Един въпрос (може и глуповат да е..)

  • 5 490
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 378
 #Crazy

Последна редакция: ср, 05 окт 2011, 01:02 от Klitemnestra

# 1
  • Мнения: 22 462
Мъж и бонбони....освен ако не е почитател на сладкото....)
Но аз дори и като жена, не бих се впечатлила особено от такъв подарък. )

# 2
  • Мнения: 323
По скоро-не Thinking!

# 3
  • Мнения: 4 569
На пържола с бира ще се зарадва повече.Иначе не е истински мъж.

# 4
  • Канада
  • Мнения: 264
не бих подарила бонбони за рожден ден на любим мъж
По-скоро парфюм, ако знаеш кой тип харесва....

# 5
  • Мнения: 156
аз не бих, но не ме слушай мен - аз харесвам мислени, лични подаръци, които да попадат точно "в целта". винаги гледам да се ориентирам към предмети, които могат да се ползват с години, не някакви консумативи. но бонбоните биха били чудесно допълнение към истинския подарък обаче Simple Smile

# 6
  • Мнения: 65
Зависи от фазата, в която са ви романтичните отношения.
Предполагам, че ако е в началана и още хвърчи из облаците, ще се зарадва, освен ако не е някой неспасяем тип, който разбира мачовизма много буквално и подобни "лиготии" само могат да го раздразнят...

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Моля за съвет дали шоколадова кутия  с формата на сърце, пълна с  бонбони е подходящ подарък за рожден ден на мъж, с който съм в романтични отношения?  Embarassed


За мен не е.
Но зависи от мъжа все пак Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 710
по-скоро не.
моят мъж, ако го заведа на някое малоумно 3д ще е по-щастлив;-)

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 372
Аз пък мисля,че е.Обаче това да е романтичното допълнение към един практичен и желан подарък от мъжа.Подарявала съм подобни неща и съм се изненадвала от реакцията на мъжете,при това положително Wink.Но наистина му вземи и още нещо-съчетай романтичното с практичното. Peace

# 10
  • Мнения: 6 713
Предварително се извинявам, ако темата не е за тук. Моля за съвет дали шоколадова кутия  с формата на сърце, пълна с  бонбони е подходящ подарък за рожден ден на мъж, с който съм в романтични отношения?  Embarassed
Благодаря!

От колко време са тези отношения? АКо са по-малко като време - да, и то идеята е добра според мен.

# 11
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 117
Може да добавиш и бутилка уиски в атрактивна опаковка-има едно с подарък кораб Къти Сарк май беше.Зависи,обаче,дали пие уиски.  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Що пък да не е newsm78 Аз съм купувала по романти4ен повод любимото му питие и любимите шоколадови бонбони. Е, те си бяха за "нас", не то4но "подарък", но да ви кажа никак не се разсърди на бонбоните и ги уважи порядъ4но Laughing

# 13
  • Мнения: 2 149
Може да добавиш и бутилка уиски в атрактивна опаковка-има едно с подарък кораб Къти Сарк май беше.Зависи,обаче,дали пие уиски.  Hug
+1!Една бутилка никога не е излишна,
ако той не пие - други пият!

# 14
  • Мнения: X
Ако е инфантилизиран германец, идеята за такъв подарък не е лоша. А вероятността да ги изяде сам без да почерпи е голяма.

# 15
  • Мнения: 6 713
А може и бутилка хубаво вино с бонбоните!

П.С. А ако почне да подскача около подарък и да казва "мама", тогава да си знаеш - инфантилизиран българин.  Laughing

# 16
  • Мнения: 378
 #Silly

Последна редакция: ср, 05 окт 2011, 01:03 от Klitemnestra

# 17
  • София
  • Мнения: 1 047
Добави към бонбоните 1 диск с любимата му музика  или някоя купонджийска, ако не знаеш вкуса му  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, то не може хем не-тривиален подарък, хем супер клишираното шоколад в кутия - сърце Laughing
Щом сте пресни-пресни, подари му секс-игра4ка с послание Party

# 19
  • Мнения: 5 710
купи билети за някой мач, концерт, нещо, което го вълнува
какви са тези инфантилни бонбони
остави ги бг мамите, купуват ги, за да си ги ядат те после  Twisted Evil

# 20
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 117
Е, то не може хем не-тривиален подарък, хем супер клишираното шоколад в кутия - сърце Laughing
Щом сте пресни-пресни, подари му секс-игра4ка с послание Party
Laughing тъй,тъй  Flutter

# 21
  • Мнения: 55
... Иначе отношенията ни са все още във фазата на романтичните изненади.......

Романтични ????  newsm78
"я тебя люблю, а у вас даже хабер нет" ????

Има разлика м/у романтични и интимни.

Но не бонбони!!!
Подари му някакъв предмет, ако ще и да е безхаберен и малък, но предполагам, че по-би му се зарадвал.

# 22
  • Мнения: 378
 clean

Последна редакция: ср, 05 окт 2011, 01:04 от Klitemnestra

# 23
  • Мнения: 12 672
""я тебя люблю, а у вас даже хабер нет" ????" Това не го разбрах, не гледам турски сериали, в реалния живот обикновено имаме "хабер" за нещата ...  ooooh!

Е, не Joy

# 24
  • Враца
  • Мнения: 2 693
""я тебя люблю, а у вас даже хабер нет" ????" Това не го разбрах, не гледам турски сериали, в реалния живот обикновено имаме "хабер" за нещата ...  ooooh!

Е, не Joy


 Joy Joy Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 2 217
Не бих подарила бонбони. Струва ми се скучен и не носещ послание подарък. Един вид - аре, отчетох се. Като елемент към основния подарък -да.
От голямо значение с какви средства разполагаш.
Бутилка хубав алкохол е добра идея. Ако пуши също може да се измисли нещичко.
Едва ли познаваш човека много добре, затова вземи нещо неутрално, но приятно, което би зарадвало човек, независимо от предпочитанията му.
Всъщност, идеите за подарък, който се консумира никога не са ми допадали...

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
""я тебя люблю, а у вас даже хабер нет" ????" Това не го разбрах, не гледам турски сериали, в реалния живот обикновено имаме "хабер" за нещата ...  ooooh!

Е, не Joy
Ашколсун! Joy Пак съм изтървала начи!  ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 346
Не бих подарила бонбони. Струва ми се скучен и не носещ послание подарък. Един вид - аре, отчетох се. Като елемент към основния подарък -да.
От голямо значение с какви средства разполагаш.
Бутилка хубав алкохол е добра идея. Ако пуши също може да се измисли нещичко.

 Joy    Да бе, алкохола и цигарите никак не са скучни и носят голямо послание! Заменям бутилки подарен марков алкохол за хубав шоколад, половинката - тоже!  Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ми аз затова казах, че зависи от човека Peace

Аз на бонбони не бих се радвала. Мъжете, които познавам - също.

# 29
  • Мнения: 55
""я тебя люблю, а у вас даже хабер нет" ????" Това не го разбрах, не гледам турски сериали

Този специално да го гледаш!
На младите филолози им го прожектират в университета, в упражненията по езикознание.

# 30
  • Мнения: 21 550
  Що пък не - има мъже дето много обичат шоколад. Аз на собствения винаги подарявам по повод едни специални трюфели от черен шоколад - изяжда си ги сам самичък.

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Всъщност, идеите за подарък, който се консумира никога не са ми допадали...

+ 1  Mr. Green

Иначе ако човекът толкова обича шоколад - няма лошо, но ... не знам, тъпо ми е на мен, още повече ако подаръкът не включва нищо друго.

""я тебя люблю, а у вас даже хабер нет" ????" Това не го разбрах, не гледам турски сериали, в реалния живот обикновено имаме "хабер" за нещата ...  ooooh!

Е, не Joy

Мерси за смеха, който ми организирахте  Joy

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
п.п. Другото, което аз лично много не разбрах е : какво означава "във фазата на романтичните изненади"? Whistling

# 33
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Зависи си от човека, на мен хич не би ми харесало с оглед на това че не обичам шоколад, но на любимия много би му допаднало. Много ценни качествен белгийски шоколад и трюфели или Антон Берг с марципан вътре...
Иначе в реда на консуматорското не виждам разлика между бутилка, бонбони, пура, козметика дори и ваучер за нещо си все се консумира Laughing..

# 34
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Ако е инфантилизиран германец, идеята за такъв подарък не е лоша. А вероятността да ги изяде сам без да почерпи е голяма.
hahaha hahaha hahahaИмам точно такъв познат. Не спира да ни учудва. Българин е, но дълги години е живял в чужбина.

# 35
  • Мнения: 7 947
Отговарям на първия пост директно!
Да, мила - такъв е живота понякога!

 Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 494
А може и бутилка хубаво вино с бонбоните!

П.С. А ако почне да подскача около подарък и да казва "мама", тогава да си знаеш - инфантилизиран българин.  Laughing
А аз пък,как се смях на това hahaha А за немците,майтап,майтап,ама и аз съм го виждала подобна ситуация  Whistling

А по темата,не виждам нито лошо в бонбоните,особено ако са поднесени подобавашо Peace

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

А по темата,не виждам нито лошо в бонбоните,особено ако са поднесени подобавашо Peace

Как се поднасят бонбони на мъж подобаващо? Не се заяждам, съвсем добронамерено питам  Thinking

# 38
  • Мнения: 7 947
Слагаш си ги между краката и чакаш той да ги опита.

# 39
  • София
  • Мнения: 23 102
За какви бонбони иде реч, щото аз видях само едни шаващи зъркели от поста на авторката  Whistling
Гадини такива, явно сте стресирали жената!

# 40
  • Мнения: 7 947
Абе кво ти пука за темата - пиши си там - както във всяка друга тема  Joy

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
За какви бонбони иде реч, щото аз видях само едни шаващи зъркели от поста на авторката  Whistling


Въпросът беше кутия бонбони /във формата на сърце/ подходящ подарък ли са за мъж, с който сте "във фазата на романтичните изненади" /каквото и да значи това/.
 

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Абе кво ти пука за темата - пиши си там - както във всяка друга тема  Joy

Ай стига де  Joy

Говори по темата моля  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 55
Ако се прибави към бонбоните и една розичка, подаръка ще е parfait (това е от друг турски сериял).

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ако се прибави към бонбоните и една розичка, подаръка ще е parfait (това е от друг турски сериял).

Сега остава да кажеш как да ги поднесем по подходящ начин  Mr. Green

# 45
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Прави се с всякаква храна. Тук,може и с бонбони.  

# 46
  • Мнения: 55
Ако се прибави към бонбоните и една розичка, подаръка ще е parfait (това е от друг турски сериял).

Сега остава да кажеш как да ги поднесем по подходящ начин  Mr. Green

Еееее, ще трябва да гледате серияла!  Joy


П.п. Сериозно, замислих се за подходящия начин, но идеята на Вилико май е добра. Остава розичката да е м/у зъбите /но за малко/.

# 47
  • Мнения: 55

Даже розичките са добавени!!!

# 48
  • Мнения: 734

Е, хубава работа. Пускаш тема и си редактираш първия пост?! Ей това заслужава тази емотиконка  #Crazy

# 49
  • Мнения: 7 947
Може и без рози

# 50
  • Мнения: 494

А по темата,не виждам нито лошо в бонбоните,особено ако са поднесени подобавашо Peace

Как се поднасят бонбони на мъж подобаващо? Не се заяждам, съвсем добронамерено питам  Thinking

Joy Joy Joy
Знаех си аз,че ше питате Mr. Green
Ама на ей,Вилико ме изпреварила с отговора Whistling

Слагаш си ги между краката и чакаш той да ги опита.

П.П.А за това на картинката  хората,дори пари дават Laughing

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Е, най-накрая постигнахме консенсус  Mr. Green

Течен шоколад вместо бонбони и плодове вместо рози  Whistling И "по подходящ начин" !!!

Само се чудя до колко тази идея се вписва в представата за "романтично" на авторката Whistling Но пък почти всеки мъж би му се зарадвал, така че ... Whistling

# 52
  • Мнения: 7 947
Боди-арта не е за всеки.  Wink
Авторката сигурно няма да се появи  за да разберем тя от кои е.

# 53
  • Мнения: 55
Боди-арта не е за всеки.  Wink
Авторката сигурно няма да се появи  за да разберем тя от кои е.

Сложна дума!  newsm78

Но явно и ти гледаш серияли!!!  Joy

# 54
  • Мнения: 7 947
Мда, изкуството да се рисува и украсява голото тяло по всевъзможен начин - да ти кажа - най-много е застъпено в турските сериали.

# 55
  • Мнения: X
Ауу, това ми навява едни доста подтискащи апетита асоциации...

# 56
  • Мнения: 36 014
Авторката явно е решила проблема с подаръците. А вие преместихте спамо-чата тук. Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт