Как да разкараме бъдещата любовница или настояща такава

  • 70 996
  • 1 622
  •   1
Отговори
  • БГ
  • Мнения: 735
Докато чета всички теми тук , се чудя на това. Винаги има някаква жена ,която е уж "само приятелка" на моя мъж,пише му любовни смс  и знам ли какво още.Ако не е тази за която разбера , след известно време засичам друга......... Whistling.........Не говоря за някоя приятелка която му е отпреди години  само приятелка, а за някоя за която разбирам случайно, чрез намиране на  нейно лс или подобно..............
Та как да разкараме напрапницата ?Харесала го някакси, ........напира за внимание с  разни съобщения завършващи с "обичам те " и  незнам още какви идеи са й в главата .
Знам че един мъж трябва да има спирачки и за такива свалки си е виновен и той, обаче и жената отсреща има някаква вина .Дайте рецепти,може някоя д а ми е от полза.Разговори се убедих че помагат за кратко време ....... Sick Whistling
мерси

# 1
  • София
  • Мнения: 17 301
За да се случва тоа постоянно, мъжът ти го провокира.
Колкото и да е неустоимо привлекателен (пък аз чак такива нещо не се сещам да има много-много), да му се лепят непрекъснато и да го заливат с ЛС и смс-и не се случва без негово участие.
Разбирам желанието ти другата да е виновна само, а мъжът ти - ангел непорочен, но за съжаление не е така.

# 2
  • Мнения: 21 506
   Само приятелките не пишат любовни есемеси. За да се стигне до "Обичам те" явно мъжът ти влиза в някакви взаимоотношения с тези жени... Щом са поредица, явно на  твоя човек му е слаб ангела и непрекъснато се забърква в разни истории...
   Крайно е невероятно разни жени да му се натрапват по описания от теб начин - да са го харесали случайно и да му пращат такива есемеси. По вероятно е той да дава някакви надежди на тия жени. Кой знае какво ги лъготи... И откъде накъде му имат телефона?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 598
Никак. Каквото има да става, ще става. Колкото по-активно действаш за "разкарването", толкова по-силен отпор ще дава бъдещата/настояща любовница (и дори да успееш с тази, следващата може да разкара теб). Абе, елементарен физичен закон - всяко действие поражда съответно противодействие. Не  допринасяй за забатачването на ситуацията още повече.

Някои неща в живота са въпрос на съдба или случайност, както щеш  го наречи. Ако ти е тежко - ти избираш да стоиш ли във връзката, или не. Но хем да стоиш, хем да воюваш за постигане на някакъв идеал, който реалността не ти предлага - няма много смисъл.

# 4
  • Мнения: 2 927
Никак, ако мъжът ти не пожелае да ги разкара. А ако той пожелае, от твоята намеса нужда няма да има.

# 5
  • Мнения: 1 844
Подкрепям мнението на Бърди. Peace
Просто има такъв типаж мъже и ако си си избрала такъв за съпруг ще трябва да се примириш с това положение. Тези мъже, грубо казано, сами си го търсят и провокират.
Не съм съгласна, че другата жена има вина. Тя въобще даже може да не е наясно, че той е семеен и т.н. Проблемът е само в поведението на мъжа ти, тоест по-добре пусни тема "Как да укротим палавия съпруг", отколкото да търсиш начини за разкарване на любовници.
Успех!

# 6
  • София
  • Мнения: 62 595
За настояща си има начини, но за бъдеща не виждам как може да стане.
Обикновено настоящата любовница е семейна, та много лесно може да се разкрие всичко на мъжа й, пък нататък да се тепат, ако искат. Ако не е семейна - с телефонен и всякакъв друг тормоз. В един момент ще й се наложи да избира между своето спокойствие и любовника и с голяма вероятност ще предпочете своето спокойствие. Повечето мъже не напускат семействата си заради любовницата, единствено остава надеждата личният случай да е в тези "повечето" мъже, а не при онези, напускащите.

# 7
  • БГ
  • Мнения: 735
не е по телефона, не ровя аз ,не проверявам джобове, телефони.сядам случайно на компа му и хоп идва някво съобщение................човека не си затворил сайта къде си писал.не са голяма поредица ,.........това е втори път който улавям и то писмен вид. за трети няма май да дочакам.
въпроса ми е -да си бездействам ли или да повоювам малко . Thinking

п.с. - на поста по-горе-много си е наясно тя че е семеен, че има и дете ..............и тн. всичко се знае..и тя семейна -имала малко дете ........някаква колежка там в огромния офис.Интересно,че аз отговорих на лс-то и тя разбра че явно не пише той .То това ми беше и целта де ,не съм се крила аз .И след това го затрила от списъка с приятелката листа,чак и регистрацията й в сайта я няма .Мъжо не желая да го изкарвам идеален .........знам че вината е в по-голяма степен негова .
Та се чудя тия дни тука каква тактика д а  предпиема, затова да  чуя и вашето мнение пуснах тема.......

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
Супер, значи си я разкарала! Да не мислиш, че е глупава и ще рискува цялата работа да се разсмърди и да стигне до мъжа й! Във всеки случай дръж под око мъжа си. А това кой прав кой крив, ще си го изяснявате като спечелиш войната. Като цяло хората са страхливи, не са готови да изгубят семейството (а особено жените - децата си) заради изневяра.

# 9
  • Мнения: 4 965
Ако мацката е само една, може и в нея да е проблемът - да е някаква откачалка, която си търси внимание. Но, не. Случаят не е такъв. Щом случаите и жените са различни, то само той е този, който им дава аванси. Не знам за случай някой мъж да е света вода ненапита, а жените да го тормозят.
И дори и да е настояща, бъдеща или бивша, само той е този, който трябва и може /при желание/ да я разкара. Ти нямаш общо с това. Само можеш да го принудиш да се крие по-старателно.

# 10
  • Мнения: 9 776
А мъжа ти знае ли, че ти знаеш? newsm78 И въобще какво е мнението му по въпроса?

# 11
  • Мнения: 289
Като сменим мъжа  Confused

Другия вариант е да си го търпим какъвто си е. Но поне би могъл да бъде по-дискретен.
Нямам опит по темата, мъжът ми не е от този тип "свалячи", но ако попадна някога на такава дама, ще го закъсат и двамата. Особено той.

# 12
  • София
  • Мнения: 62 595
Такива мъже, за които свалките и изневерите са нещо обичайно, хич не заслужават грам уважение и смятане за  равен, не съм сигурна, че заслужават откровен разговор. Държат се като деца и съответно трябва да бъдат третирани като деца - контролът да е в ръцете на жените им, а не да чакат той да предприеме нещо. Такива мъже обикновено са най-слабохарактерни и една по-твърда игра от страна на жените им ги паникьосва да не изгубят това, което имат и мирясват поне за известно време.

# 13
  • Мнения: 1 907
Ти да я "разкараш"  Thinking А той дали е съгласен  Mr. Green
Можеш да разкараш някой, който има претенции към теб самата, но към такива с претенции към мъжа ти- де да знам, все си мисля, че пълнолетните хора сами отговарят за постъпките си  Flutter

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Него пък, кой го пита дали иска!  Laughing Той достатъчно е оакал пейзажа.

Общи условия

Активация на акаунт