Споделете любим хубав филм, драма, романтика - 8

  • 136 496
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • London
  • Мнения: 6 732
В Енерджи го има ''Въздишка'' не се мъчете с тия субове щом не става. Peace

Е подценявате ме, как ще ви препоръчам филм просто за футбол. Mr. Green Много по-дълбоко е от футбола, той е част от филма, но не основното Peace Та не го пропускайте и после ще ми благодарите. Mr. Green

Аз се възползвам от едно от предложенията  Flowers of war  и го свалям. Flutter

Друго по темата ''Сибир. Монамур'' - човешки и натурален руски филм.
http://www.imdb.com/title/tt1823202/?ref_=fn_al_tt_1

# 721
  • София
  • Мнения: 220
Благодаря много  bouquet Simple Smile
Само че нещо не мога да се оправя със субтитрите Blush Иска ми нещо да инсталирам, което така и не тръгва... Не мога да разбера какво става, а не съм чак толкова тъпа принципно Laughing не е като да не съм сваляла субтитри досега.

Ако още не си се справила--  на третия ред под бутона "изтегли" има  exvid-respiro.srt   (43721байтове) покажи преглед  ето това.Simple Smile
Ти натискаш върху exvid-respiro.srt . Ще те прехвърли на друга страноца, но след около три - четири секунди ще ти излезе прозорец, където ще те пита дали да ги отвориш субт., или да си избереш къде да ги запишеш. Това е.  bouquet

# 722
  • Мнения: 1 734

Гледах го, разтърсващ и силно докосващ те филм!!

# 723
# 724
  • London
  • Мнения: 6 732
4 минути - немски. Страхотен филм! Heart Eyes
http://www.imdb.com/title/tt0461694/?ref_=nm_knf_t1

# 725
  • Мнения: 616
Вчера гледах бразилски филм, с Венсан Касел, от 2009. A Deriva е оригиналното заглавие, Adrift на английски. Много ми хареса. Препоръчвам за почитателите на не-холивудски филми. Субтитрите са на английски.
A Deriva
трейлър

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 00:58 от Ванилия Мадагаскарска

# 726
# 727
  • Мнения: 309
Сега свалям този филм.Чела съм книгата беше много хубава.

# 728
  • London
  • Мнения: 6 732
И аз съм чела книгата. Ще се радвам да си я припомня с екранизацията. Mr. Green

# 729
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Сега свалям този филм.Чела съм книгата беше много хубава.
Аз не съм, но предполагам, че сравнението ще е в полза на книгата.  Peace

# 730
  • Мнения: 95

Любима книга, дълго чакан филм! Благодаря, от тук разбрах, че е излезнал. Simple Smile

# 731
  • London
  • Мнения: 6 732
Определено книгата се оказа по-вълнуваща. Тук са по съкратили доста неща, липсват сцени и тн. Но пак що годе ми допадна. Peace

# 732
  • Мнения: 1 416
Много внимавайте със субтитрите от първия линк!! Има вирус !! Така ми вирусяса компютъра - като опитах да сваля субтитрите, ми искаше да инсталирам някаква програма и аз за съжаление не погледнах какво що и ми се развали компютъра...

# 733
  • София
  • Мнения: 220
Аз свалям от там много редовно субтитри, но до сега не ми е набутвало вируси. Отваря ми голям прозорец, в които пита дали да  отвори, или да запише някъде субтитрите. Случвало ми се е да ми отвори и някакво малко прозорче, в което пише, че има ехе. файл, и да иска да го записва, но аз такива неща не отварям по принцип, защото се пазя. Съжалявам много, че при теб се е получило така. Дано всичко се оправи без проблеми.

Последна редакция: пт, 24 яну 2014, 05:45 от Буря

# 734
  • Мнения: 1 416
Мда, сама съм си виновна като не внимавам...
Май точно ехе. файл или нещо подобно и аз точно него взех, че приех да свали, защото мислех, че е някаква необходима за субтитрите програма. Това като натиснах бутона Изтегли и дадох Run.

Общи условия

Активация на акаунт