Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 083
  • 779
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 642
Starlight', Рози и рози, благодаря за линковете!

Чудно, но чак днес видях този за децата, като не беше активен.
Досега не го бях виждала, но ще поправя грешката си - сядам да чета  Wink

# 61
  • Мнения: 1 422
Аз съм оправила източника към мястото директно в моя пост тук. Затов ати изглежда така. Беше ми го пратил един близък човек на мейл. Много ми хареса!!

# 62
  • Мнения: 0
Привет момичета Simple Smile

Чета отдавна сайта, особено темите свързани със закона за привличането и най-накрая реших да се регистрирам, за да ви задам един въпрос Simple Smile

Преди няколко месеца се запознах с един човек, но двамата живеехме в различни градове, но сега поради стечение на обстоятелствата и двамата живеем в София Simple Smile. Отначало приемах този човек само като приятел, а не като сексуален обект, но с течение на времето нещата се промениха. Оказа се че не иска връзка и така и не се събрахме, но продължаваме да поддържаме връзка. Въпросът ми е как да използвам закона за привличането, за да върна нещатата по старому Simple Smile

Благодаря ви предварително  Hug

# 63
  • Мнения: 12
Момичетаааааа  smile3525

Имам нужда от мнение за упражненията на Норбеков: дали някоя от вас има лични впечатления от тяхното действие и дали ако ги слушам на руски , ще имат ефект.Вярно, че руският е разбираем в по-голямата си част, но все пак....

Предварително благодаря на всички, които се включите с мнение!!!

# 64
  • varna
  • Мнения: 41
Запис Embarassed Темата е много добра и полезна, а на мен ми е и много интересно тук Hug

# 65
  • Мнения: 295
Чудесници,набутвам се и аз в любимата ми тема. Hug

# 66
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 289
Вярно, че руският е разбираем в по-голямата си част, но все пак....

Важно е да разбираш добре какво се казва в клипчето.

Упражнения за какво са ти нужни - за зрението, за ставите?

# 67
  • Мнения: 1 422
Вярно, че руският е разбираем в по-голямата си част, но все пак....
Важно е да разбираш добре какво се казва в клипчето.
Упражнения за какво са ти нужни - за зрението, за ставите?

Въпросът не е в слушането. Всички системи за самоусъвършенстване и възстановяване на здравето работят с много практика. Аз съм живият пример. Всеки ден, докато не получиш резултат, и съответни периоди след това. Изобщо нужда е кардинална промяна. това го разбираме най-добре, когато опре ножа до кокала. С мене така се случи. И с много други хора, които познавам.

Ако търсиш за очите - това е тема за Бейтс, всички други доразбаротват него. Просто Бейтс пръв осъзнава как работи зрението като механизъм за влошаване и подобряване.  При нас тук на първа страница имаш изнесени маса техники по очите. Започни от тях.
Гимнастиката - по същия начин. Практикуваш и това е. И Смехотерапията и Норбеков, ги има на първа страница.
Медитациите - воденето само те подпомага, но работата си я вършиш ти самата. Твоето тяло има нужда да претвори ефекта. Ако искаш някои линкове на оздравителни медитативни упражнения с превод на български език или директно водени на български език - тук има много. И някои принципни обяснения кое как изобщо работи.

# 68
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 289
Съфорумке, нещо си се объркАла. Няма начин да научиш нещо непознато без да го чуваш. Особено видеоклипчета, в които има обяснения. С такива практики се занимавам от няколко години.
Ако обичаш остави и други да казват каквото знаят или са постигнали.

Докато Лени водеше темите беше изключително приятно, свежо и уютно.

# 69
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Krascho7 Grinning намери си книги на Норбеков  в тях има и упражнения  Grinning


Чела съм само тази http://bg1.msrv.store.bg/lstimg/3094/trenirovka-na-tialoto-i-na- … arim-norbekov.jpg  не си спомням дали има това което те интересува  Rolling Eyes

Отиди в книжарница разгледай книгите му , поразлисти ги и си прецени  Hug



Рози и рози Peace

# 70
  • Мнения: 1 422
Абе море моме юбава, какво (или може би колко  Embarassed Embarassed) пи по обед та така се развилня  Hug. Очевидно е, че момичето говори руски език, щом изобщо му идва наум да си прави упражненията на руски по записите. Ако е обратното, поздравления за оптимизма!

И где съзря някой някого за нещо да спира. Интернет е свободно пространство  Laughing Всеки си пише, каквото му е на душата.

Хайде сподели сега твоите любими техники, за да можем всички да се обогатим, защото нали затова е форумското общуване - за да даваме достъп на всекиго до знанието, което познаваме.

Слънчево настроение в този прекрасен следобед пожелавам
  Laughing

# 71
  • Мнения: 12
Момичета, моля ви.....нека запазим добрия тон......толкова много ви обичам   bouquet

Благодаря ви за отговорите!
Аз книжката с упражненията си я имам на български и съм си прочела упътванията към тях.Ставаше въпрос за това, че си дръпнах от първа страница аудио файлчета и искам да си ги слушам като медитация и да си ги правя, но понеже са на руски, та за това имах колебания дали е удачно и ефективно като не са на български!

Рози    smile3525

# 72
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 289
На мен не ми е нужен никакъв стимулатор, за да кажа каквото преценя на когото и да е. Задържай си езика, защото се вижда, че вместо рози пишат трънки.

# 73
  • Мнения: 1 422
На розите точно това им е най-хубавото - че ухаят упойващо, но отблизо установяваш, че носят остри бодли. Точно като ноктите на котките (любимите ми животини  Peace Peace - галенето им не е за всеки).

# 74
  • София
  • Мнения: 1 724
Като чета напоследък, се чудя дали да не се запиша  в темата с Хоопонопоно Благодаря ти, прости ми....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт