Отговори
# 195
  • Мнения: 11 984


Таралежка и на мен на първите снимки не ми приличаше на нея,но на тази си е нейната усмивка....Това момиче е само крака ...

# 196
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Интервю с Бура (мисля че е от списание InStyle Men, въпреки че публикацията е в Sabah): Burcu'da beni ilk etkileyen sessizliği oldu

Slawena, съгласна съм  Peace. Аз всъщност не оспорвам, че това е тя, просто не изглежда "традиционно" на първите две  Laughing

Последна редакция: пт, 28 окт 2011, 10:14 от tara_lezhka

# 197
  • Мнения: 2 282
Браво на комшиите!  bouquetРазбиха всичките ми съмнения за постановка на шоуто!
Голяма организация показват! PeaceМного са задружни и съпричастни!
Показват и на нас,че няма невъзможни неща, стига човек да ги иска!


На мен най-много ми хареса, че тази благотворителност няма политическа украска. Не видяхме някой политик да се е разположил в ложата и камерата да го дава често, често.
При нас при тия мероприятия даренията са политическа поръчка. Да се харесаме и след това да осребрим по някакъв начин този жест.

# 198
  • Мнения: 2 282
Като си спомня Киво колко ми изглеждаше влюбен в Идил миналата пролет,та сега не мога да го позная!Може и това да е нова мода за него,като влюбен в старата си любов - вечно навъсен!
Абстрахирам се от моите си мераци да е с Берен,ама защо сега не виждам и граам любовна заигравка? newsm78
Вечно гледа надолу,на две крачки пред Азра,разминава я сякаш не му трепва!Аз ли съм кьорава и си фантазирам или и Вие виждате подобни неща? newsm78

Не си кьорава!   bouquet Точно така. В клипа за прощалното парти беше хванак Идил за ръката.
Действително изглеждаха влюбени. А сега са близки непознати.

# 199
  • Мнения: 2 282
Руминче, мила ,той вобще не е влюбен в нея, това и слепец го вижда, и затова се чудя какво вобще прави с нея?

Дами, да му мисли Азрето. Ние ще си коментираме на воля.

# 200
  • Мнения: 11 984

И ние българите работим за такива каузи и мисля ,че се справяме добре.В момента се сещам за Българската коледа...Нормално е и турските звезди да се включат в такава кауза,все пак това е човешка трагедия и трябва да се помогне по някакъв начин.И нашите звезди правят това /концерта на Графа за борбата с рака на гърдата/,но мащабите ни  с комшиите са различни /численост,икономика..../

# 201
  • Мнения: 2 282
Nety44 very nice klip thank you    bouquet  bouquet

Same here!  newsm78

Руминче, мила ,той вобще не е влюбен в нея, това и слепец го вижда, и затова се чудя какво вобще прави с нея?

Добре де, що за глупости тогава, той изглежда все едно ще я набие след малко   Thinking
Laughing Laughing Laughing

# 202
  • Мнения: 2 282
Дами, направо ме кефите като чета снощния дебат за Азра. Много навътре сте влезли в нещата.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 203
  • Мнения: 2 282
Ох, шашнах се, отивам да гушна мъжлето да се успокоя!  #Cussing out Сега ще я гледам в корема  ooooh!

 Laughing Laughing Laughing Нахилена съм като ряпа.

# 204
  • Мнения: 2 282
Е да де, от тогава, от както тя се върти около него пак!
Ясно е че тя е причината, въпроса е защо?

За нея това е последния шанс да не изпадне от хайлайфа. И си е на години за женене.

# 205
  • Мнения: 2 282


Таралежка и на мен на първите снимки не ми приличаше на нея,но на тази си е нейната усмивка....Това момиче е само крака ...

Да, има хубаво тяло. И в далечен план е по-симпатична, отколкото отблизо.

# 206
# 207
  • Мнения: 6
Да се запиша и аз в новата темичка  Peace

Филма ми става все по-интересен!
Вчера гледах 7-мата серия - Благодаря на всички, които превеждат!
Все повече напрежение има, все по-завъртяно става определено е интересно!
Много ми хареса сцената между Гюней и Бану, излъчват страст.
Симай е много сладка как само му казва, че го обича...
Дано не ги разделят скоро.

За Киво и Азра и аз съм на мнение, че има нещо гнило и честно казано не вярвам в тази нова "любов"

# 208
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Браво на комшиите, събрали са 62 милиона турски лири, а Kanal D и ATV, са решили да преведат приходите от рекламите по време на излъчването (цените са били двойни), също в полза на кампанията. 1 мил.860хил TL (не разбрах дали е за двата канала или цифрата е само сумата на Kanal D)

# 209

Общи условия

Активация на акаунт