На пазар във Варна - 18

  • 47 397
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 12 011
Моля за помощ!Тези дни бях в командировка извън Варна и нямах време да търся подарък за детето, днес търсих в центъра "Гормит"/не им ли мина модата?/,защото детето ми е писало писмо на Дядо Коледа за Гормит.Ходих в Той Таун, нямат никакви, къде да го намеря този Гормит???!!!

# 661
  • Варна
  • Мнения: 2 124
missence, не молът, а съседната сграда е Административния съд  Peace
Da, бившото Централ Плаза пак ще става нещо подобно. Кога, обаче не знам. newsm78 Преди месец някъде един любезен младеж праеше анкета какво бихме искали да има там, защото имал нови собственици и т.н.

# 662
  • Варна
  • Мнения: 283
А някой ходи ли на Коледното изложение в спортна зала? Пак ли са изостанали-от-минали-години-китайски-стоки?

# 663
  • Мнения: 250
Моля за помощ!Тези дни бях в командировка извън Варна и нямах време да търся подарък за детето, днес търсих в центъра "Гормит"/не им ли мина модата?/,защото детето ми е писало писмо на Дядо Коледа за Гормит.Ходих в Той Таун, нямат никакви, къде да го намеря този Гормит???!!!

Виж тук: http://www.hippoland.net/
Има гормит с автомобил и маска гормит

# 664
  • Варна
  • Мнения: 67
А някой ходи ли на Коледното изложение в спортна зала? Пак ли са изостанали-от-минали-години-китайски-стоки?
5 сергии  в лявата част  Crossing Arms в дясната има "цирк"  ooooh!

# 665
  • София
  • Мнения: 30 222
missence, не молът, а съседната сграда е Административния съд  Peace
Da, бившото Централ Плаза пак ще става нещо подобно. Кога, обаче не знам. newsm78 Преди месец някъде един любезен младеж праеше анкета какво бихме искали да има там, защото имал нови собственици и т.н.


ааа, значи ще чакаме  Peace

# 666
  • Варна
  • Мнения: 283
А някой ходи ли на Коледното изложение в спортна зала? Пак ли са изостанали-от-минали-години-китайски-стоки?
5 сергии  в лявата част  Crossing Arms в дясната има "цирк"  ooooh!
hahaha запали ми любопитството...

# 667
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Моля за помощ!Тези дни бях в командировка извън Варна и нямах време да търся подарък за детето, днес търсих в центъра "Гормит"/не им ли мина модата?/,защото детето ми е писало писмо на Дядо Коледа за Гормит.Ходих в Той Таун, нямат никакви, къде да го намеря този Гормит???!!!
В Рая има от оригиналните гормити, а иначе от "фалшикатите"  Winkим вика моя син има в китайския магазин до светофара на колхозния пазар на ул. Дрин.

# 668
  • Мнения: 3 993
днес търсих в центъра "Гормит"

Ако не намериш нищо хубаво  в Шихо на Чаталджа има за по 1лв бройката Wink

# 669
  • Варна
  • Мнения: 283
Виждам, че темата са детските подаръци... за едно роднинско детенце трябва да купуваме някакъв скейтборд за пръсти (имаше и име, но го забравих). Някой да знае за какво става въпрос??!

# 670
  • Мнения: 187
Виждам, че темата са детските подаръци... за едно роднинско детенце трябва да купуваме някакъв скейтборд за пръсти (имаше и име, но го забравих). Някой да знае за какво става въпрос??!
да това са едни мини скейтбордчета,които се карат с пръсти
ето такива http://vegatoys.com/view/5173.html  почти навсякъде ги има,скоро ги гледах в Джъмбо

# 671
  • Мнения: 11 470
missence, мерси, бях забравила, че имаше и такива играчки, мерси ,ч е ми напомни  Hug

В Каулфланд- Владиславово има ли го все още щанда с тортите на Вики ленд, след касова зона? И още ли са по 10-ина лв? Мерси предварително!

Има - да, но не мога да ти помогна с цени  Peace

# 672
  • Мнения: 11 470
Търся, малки кошнички ( като на тарталетите, но по - малки от тях ), бяха ми казвали преди , че някъде около езерният път или в ЗПЗ се продават, но съм забравила. Купуват се на кашонче и са с сладко солен вкус, смисъл, могат да се пълнят или със сладко или със солено. Някой да знае от къде мога да намеря тези кошнички? Мерси  bouquet

# 673
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Такива скейтбордчета имаше вчера в Рая. 4 бр - 6 лв. (намалени от 12 ). С черепи Laughing

# 674
  • Мнения: 12 011
Благодаря на момичетата, които ми дадоха информация за гормитите!  bouquetВече желанието е сбъднато, сложени са в чувала на Дядо Коледа!

Общи условия

Активация на акаунт