Британците, британците! - Трък оттук, трък оттам, всичките ще ги изям! - 24

  • 14 126
  • 723
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 606
 hahaha Joy

Джой, благодаря, ама след като видях убавеца дето си го постнала, гащите ми са си съвсем наред. Laughing

# 676
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не че нещо, Бебе, ама тоз хубавец е съвсем същият, който те бромира преди малко hahaha

# 677
  • Мнения: 3 736
Бре, пак дойде време за нова тема - актуализации, моля!

# 678
  • Мнения: 322
С общи усилия изковахме нов глагол - "бромирам"   bowuu Честито!  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 4 606
Не че нещо, Бебе, ама тоз хубавец е съвсем същият, който те бромира преди малко hahaha
Верно ли? Shocked Shocked Аммм... Значи само на онез снимки ме отврати, иначе не е лош. Значи ти си виновна, че пускаш таквиЗ бромски снимки! Crossing Arms

Пуц, мойта актуализация по-късно или довечера, че сега ще трябва да излизам. Grinning

# 680
  • София
  • Мнения: 6 219
Не че нещо, Бебе, ама тоз хубавец е съвсем същият, който те бромира преди малко hahaha

Аз па реших, че сте качили нещо, което на моя комп не се отваря  smile3532 smile3532 smile3532

# 681
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
С общи усилия изковахме нов глагол - "бромирам"   bowuu Честито!  Mr. Green
Като химик ще ти кажа, Слънчо, че това съвсем не е нов глагол, а основна реакция в органичната химия Wink

# 682
  • Мнения: 3 736
Я, тоя бром колко бил важен, чак и реакция има на него.  hahaha откриваме топлата вода. Не знах, честно. Щото, нали, няма 'водородирам', примерно. Нали няма глаголи на всеки елемент?

# 683
  • Мнения: 322
Като химик ще ти кажа, Слънчо, че това съвсем не е нов глагол, а основна реакция в органичната химия Wink

Ах, деменция, ти си второто ми име  Crazy Много ме биваше по химия (особено органична), защо не си спомням такива основополагащи факти?  Crossing Arms

# 684
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пуци ето моите актуализации Mr. Green

И докато се ровя за хамериканци си набарах едно канадче  smile3508
Shawn Ashmore  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,да не забравя да напомня на Пуци Mr. Green[/b][/i]
+ James D'Arcy ,Danny Dyer  и един малчо за цвят:Freddie Highmore


ТоЗ ако ме докоснИ и шЪ сЪ съсухря. Rolling Eyes
Тоя ти дигна гащите поне за седмица напред Laughing

 Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha
Ох не днес е код оранжево и съвсем е съвсем сте луднали  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 685
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Пуц, водородирам няма, ама има хидрогенирам hahaha Девети клас, органична химия Mr. Green

Ще се актуализирам, като се сетя какво ново съм придобила, нещо ми изневерява паметта Mr. Green

# 686
  • Мнения: 322
Хидрогенирането ми е ясно, превръща олиото и петролните продукти в маргарин  Crazy

# 687
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
 smile3532 smile3532 smile3532

# 688
  • Мнения: 322
Най-лошото е, че след пет години учене на немски са ми останали толкова спомени, колкото и от органичната химия  Embarassed  Joy

# 689
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
С немския и аз съм така, химията и да искам, не мога да я забравя Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт