Британците, британците! - Насън или наявЕ, с брит да си е най-добре! 28

  • 17 367
  • 721
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 144
Охх, добре, ти знаеш Tired
Разбирам, че ти е любимец, но позволи ми да НЕ уважавам особено мъж, зарязал бременна жена след 6-годишна връзка... Какво се е случило между тях си е тяхна работа разбира се, но фактите са налице пред цял свят,  когато си celebrity.

На актьорските му способности мога само да се възхищавам  bowuu

# 91
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз не го уважавам за това, но само той си знае защо го е направил. Освен тва като цяло не намирам любовния му живот за нещо чак толкова шокиращо, бил е млад, сексапилен и се е възползвал максимално, както правят всички.

# 92
  • Мнения: 9 144
...както правят всички.
Бе той и Шекспир така разправяше, но виж накрая какво стана  Laughing

# 93
  • Мнения: 322
Извинете, за кое точно селебрити става дума, че нещо изпуснах връзката?  Blush

# 94
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Джой, Анди играе Спартак в сериала "Спартак, пясък и кръв", но заради болестта е заменен от друг .
Слънчо, за Даниел Дей Луис Mr. Green

# 95
  • Мнения: 322
Много съм зле  ooooh! Всъщност абсолютно нищо не знам за личния му живот  Rolling Eyes

# 96
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Слънчо, то не ти и трябва много да знаеш Laughing Хойкал си човека Mr. Green
Ванее, почнах да гледам Спуукс, много е готин Heart Eyes Ама съм още в началото, докато стигна до моя човек... ooooh!

# 97
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Слънчо, в случая говорим за връзката му с Изабел Аджани, която има дете от него, а се разделиха по някое време, докато тя беше бременна. А разговорът започна от онази снимка на него и Мишел, която постнах, и те са били заедно. Освен това е ходил и с Джулия Робъртс. Това накратко, в момента е щастливо женен за дъщерята на Артър Милър.

Бумър, нямам идея защо си се заяла с връзка, за която нито ти, нито аз знаем нещо. Те запазиха нещата между тях далеч от клЮкарските издания, и не съм чула Изабел да плачка колко гаден е той. Тя самата има няколко деца от различни мъже, и досега не се е задържала с някой. Той поне намери жената за себе си, така че може да не е точно в него причината за онази раздяла.

# 98
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Между другото наскоро рових по някакъв повод за снимки точно на тяхното дете, но не успях да открия. А и почти никаква информация няма за връзката им.

# 99
  • Мнения: 9 144
Бумър, нямам идея защо си се заяла с връзка, за която нито ти, нито аз знаем нещо.
Бих коментирала коментара ти, но ще се въздържа, да не си разваляме добрите отношения Wink

Нямам нищо лично против него, просто принципна позиция са ситуацията, при това бях доста въздържана  Laughing Ако говорехме Били Кръдъп, целия си арсенал от нецензурни думички бих употребила.  #Cussing out

Между другото наскоро рових по някакъв повод за снимки точно на тяхното дете, но не успях да открия. А и почти никаква информация няма за връзката им.
Сега няма инфо, но тогава френските издания се занимаваха доста с тях, той точно беше взел първия си Оскар, а тя беше най-голямата звезда на френското кино.
Когато офейка вкупом го разкъсаха на парчета...  Ако се справяш с френския би трябвало да има из нета разни коментари или факсимилета от Paris Match или Voici  Simple Smile

# 100
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Точно защото се справям, търсих снимка на детето, но така и не открих. По същия начин търсих и за Беноа, но и там не се появи Grinning

# 101
  • Мнения: 9 144
Точно защото се справям, търсих снимка на детето, но така и не открих. По същия начин търсих и за Беноа, но и там не се появи Grinning
За детето бях чела, че сега живее при Даниел и Ребека и учи в някакво снобско училище, така че явно го държат далече от прожекторите.

# 102
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Коментирай колкото си искаш, и без това държиш последната дума да е твоя. А това, че изданията коментират и съчиняват, не значи, че са си изложили живота- да си чела коментари от него или нея, или от близките им? Не те знам колко си мека и въздържана, колиш и бесиш, все едно си спала помежду им тия 6 години.

# 103
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Чшш, мацки, я успокойте топката - кой спал, спал, кой друго правил... Тяхна си работа Grinning Важното е, че всички участници в драмата са красиви и имат страхотен филмов път Peace

# 104
  • Мнения: 3 736
Шшшшт, вторник е, дълга седмица, запазете гнева за към края й.  Laughing Това го казвам в качеството си на ветеран-читател на спорове по вселенската тема "Има ли или няма Робстен и какво следва от това (или онова)".  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт