сешоар на Ровента за изправяне (новия модел CV-9130)

  • 12 658
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Аз го имам от една година този сешоар и така като гледам май само аз ще изкажа негативно мнение. Не ми харесва.

И съм много недоволна. Не съм забелязала да ми къса косата, но далеч не я изправя както трябва. След него косата ми не е гладка и въобще не изглежда добре.

# 16
  • Мнения: 1 243
Побутвам темичката, че и аз много се интересува от този, както и от всеки друг сешоар с приставка за изправяне на косата. Писна ми от пресата, заради нея се подстригах от коса до кръста, та до раменете уж за да ми е по-лесно и пак си е зор Sad

барбарона, дай снимка и на твоята въртяща четка  Hug

# 17
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
и аз се запалих -моляви момичета качете малко снимки да видя ефекта след като си изправите косата

# 18
  • Мнения: X
И аз да се изкажа понеже го имам от 2 години и редовно си го ползвам!Плюсовете са му че много по лесно се работи отколкото с преса сам може да си я изправищ за много кратко време без големи усилия,но определено не стои косата толкова гладко така както е мината с преса-аз мисля че е по доббре понеже косата стои много естествено и е с обем докато с пресата залепва и е на клечки Peace

# 19
  • Мнения: 3 981
Рядко влизам в КМ. Но миналата седмица какво и на мен ми хрумна да надникна в тази тема... И се заинтригувах от сешоара на Rowenta. Особено като прочетох, че е лесен за употреба и... (!) в момента на промоция в Карфур.

Значи... купих си го. Да, от Карфур, но не, нямаше намаление. Може би вече беше свършило. Защото ми направи впечатление, че въпреки немалката си цена, беше останала само една единствена бройка. Но си беше на 95 лева. Стоях и се чудих и накрая го взех. Обаче вече седмица време стои в кутията. Все нямам време да му отделя да пробвам. Сутрин след душ бързам за работа и все не остава време да опитам.

Силно се надявам да е лесно за употреба, защото съм малко вързана в тези неща. Взех само защото прочетох тази тема. Със сигурност ще имам нужда и от указания как точно да го ползвам.

Пише, че става и за леко чупливи коси. Моята не е леко чуплива, а някак кофти права. Става за много дълги коси, нали?

# 20
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Хм, и аз се запалих за този сешоар, защото от пресата.... ooooh!

http://technostar.bg/store.html?page=shop.product_details&fl … d=51&vmcchk=1

Това уж е същия модел, но цената е на половина... Да го взимам ли? Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
И аз да се изкажа понеже го имам от 2 години и редовно си го ползвам!Плюсовете са му че много по лесно се работи отколкото с преса сам може да си я изправищ за много кратко време без големи усилия,но определено не стои косата толкова гладко така както е мината с преса-аз мисля че е по доббре понеже косата стои много естествено и е с обем докато с пресата залепва и е на клечки Peace

Напълно подкрепям мнението ти. На мен ми я изправя много добре, леко може да се получи някоя извивка, която седи страхотно.

Wild_rabbit , взимай го, офертата е супер.
Идея: момичетата ,които не са доволни  от сешоара могат да се договорят с желаещите да си закупят, така всички ще са доволни. Но тази оферта от 49 лв е супер, използвайте я, парите си заслужават.

# 22
  • Мнения: 520
St.,моля те,като го изпробваш не забравяй да ни пишеш! Simple Smile

# 23
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Wild_rabbit , взимай го, офертата е супер.
Идея: момичетата ,които не са доволни  от сешоара могат да се договорят с желаещите да си закупят, така всички ще са доволни. Но тази оферта от 49 лв е супер, използвайте я, парите си заслужават.

Поръчах го, да видим кога ще дойде. Ще дам отзиви като го пробвам... Въпреки, че очаквам нещо от сорта:  Ама....свърши, или...има грешка в цената....бла,бла! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 3 981
И какво сега? Само аз се прецакАх с цифрата...  Rolling Eyes

Нищо. Поне да върши работа. Следобяд ще отделя време да пробвам и ще пиша. Ако не се справям ще го пусна за продажба тук. (Дано стане, че с тия работи съм малко в отбора "кунки в гъзунки")

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Само да уточня:косата първо леко се изсушава  с приставката за нормално сушене и после се минава с клип пресата.
St. , не ти трябва да оделяш кой знае колко време,  аз не съм засичала точно, но горе-долу в рамките на 15 минутки съм вече изсушена и с изправена коса.

# 26
  • Мнения: 3 981
Така. Да рапортувам значи. Нищо не направих. Не успях да разуча опциите на самия сешоар. Например как се сменя за различни типове коса (повече или по-малко чуплива). Започнах ей така, както си беше настроен в кутията. Освен това свекърва ми се залепи пак да зяпа, което ме накара набързо-набързо да приключа с процедурата.

Но въпреки това... стана. Предвид, че го направих на две, на три. И предвид колко ми е дълга косата и колко съм вързана в ръцете.
С другия ми сешоар (пак Rowenta, много тежък, но и много мощен) и с четка.... никога нищо не успявам да направя. Освен да замясам хептен на гръмнал бойлер. Зле изсушена права коса знаете изглежда така сякаш си къдрава и те е работил бездарен фризьор.

Мисля си, че ако следващия път поразуча как се променя това за типа коса и ако имам повече спокойствие да го правя... ще бъде по-добре.

Това, което ме озадачава обаче е липсата на студена струя. Всеки уважаващ себе си сешоар има такава. Доколкото зная служи да придадеш окончателен вид на косата. Защото топлата коса се поддва бързо на чупки.  Или може би си има такава опция, а аз не я открих? newsm78

И друго... Някой спомена, че с този сешоар можело да се правят красиви чупки в косата. как става това?

Интересно ще ми бъде и дали след сън утре косатат ми ще изглежда така, както когато съм била на фризьор и преспя една нощ. Thinking

Другото, което си мисля (освен липсата на студена струя) е това, че машинката едва ли е много щадяща. Аз се изсушавах на по-ниската степен и пак ми се вижда, че е силно. Но като да придадеш глаткост на косата си сутрин преди работа е подходящ, определено.

# 27
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Еееее, супер, значи си върши работа машинката. И аз съм лаик в тази сфера и затова до сега само с пресата - обаче, то коса не остана от нея. С четка и сешоар все не мога да я докарам... newsm78

На мен проблем са ми краищата - до раменете са.  Искам да стоят прави, а те винаги се "врътват" навътре. Дано с това чудо успея! Peace

# 28
  • Мнения: 104
Днес го видях в Технополис за 99 лева... Ще се ходи в Карфур, така като ви чета отзивите. Thinking

# 29
  • Мнения: 3 981
ЗАщо? В Карфур е на почти същата цена. Да има разлика в цените между Карфур в Пловдив и София... нещо не ми се вярва. ЯВно е имало промоция наситина, но е свършила.

Някой няма ли да сподели как се постигат леки извивки на краищата на косата? Но не извивка тип спиралка (масур), а просто леко щръкнали навън краища.

След спане, да порамота се косата ми, но нека не забравяме, че наистина направиш всичко 5 за 4 набързо вчера. Може би за по-сръчните от вас няма да е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт