За сутиените и хората

  • 5 801
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 546
с твърди. иначе гърдите ми изглеждат по-малки и зърната ми си личат дори, ако съм с пуловер  Confused

# 31
  • Мнения: 4 371
Определено твърда! Peace Crossing Arms Надя е написала защо:

Предпочитам твърда чашка, по-добре ми стои.
Не знам при другите как е, но ако сложа мека бюста ми изглежда доста по-малък отколкото е в действителност и това е основната причина.

Та поне докато не сложа силикон ще карам с твърда  Laughing

И аз по същите причини.

# 32
  • София
  • Мнения: 9 478
Аз купувам винаги с твърда чашка, поради естеството на гърдите ми Wink.
Просто това е единственият вариант за малко повече обем. 4470

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Триумф имат страхотни модели, вярно е.
В случая (със златистия сутиен) не мисля обаче да ги проверявам, т.к. ще ми трябва еднократно (за парти).

# 34
  • Мнения: 3 423
преди бременноста носех 75 Д  и предпочитах само твърди чашки -струва ми се ,че по добре подържат гърдите.предпочитам изчистените,дишащи модели без подплънки и дантели
сега положението е страшно-90 Е Embarassedи е адски трудно да си намеря сутиен с твърда чашка тъй ,че от носене на меки сутиени ми увиснаха гърдите.само от Триумф купих 90 Е с твърда чашка -2 модела тип бриджитка които оптически намаляват бюста,според мен ,но и те не са ми удобни.
странно нещо сме дамите едни искат бюста им да изглежда по малък ,други по голям-доволни май няма newsm78

# 35
  • Мнения: 7 186
Предпочитам твърда чашка /с изключение на тези гладките, много дебелите, защото не стоят хубаво/, с банел задължително. Тези съвсем тънките са за по- големи бюстове според мен.

# 36
  • Мнения: 2 922
Аз недолюбвам твърдите подплатени чашки, понеже по този начин ми идва бюстът в повече (всеки с вкуса си), а и често ми мачка някак си бюста, вместо само да го подкрепя, както дантелената мека чашка...
Това все едно аз съм го написала!  Laughing

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Нося всякакви, включително наполовина меки - отдолу твърда чашката, а горната половина мека и прозрачна.
Препоръчвам бельото с марка Excite, от някои модели имат 3-те варианта чашка, дантелите им са фини и красиви, долната част също може да се избира между прашки, полупрашки и бикини. По-скъпички са, но определено си заслужават - 40-50 лв. е комплекта. Аз чакам да заредят по магазините новата колекция, от старата имам почти всичко. Май като рекклама звучи, Копче да ме поправи ако е нужно!

# 38
  • Мнения: 1 547
Меки. С банел. Имам много и в твърди не се събира. Общо взето твърдите чашки много ми смачкват бюста - нито е красиво, нито е удобно. Освен това изглежда огромен и всички само там гледат. Сега чакам да придобие по-нормален вид и ще се почерпя с нещо качествено. Дотогава ще карам с безшевни  Wink

# 39
  • Мнения: 8 505
Няма особено значение,стига да няма дантели и да е много спортен и да е в хубави цветове.Всъщност повечето такива са все на спортни марки и са с меки чашки.Единствено когато се отдавам на хобито си,задължително съм с меки.

# 40
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Определено твърда! Peace Crossing Arms Надя е написала защо:
Предпочитам твърда чашка, по-добре ми стои.
Не знам при другите как е, но ако сложа мека бюста ми изглежда доста по-малък отколкото е в действителност и това е основната причина.
Та поне докато не сложа силикон ще карам с твърда  Laughing

И аз по същите причини.
И аз така, и то само определена форма - нещо подобно на това или това, като чашката трябва да е твърда и в горната част, където е дантелата, иначе изобщо не ми стои добре. Т.нар. 'двойна подплънка' май се водят тия модели, които нося. Предпочитам и по-голямо разстояние между двете чашки, ако са много близо изглеждам точно като с една обща цица  Joy

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
80D, не се удържа лесно цял ден! Мъка си е! И аз не ща да си мерим, даже по-някой път ме е яд на размера ми  Embarassed
да ти имам ........... размера

# 42
  • Мнения: 3 537
Само с твърда чашка ползвам.По -добре стои определено,а и гърдите изглеждат по-големи.То ...с тия"мишки" дето останаха след като родих и отслабнах само съм за мека чашка съм Naughty.....който каквото си няма,това иска да постигне Embarassed Mr. GreenПреди да родя бях размер 80В,а сега съм 70В.Само докато бях бременна носех с меки чашки,защото бяха доста наедрели гърдите ми и по удобно ми беше. Peace

# 43
  • Мнения: 2 596
Това ми е на мен проблем много отдавна като започна да си търся сутиен, защото си имам нормално достатъчно хубав бюст и не ми трябва изкуствено да изглежда по-голям. Отказах се да обикалям магазини и си купувам от тук, както си стоя в къщи. След 3 дни ми го носят у дома и съм много доволна. Има хубави модели по вкуса ми и размери всякъкви. http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTEzNDQ3ODUxNQ==&ci … mp;action=catalog

# 44
  • София
  • Мнения: 1 621
Определено предпочитам с мека чашка и без банел. С твърда чашка са ми страшно неудобни, все не ми лепват по тялото и ги усещам, докато с мека ми се сливат с тялото и ми е комфортно. Имам достатъчно обем и нямам нужда от допълнения. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт