Що за изисквания са това ... ?

  • 10 802
  • 228
  •   1
Отговори
# 30
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Знам , че е обсъждано , обаче ме гризе ... темата е за огромните изисквания на някой мъже , към евентуалната им жена ... Имам примери - мъжът ми има точно трима познати  , на възраст между 33- 37 г. , които нямат партнъорка до себе си , но претенциите им са до небето  Rolling Eyes - Да е красавица / със силиконови джуки и цици / , да има пари , защото те и тримата нямат , да е добричка и да може и да готви на всичкото отгоре  ooooh!
Когато не ми издържаха нервите и попитах единия той какво предлага срещу грандоманските изисквания , не получих смислен отговор .
Мъжете са които говоря са абсолютно средностатистически , със съвсем елементарен външен вид и не постигнали нищо съществено в живота си .
Комплексарщина - ясно  Sunglasses
Ама що за наглост да твърдиш , че нямало свестни жени като търсиш все сред боклука по нощните заведения и после всички под един знаменател .
Провокира ме за тази тема посещението на единия преди малко в нас и аз пак го подразних леко естествено ...  Twisted Evil Просто му обясних , че жените на които се хвърля не търсят безпарични и обикновени хора като него , а той ми се разсърди и забрави даже , че е дошъл да иска колата на мъжа ми за нещо си ... Joy
Мисля, че имаш големи проблеми-петна по чужди дрехи, неизгладено пране, познати с претенции...жал ми е за теб Cry Но поне им натриваш носа, че прекрасна жена като теб е намерила прекрасен мъж, който не е като тях Hug

По темата-чуждите претенции грам не ме интересуват. Може да си търси принцеса от Марс-дали ще я намери-проблема си е негов. Претенциите му не ми осмислят дните.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Еднакво смешно и нелепо е общ работник да си търси за спътница в живота само и единствено Анджелина Джоли, както и продавачка в кварталния супермаркет да отхвърля кандидати, ако не са принц Хари.

Продавачката в супермаркета може да е неземна красавица, защо да няма претенции? На всеки да се хвърля защото е продавачка ли?

Аз като съм безработна в момента трябва да се хвърля на първия срещнат, който ме заговори ли?  hahaha
Продавачката, ако беше такава неземна красавица, нямаше да е просто продавачка.
Освен това, фактът, че реагираш по този начин , също е доста показателен.

Е, как реагирам? Просто попитах  Rolling Eyes
Еми, заповядай на гости у нас. Ще те заведа в съседния супермаркет да видиш няма ли красиви продавачки там.  Peace Ще останеш изненадана сигурна съм  Wink
Не става само с хубост, трябва и акъл, и образование, и обноски  Mr. Green... Иначе никой не ти пречи да сънуваш принц Хари.

# 32
  • Мнения: 654
Ооо познавам и мъже,и жени които искат същото.
И дори не могат да си представят как не са интересни на другите.
И мен питат.
Какво да им отговоря?
Пробвах под формата на вицове,разказвах подобни истории,но май трябва директно.

# 33
  • Мнения: 1 788
Що си хабите нервите за глупости?!
Разбирам да сте засегнати лично от такива индивиди, та да кажеш нещо подобаващо.
Ама просто, че някой споделил някъде, нещо от своя си свят и разбирания, без да ви засяга по някакъв начин, без да ви иска помощ или услуга, не си струва... Особено за нещо такова.
Едно време имах подобна позната и много й се чудих на акъла и претенциите.
Но ми беше простено, още бях в пубертета и ме изненадваха много неща...  Mr. Green
Сега, ако не ми е кръвна роднина, не бих и обърнала внимание на подобни претенции и изказвания.
 
А това мнение ми хареса:

Претенциите на жените са в пъти повече от тези на мъжете, затова ми е чудно ...
Реално погледнато 99% от жените имат същите изисквания към мъжете само като минимално необходими за някаква връзка.
...

# 34
  • София
  • Мнения: 3 436
Въпрос на пазарна икономика и много ще опростим казуса, като използваме оценки за мъжете и за жените и така да дефинираме пазарните им котировки.
В една друга тема скоро го писах, за да визуализирам по-ясно един подобен казус.
Предлагам ви когато се обяснявате за продавачката в супермаркета или с бедничкия безделник, който взима назаем колата на приятеля си, за да излезе с момиче да ги оценявате по десетобалната, за да нямаме недоразумения кой колко е ценен и в какво трябва да се цели като партньор.

# 35
  • Мнения: 28
Така е. Съгласна съм  Peace
Ама, принц Хари хич не ми харесва  Stop
Тц, тц, как си позволявам да съм толкова притенциозна  Laughing

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 744
От метафори неземните красавици не разбират ли?

# 37
  • Мнения: 28
Ехоо, богиня махни си парченцата краставици от очите и чети по-внимателно.
Айде и аз твоя дух ще ти отговоря - НЕ, очевидно не разбират твоите метафори  Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 3 436
Така е. Съгласна съм  Peace
Ама, принц Хари хич не ми харесва  Stop
Тц, тц, как си позволявам да съм толкова притенциозна  Laughing
Именно, авторката точно това пита.
Как имаш такива прЕтенции, при положение, че ако трябва да те оценявам бих те сложила като петица, ако си наистина хубава, а се облизваш на мъже, които са деветки по десетобалната.
И все не ти връзва, освен за едно кръгче.

# 39
  • Мнения: 28
Така е. Съгласна съм  Peace
Ама, принц Хари хич не ми харесва  Stop
Тц, тц, как си позволявам да съм толкова притенциозна  Laughing
Именно, авторката точно това пита.
Как имаш такива прЕтенции, при положение, че ако трябва да те оценявам бих те сложила като петица, ако си наистина хубава, а се облизваш на мъже, които са деветки по десетобалната.
И все не ти връзва, освен за едно кръгче.

Ох, бе аз се пошегувах. Нямам претенции към нито един престолонаследник.
Абе, защо ме подхванахте така. Аз казах просто, че има красиви момичета, които не са певици, актриси, принцеси и т.н..
Дори не съм много по темата май  Laughing

# 40
  • В Космоса
  • Мнения: 9 881
Ти хубаво гледай себе си, но не живеем в изолирани пещери. И когато обитаваш един социум, малко или много се забъркваш и с други хора. Просто споделяме мнение, обменяме опит, барем някой от споменатите прочете и си вземе поука Grinning
Нищо лично момичета, да не се засегне някой сега.
Да, не съм изолирана и ме интересува всичко що касае мен в общуването ми с другите. Претенциите на хората, които не са насочени към мен не виждам какво ме бъркат.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 436
Е, практиката показва, че ако си наистина много хубава, съвсем е възможно да ти бъдат простени разни пропуски. А, ако, освен хубава си и умна, отлично ще знаеш как да ги използваш, за да се измъкнеш от супермаркета и да се настаниш в някой хубав апартамент или къща и да си живееш като принцеса, нищо, че мъжът ти няма да е точно принц.

# 42
  • Мнения: 28
Именно  Peace
Това ми беше идеята. Трябва да имаш амбиции и претенции, за да просперираш.
Независимо какъв си.
Както и да е....

# 43
  • София
  • Мнения: 3 436
О, не е независимо какъв си.
АКо си красива и умна, това вече е ужасно много за една жена и я класира доста напред.
Докато, ако си посредствена, полуграмотна, глупава и с обикновена външност, не виждам с какво може да заинтригуваш мъж, който общува с красиви и умни жени и най-важното - може да си го позволи.
Но ако имаш амбиции и претенции, единствено, това би означавало, че нямаш реална самооценка, която от своя страна би означавало, че не си толкова умна, която от своя страна би те наредило в редицата на безкрайните посредствени и глупави моменца, които си мечатят за някой принц, но си остават пред касата на кварталния супермаркет докато смъртта ги раздели, така да се каже.

# 44
  • Мнения: 4 668
На Мечо обичта - май Мечо не те е уважавал скоро  Mr. Green Гледам и в други теми много се палиш ...
Но със сигурност си леко глуповата , защото грам не си разбрала темата  Peace
А тя е - трябва ли хората , които имат  безбожни претенции , да имат поне реална самооценка ? И мерси , че ме съжаляваш - трогнах се и сега отивам тихичко да страдам в ъгъла ...  Joy

За това , което казвате , че всеки има право на претенции - така е , но тогава защо не отиде да ги предяви пред въпросната дама примерно , а идва да иска кола ? Може би защото сам се усеща , че не е съвсем на място там ... и започва да се прави на нещо , което не е ...

Общи условия

Активация на акаунт