ШОКОЛАДОВА ДИЕТА- има ли смели дами!

  • 57 011
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 639
2 пъти се наядох с шоколад и повече не можах. Стана ми тежко и не ми се поглеждаше нищо сладко. И аз мисля разни варианти на моно диета  newsm78

 А защо се наяждаш ?  newsm78   Аз не сядам да го ям , ами като мина замина покрай шкафа си хапвам по едно блокче  : Wink  , но днес като цяло не го брая деня , защото и други работи ядох . Сметнах колко калории е 100 фин млечен шоколад - 540

# 46
  • Мнения: 46 511
Маги, както казва РЕНИ много е тежко, аз не мога повече, пък и съм съсипана от това, което показа кантара, за по-малко от една седмица се отпуснах и съм качила почти 4 кила  #Crazy нещо не съм у ред, а и не съм се тъпкала, просто се опитах да ям нормално  ooooh! наистина поне 2 кила са вода, но все пак е стресиращ пустия кантар  #2gunfire
Писна ми, така и така съм му отпуснала края, минавам на печени филии с кашкавал, 2 на обед и 2 на вечеря, с ръжен хляб, според калкулатора това са около 600 калории, майната му, ако не стане след празниците се връщам на гадното месо от НВД-то, то поне знам, че действа със сигурност  Sick

Оффф, пък и София така ме е изнервила днес, че ако не се наям ще я отупам без време  Cry

# 47
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това с печените филии с кашкавал ми хареса- засища и не омръзва толкова бързо като шоколада. Ще взема и това да пробвам. Никол, ако имаш още идеи- дръж ни в течение  Laughing

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
От печени филии с кашкавал се дебелее ужасно,за лично никога не бих заложила на такава диета.ПО- добре(ако ще ядете хляб) си правете сандвичи на принципа на разделното хранене-филия с майонеза и домат или някакви други зеленчуци.
От шоколад не се дебелее ако се яде на гладно  и никога след хранене или замествате 1 ядене с него.
Успех.

# 49
  • Мнения: 3 861
Ще следя темата, звучи ми интересно, а аз пак започнах да се освинвам особено последните дни, не смея да се кача на кантара, ясно е, че нещо трябва да предприема, но какво newsm78, това с шоколада ми звучи много добре Thinking

# 50
  • Мнения: 1 639
 Момичета , някоя от вас хвана ли се сериозно с диетата?
Аз днес съм твърда , ям си дажбата на почифки като минавам през кухнята  Wink . Не чувствам глад и ми е едно леко  Grinning
 Зарибих и една моя приятелка , та ако няма никоя от вас , ще се поддържаме с нея  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 46 511
Май никой не се хвана  Embarassed
Аз карам на сандвичи с кашкавал, пък каквото ще да става, за днес още не съм се мерила, довечера  Party

# 52
  • Мнения: 1 290
И аз бях на шоколад днес,ама ме съмнява,че може да сваля нещо и то мазнини.Дано не съм качила поне Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 639
И аз бях на шоколад днес,ама ме съмнява,че може да сваля нещо и то мазнини.Дано не съм качила поне Mr. Green
Аз не ям шоколад на корем  newsm78 , само един милка алпииско мляко ..... Абе  не знам дали ще сваля нещо , но определено се чувствам добре , имам настроение , и съм жизнена , което липсваше при другуте диети  Confused 
 И най- важното е ,че шоколадът не е зебранена храна , а това го прави не толкова желан  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 290
И аз бях на шоколад днес,ама ме съмнява,че може да сваля нещо и то мазнини.Дано не съм качила поне Mr. Green
Аз не ям шоколад на корем  newsm78 , само един милка алпииско мляко ..... Абе  не знам дали ще сваля нещо , но определено се чувствам добре , имам настроение , и съм жизнена , което липсваше при другуте диети  Confused 
 И най- важното е ,че шоколадът не е зебранена храна , а това го прави не толкова желан  Mr. Green
оо и аз съм на един,ако ядях на корем,щях да си го подритвам вече Joy Иначе и аз съм много весела,сигурно защото в шоколада се съдържа хормона на щастието или нещо подобно newsm47

# 55
  • Мнения: 130
Да кажете, ако се появи обнадеждаващ резултат, че аз съм леко скептично настроена.  Thinking

# 56
  • Мнения: 46 511
Да кажете, ако се появи обнадеждаващ резултат, че аз съм леко скептично настроена.  Thinking

Аз само за първия ден мога да ти кажа резултат, - 0.700 кг., но не успях да издържа повече, много е тежко  Confused

# 57
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Дали да взема и аз да пробвам newsm78 ,ама след празниците Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе как може да ви е тежко да ядете шоколад ShockedАз цял живот кажи-речи само това ядях hahahaНаправо съм пристрастена....Чак като забременях започнах да ям и месо, повече зеленчуци и плодове, чат-пат хляб, заради бебето, после заради кърменето и така....свикнах.Сега всичко ям, ама шоколадът си ми остава фаворит форевър Heart Eyes
Ще я направя аз тази диетка след празниците Twisted Evil

# 59
  • Мнения: 1 639
Аз само за първия ден мога да ти кажа резултат, - 0.700 кг., но не успях да издържа повече, много е тежко Confused

 И на мен ми е ставало лошо от течен шоколад , мисля ,че от съставките ,не съм запозната. Относно вкусът - по-различен е , за това аз ям блокчета   Grinning

Последна редакция: вт, 20 дек 2005, 00:16 от Bisttra

Общи условия

Активация на акаунт