Избелване на зъби?

  • 2 560
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
Някакви прахчета имало в аптеките. Някой ползвал ли ги е? Имат ли ефект? Thinking
И аз гледах онзи ден такова нещо, в една кутийка беше май...струваше лев и нещо Rolling Eyes Не знам до колко е ефективно...ама ми се иска да пробвам. Иначе, за избелването- братовчед ми е стоматолог, твърдо против избелването е.

Аз ползвам такова прахче от време на време. Ами, да, има ефект, но не мога да кажа, че е холивудски.

# 16
  • Мнения: 5 299
Някакви прахчета имало в аптеките. Някой ползвал ли ги е? Имат ли ефект? Thinking
И аз гледах онзи ден такова нещо, в една кутийка беше май...струваше лев и нещо Rolling Eyes Не знам до колко е ефективно...ама ми се иска да пробвам. Иначе, за избелването- братовчед ми е стоматолог, твърдо против избелването е.

Аз ползвам такова прахче от време на време. Ами, да, има ефект, но не мога да кажа, че е холивудски.
А как се използва, и след колко време си пролича разликата newsm78

# 17
  • Мнения: 179
Незнам какви са тези прахчета, но имайте предвид, че за да има едно нещо избелващ ефект , каквото и да било,  то трябва да се задържи достатъчно дълго върху зъбите. Именно за това пастите за зъби не избелват, както не избелва и Листерина. Избелващ ефект се получава в повечето случаи  с тези лентички на Крест, със силиконови шини и избелващ гел или избелване с ултравиолетова светлина и пак нека не се забравя, че резултатите могат да бъдат строго индивидуални .

# 18
  • Мнения: 5 299
Ами говорих със сестра ми за въпросните ленти на Крест - тя каза, че много ги рекламират, но нямали ефект и трябвало поне година да се ползват newsm78

# 19
  • Мнения: 179
Ами говорих със сестра ми за въпросните ленти на Крест - тя каза, че много ги рекламират, но нямали ефект и трябвало поне година да се ползват newsm78
Да, за лентичките на Крест, трябва да си търпелив, а на всичкото отгоре не са и евтини   Rolling Eyes
Аз бих казала, че от тях драматичен ефект не трябва да се очаква.

# 20
  • Мнения: 433
Някакви прахчета имало в аптеките. Някой ползвал ли ги е? Имат ли ефект? Thinking
И аз гледах онзи ден такова нещо, в една кутийка беше май...струваше лев и нещо Rolling Eyes Не знам до колко е ефективно...ама ми се иска да пробвам. Иначе, за избелването- братовчед ми е стоматолог, твърдо против избелването е.

Аз ползвам такова прахче от време на време. Ами, да, има ефект, но не мога да кажа, че е холивудски.
А как се използва, и след колко време си пролича разликата newsm78

Ами слагаш на четката за зъби и миеш. Не се използва много често- мисля, че веднъж седмично. Към кутийката има листовка, на която подробно е описано как се ползва. След третия-четвъртия път може да се види някакъв ефект, но пак повтарям не е зашеметяващ.

# 21
  • Мнения: 5 299
Ами слагаш на четката за зъби и миеш. Не се използва много често- мисля, че веднъж седмично. Към кутийката има листовка, на която подробно е описано как се ползва. След третия-четвъртия път може да се види някакъв ефект, но пак повтарям не е зашеметяващ.

Благодаря ти - мисля да пробвам. Нямам нужда от "зашеметяващ" ефект Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 155
Ами слагаш на четката за зъби и миеш. Не се използва много често- мисля, че веднъж седмично. Към кутийката има листовка, на която подробно е описано как се ползва. След третия-четвъртия път може да се види някакъв ефект, но пак повтарям не е зашеметяващ.

Благодаря ти - мисля да пробвам. Нямам нужда от "зашеметяващ" ефект Mr. Green

Охх  ooooh!, и аз съм като теб Wink Трябва ми минимален ефект, че от тия кафетааааа + цигари #Cussing out  Мисля да ги пробвам прахчетата  Thinking

# 23
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
обади се на този телефон в Пазарджик 0889408189. Дуреви. те го правят по американския начин- страшно бели. гаранция 7 години. дават ти и паста за заби.обаче не е евтино- 400лв. но като си помислиш, че е за 7 години...иначе от избелващи пасти ефектa е само 2-3 тона по-бели. ако искаш добър резултат-това е начина.

# 24
  • Мнения: 179
обади се на този телефон в Пазарджик 0889408189. Дуреви. те го правят по американския начин- страшно бели. гаранция 7 години. дават ти и паста за заби.обаче не е евтино- 400лв. но като си помислиш, че е за 7 години...иначе от избелващи пасти ефектa е само 2-3 тона по-бели. ако искаш добър резултат-това е начина.
Няма такова нещо, като гаранция , още повече за години напред, казвам го защото това е факт, който проявява недоверие би могъл да се порови и попрочете това-онова по този въпрос.  Ако зъбите се избелят , но пиеш по няколко кафета дневно, червено вино регуларно, пушиш и пр. не 7 години, а и 7 месеца няма да трае ефекта.

# 25
# 26
  • Мнения: 3 010
Ей зна4и, така и не казахте кави цени тези процедури в нашата родина- говоря за "Зум" - нали така се казва. А във Варна ноякой правил ли го и след това да но почнат да ти кървят венците, хмммммммм.  Shocked

# 27
  • Мнения: 5 103
Аз ги избелвам с лазер.

# 28
  • Мнения: 3 010
Аз ги избелвам с лазер.

А какво представлява процедурата, боли ли, опасно ли е, колко пари4ки  Wink ????

# 29
  • Мнения: 2 309
Гледах едно предаване ТЕМАТА-Избелване на зъбите-въпреки всички изговорени начини и препарати нужни за процедурата,никой стоматолог не я препоръчва.Ефекта е  като обезцветяването на косата.Както една руса коса  се опърпва,така и избелването на зъбите предизвиква повече риск от кариеси и др зъбни проблеми.УНИЩОЖАВА СЕ ЗЪБНИЯТ ЕМАЙЛ.Ако бъркам нещо ме извинете - не съм стоматолог...

Общи условия

Активация на акаунт