Блокира ли вашия тъч скрийн?

  • 35 273
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 34
И аз имам с какво да се оплача.Много исках да си купя айфон4, но понеже е доста скъп си купих реплика.Носих го 2-3мес и сега не му работи тъчскрина.Незнам какво му стана,един път го изпуснах и може да е от това.Още несъм ходила да проверявам колко ще ми струва ремонта,направо ме е страх да попитам.Ако някои знае горе долу цената на ремонта моля да пише. smile3511


Наистина илиза малко  солено,защото тъча и дисплея са заедно и много трудно се сменя и има вариянт да се съсипе целия телефон.По-късно мога да попитам за точна цена,ако желаеш.

# 46
  • Мнения: 5 710
от ден първи блокира, да.
аз съм с блакбери.
няма такава глупост, сто пъти съжалих, че не взех модел с бутони.

# 47
  • Мнения: 17 546
10, не може пък от първия ден да блокира бре! newsm78 Калибрирай тъча, да видиш дали ще се подобри.

# 48
  • Мнения: 5 710
10, не може пък от първия ден да блокира бре! newsm78 Калибрирай тъча, да видиш дали ще се подобри.

а как се калибрира един тъч?))
изобщоп не знам, честно казано се надявам да му се случи нещо, та да имам оправдание да си купя нормален телефон с бутони. като знам колко години мечтаех за блакбери, а сега си искам старата моторола в3, но от инат няма да сменя, за да не чуя " казах ли ти.."  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 17 546
Ами от настройките на телефона, не знам в менюто на Блакбъри къде е точно, потърси го. По принцип това е трябвало да го направят още като си го купувала, ако не - трябва да го направиш сама. Аз калибрирам дисплеите на нашите тъчове от време на време, защото се поизместват активните зони с времето и всичко си застава на място отново.
Ах, V3... Heart Eyes Преди да влезеш в менюто, обаче. Confused Пазя си един реалистичен макет (от тези, които закачат по витрините на магазините за gsm-и) на този модел, който ми е любим! Laughing

# 50
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
От една година съм с такъв телефон и не съм имала проблеми (дори и след падане и разглобяване). Със Самсунг съм.

# 51
  • Мнения: X
И аз съм чувала, чв Самсунг правят проблеми точно с тъчскрийна  Tired

В къщи имаме три телефона Самсунг и един таблет и никога екраните им не са блокирали.

# 52
  • Мнения: 2
И за какво Ви е такъв екран?  Rolling Eyes
Хайде, признайте си, че като средство за говорене и писане на СМС, клавиатурата е по-удобна и по-бърза. Особено, ако трябва да пишеш само с 1 ръка, докато с другата буташ количката, или държиш торбите.
Признавам че откакто пиша СМС-ите си  на qwerty клавиатурата на моя Самсунг ми е много мъчно като се наложи да пиша на обикновенна такава.
А и да напиша по темата - тъча ми не е блокирал никога, но съм чувал че от студа понякога ставало така.
Извода е че може да се случи на всеки телефон обаче ако вземе да става прекалено често или започне прекалено рано след покупката - ГАРАНЦИЯ И СЕРВИЗ.

Последна редакция: сб, 12 ное 2011, 21:53 от krokifena

# 53
  • Мнения: 2
От съобщение на ползвател на фейсбук,че от неволен натиск в джоба на екрана на смартфона му се задействат операции и се начисляват суми,реших да направя "блокаж"на моя смартфон-взех код от оператора си,но сега желая да го върна в положение,да се отваря чрез почукване на дисплея.Как да го направя? Моля за отговор-смарта ми е :LG G3.

# 54
  • Мнения: 17 546
Не знам какъв код от оператора си взел за "блокаж" и какво точно имаш предвид, но knock-knock се включва от Настройки -> Общи -> Жестове -> Екранът е включен/изключен

Общи условия

Активация на акаунт