Детето ми пие кръв...

  • 573
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 254
Е, не звучи чак толкова страшно Simple Smile
просто нещо ми се случи със зърната. В началото като родих ми бяха много разранени и като се оправиха станаха като бронирани..
Ама от 2-3 дни се появиха едни цепки по тях и бебчо като дръпне от тия  цепки тече кръв... ама и като изцеждам също тече кръв. и аз не мога да оставя детето гладно и то ше земе да вампиряса накрая...
и акото му почерня от тая кръв...
на някой случвало ли му се? мажа си сега зърната с дефламол ама докато минат...
дали е вредно да си пийва от кръвчицата на мама?

# 1
  • Мнения: 2 274
Много бебета са пили кръв. Това е - изпиват ни кръвчицата от малки! Laughing
А сега сериозно- няма проблем. Аз също се притеснявах, когато имах рагади, но педиатъра ми каза, че няма проблем.
Според мен, обаче не мажи с Дефламол, защото е горчив, колкото и да го миеш. Има Гармастан и ЛАнсинокс (второ е по-добро и не трябва да се отмива) специално за зърна.
УСпех!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 254
ми добре де. аз все се чудя каква е разликата между разранени зърна и такива с рагади... и вобще има ли такава...
той след някой друг месец като му спра кръвчицата ша ми се метне през нощта да ме хапе за врата  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 735
Горещо ти препоръчвам Лансинох.Не чев съм им рекламно лице,ама ми свърши невероятна работа.Чист ланолин е,затова не се отмива. 26лв. мисля беше голямата тубичка.Но ще те изкара много дълго.  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт