КРУИЗИ

  • 80 197
  • 840
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 697
Благодаря ви за помощта. Сега искам да помоля пак за помощ. Може ли да ми кажете на гала вечерите с какви рокли се ходи? С рокля като за бал или всекидневна рокля става?

Нека се включат най-добре вече пътувалите момичета, но доколкото аз знам има някои вечери, в които дрес кодът е строго официален и други, в които се позволява по-ежедневно облекло Wink Пък и е хубаво човек да има къде да си облече балните рокли все пак Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 1 740
Ти хубаво, че си имаш бални рокли, ама аз нямам Sad Вчера излязох по магазините и лошо ми стана, почват от 300 лв на горе. А аз рокли по принцип не нося и за една вечер 300 лв. не ми се дават. Харесала съм си 2 рокли на по-прилични цени, но едната си е с подплати, ракроена, красива наистина бална, та си мисля пък, ако съм с нея да не се окажа единствената и мъжа ми после да ме скъса от бъзик  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 575
Мен ако питаш, да купуваш нещо строго официално само заради една вечеря на кораба, е абсолютно излишно. Има хора облечени по всякакъв приемлив начин, като се започне от голи гърбове и дантели и се стигне до най-обикновени панталони ( или пола) и риза.
Още нещо - не знам за конкретния кораб, но имай предвид, че в повечето е доста силна климатизацията в ресторантите и един гол гръб си е направо мръзнене. Винаги трябва и нещо отгоре. Аз лично никога не съм носила супер официални тоалети ( не че имам такива) и никога не съм се чувствала зле и неподходящо облечена за даден ресторант в кораба.

# 18
  • Мнения: 2 697
Ти хубаво, че си имаш бални рокли, ама аз нямам Sad Вчера излязох по магазините и лошо ми стана, почват от 300 лв на горе. А аз рокли по принцип не нося и за една вечер 300 лв. не ми се дават. Харесала съм си 2 рокли на по-прилични цени, но едната си е с подплати, ракроена, красива наистина бална, та си мисля пък, ако съм с нея да не се окажа единствената и мъжа ми после да ме скъса от бъзик  Laughing

И аз имам само една Wink, то няма и смисъл да имам повече. Не е с гол гръб - изобщо не харесвам подобни просто, а и коментарът на Асинка ме убеждава, че не и практично.

Сега ако ми се наложи, бих си взела от Ebay - има чудесни рокли на мнооого приемливи цени. Но трябва да нямаш резерви към купуване на дрехи от Интернет. В това отношение поне аз никакъв проблем нямам, след като дори булчинската рокля си я купих оттам и нямаше грешка Wink Изобщо нашите магазини не са за нормални хора с цените, които си измислят и на всички приятели и познати им препоръчвам шопинг с комп и мишка Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 1 740
То и аз от там съм си харесала (тези за приемливите цени), но се чудех пък да не са много официални или пък ако са по-обикновенни да не изглеждам като изпаднала от някъде. Благодаря ви за помощта. И аз си мислях, че няма да е както едно време с фраковете мъжете, но все пак да питам  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 697
450, разгледай снимки на пътували най-добре - ще се ориентираш какво е облеклото Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 1 740
Явно не знам къде да търся, защото не намерих. И аз това си помислих.

# 22
  • Мнения: 2 697
Явно не знам къде да търся, защото не намерих. И аз това си помислих.

Лесно е - примерно влизаш във Фликр (flickr.com) и пишеш, примерно, MSC Splendida cruise - или само името на кораба, да кажем. Излизат ти споделените снимки на хора, които са пътували с кораба, например - ето снимки. Има и доста рекламни фотоси, но се намират и реални албуми на пътували, които могат да ти служат като ориентир. Дано съм помогнала Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 1 740
Златна си, много благодаря  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 2 697
О, няма за какво - като се върнете щастливи и удовлетворени от вашия круиз, ти пък ще споделиш снимки да ни ориентираш Flutter При нас засега пътуването май се отлага обаче, че нещо се поохарчихме напоследък с нови моторни превозни средства и сега ще трупаме пак пачките Blush Но живот и здраве, все някога ще стане Wink

# 25
  • sofia
  • Мнения: 4 296
И аз се оГлеждам за круиз,  искам да включва Канарските и Мароко. Предложения?

# 26
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
И аз се оГлеждам за круиз,  искам да включва Канарските и Мароко. Предложения?

MSC FANTASIA
11 нощувки
Дати:
19 и 30 януари 2012, 10 и 21 февруари 2012
03 март 2012

Day   Port   Arrival   Departure
1   Genoa   ....   17:00
2   Barcelona   13:00   18:00
3   At Sea   ....   ....
4   Casablanca   08:00   22:00
5   At Sea   ....   ....
6   Santa Cruz de Tenerife   08:00   16:00
7   Funchal   09:00   17:00
8   At Sea   ....   ....
9   Malaga   07:00   14:00
10   At Sea   ....   ....
11   Civitavecchia   09:00   19:00
12   Genoa   09:00   ....

От € 359 на човек


MSC SPLENDIDA
11 нощувки
Day   Date   Port   Arrival   Departure
1   Thu 24 Nov   Genoa   ....   17:00
2   Fri 25 Nov   Barcelona   13:00   18:00
3   Sat 26 Nov   At Sea   ....   ....
4   Sun 27 Nov   Casablanca   07:00   22:00
5   Mon 28 Nov   At Sea   ....   ....
6   Tue 29 Nov   Santa Cruz de Tenerife   08:00   16:00
7   Wed 30 Nov   Funchal   09:00   17:00
8   Thu 01 Dec   At Sea   ....   ....
9   Fri 02 Dec   Malaga   07:00   14:00
10   Sat 03 Dec   At Sea   ....   ....
11   Sun 04 Dec   Civitavecchia   09:00   19:00
12   Mon 05 Dec   Genoa   09:00   ....

От € 359 на човек

# 27
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Звучи чудесно. Кои дати ще е по-топло и къде мога да направя резервация? Може и на лични.

# 28
  • Мнения: 10 613
Ох, и аз много се изкушавам от този с MSC FANTASIA.

# 29
  • Мнения: 914
А аз много се изкушавам от тази оферта, но не мога да реша толкова бързо  Sad! А и освен това след случката с Малдивите, незнам доколко са сигурни тези оферти!
 

Общи условия

Активация на акаунт