ТЪРНОВСКИТЕ МАМИ - на Дядо Коледа първи отмяни!

  • 49 977
  • 721
  •   1
Отговори
# 615
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 467
Здравейте!
Хайде да попитам = препоръчвайте фотоепилация в Търново! доста боса съм по тази тема и най=вече относно предлаганите услуги в града. Искам да си направя на горна устна при компетентни специалисти в тази област...Да рискувам ли въобще в Търново?

# 616
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Здравейте!
Хайде да попитам = препоръчвайте фотоепилация в Търново! доста боса съм по тази тема и най=вече относно предлаганите услуги в града. Искам да си направя на горна устна при компетентни специалисти в тази област...Да рискувам ли въобще в Търново?
Ами то повече зависи с каква апаратура ще ти направят процедурата,няма нищо сложно и на мен да ми дадат в ръцете апарата и аз ще направя процедурата.Ходя в студиото до театъра.Има някакъв ефект,но в средата като че ли по-бавно падат.Козметичката е много веща в нещата и обяснява подробно за каквото попиташ.

Мартеничка,не ги приемам лично,просто много се учудих на написаното за докторката,това никога не съм го виждала с очите си и не мога да повярвам,а ние доста често ходим при нея.

# 617
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Марте, и ние споделяме, да има и двете гледни точки  Peace

Някоя мама с госпожица на около 2 годинки да иска малко дрешки и някой чифт обувки?

# 618
  • Мнения: 1 813
Привет! Приемате ли нови болярки при вас bowuu  Не съм оттук, но ще живеем тук вече- влюбена съм в града ви!

# 619
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравей, добре дошла  Hug Дано все с такива впечатления да си от града ни, аз също много си го обичам  Flowers Four Leaf Clover

# 620
  • Мнения: 1 813
Благодаря!

# 621
  • Мнения: 1 813
Здравейте отново! Като нова си позволявам да попитам къде в града ви се продават пътеки и килими?
Благодаря!

# 622
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Здравейте отново! Като нова си позволявам да попитам къде в града ви се продават пътеки и килими?
Благодаря!
Carpet Max - бул. Беляковско шосе 1 - точно до Penny Market
В Практикер също има.
В бившия Супермаркет на ул.Ниш имаше преди време, но аз лично не съм ходила от поне 2 години там и не знам дали все още има
К2 - Магистрална 3 - складовата база до светофара, на излизане от града, в посока Варна

# 623
  • Мнения: 80
тя пепи е изброила основно но има и 2-3 малки магазинчета едното е на бившия битак,а другото срещу старите хали Simple Smile

# 624
  • Мнения: 1 813
Благодаря!  bouquet

# 625
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
На Ниш все още продават килими,а в Практикер от 9 до 12 март ще има талончета за отстъпка 20% за непромоционални стоки.Ако попиташ някой от служителите може да ти даде такова талонче,стига да си си харесала килим,който да не е в промоция.

# 626
  • Мнения: 31
 newsm78

Последна редакция: ср, 07 мар 2012, 22:10 от little_didi4

# 627
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Аз влизам с молба да ме насочите от къде мога да си купя качествен комплект игли и конци.
Или само конци /игли да приемем, че имам  Mr. Green/.

# 628
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
Аз влизам с молба да ме насочите от къде мога да си купя качествен комплект игли и конци.
Или само конци /игли да приемем, че имам  Mr. Green/.
В Горна Оряховица до Автогарата има такъв - от птиче мляко можеш да намериш. За в Търново немога да кажа, сещам се за едно малко магазинче по ул. Васил Левски от съда към театъра като тръгнеш влиза се в един от входовете

# 629
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 467
Освен в Неделя къде мога да заведа малчо на сладкарница и да го почерпя за утрешния ми празник? Подарък ще ми подарява детето... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт