него, като се напие и почва понякога да всмуква и да я връща водата или да се полива и общо взето гледам да му взема шишето в момента в който спре да пие вода. Кофтито - поне на моето шише е че ако не е затворена сламката и тече ако Венко го обърне за да забие зъби в дъното на шишето и понякога подлива вода около дръжката - не мога да установя защо.
Нашето е такова - http://www.myhome-bg.com/productv/7744/sportno-shishe-s-kapache- … anpol-babies.html

# 598
  • Мнения: 284
Здравейте мацки!

Йоси, дано бързо се оправи малкия бонбон!

Капризче, споко, и моята мома не наддава! Даже е свалила 100 грама! Дано е от зъбките!

И Никол взе да прескача сурешния сън от време на време. Май скоро ще го премахне съвсем. Мисля, че след година вече не е проблем!

Днес правим 11 месеца!  eat

Пожелавам прекрасен ден на всички ви!   Grinning

# 599
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Точно на Canpol ги гледах и ми харесаха. Ще взема да го пробвам.  Peace

Редактирам: Днес бяхме на ДК и този път сме качили само 300гр. и сме пораснали с 1 см. Та вече дребния е 10кг. и 100гр., 78см.
И тук да се похваля, че вчера направи 5 стъпки, а днес измина цялата стая сам  Heart Eyes Още не е напълно стабилен и малко се полюшва, защото умира от смях, докато ходи, но ще свикне  Simple Smile

Последна редакция: пн, 19 сеп 2011, 22:50 от Katencetoo

Общи условия

Активация на акаунт