2-ри януари-следновогодишна диета!

  • 6 025
  • 122
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 462
Огромна разлика.Браво!

# 16
  • Мнения: 1 290
Ето снимки:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=9661&AlbumId=35449

На 1-вата, бебето е на 2 месеца, а втората е правена на 16.12.2005 год. на фирмения купон.
Зашеметителна разлика Shocked Мен това ме амбицира,незнам за вас Peace

# 17
  • Мнения: 3 153
БРАВО, Алекс! И това ако не е стимул!

# 18
  • Мнения: 5 790
Благодаря ви момичета! Стискам ви палци, всичко е въпрос на воля и желание.

# 19
  • Мнения: 5 140
Браво aleks1 ,супер,сега изглеждаш идеално. Peace
Между другото бебка е много сладка. Hug

# 20
  • Мнения: 5 140
Здравейте, говорих на НГ с една мацка, която каза че с кисело мляко и мюсли за закуска и обяд сваляла по 2-3 кила на месец.

Аа ще опитам.  Peace

Е хубаво де,а вечер какво е хапвала? newsm78
И другото на мен мюслито ми харесва повече с прясно мляко,дали може?

5инка и аз ще се включа,че тази една седмица,не бе ядене,не бе чудо.

# 21
  • Мнения: 235
И аз се включвам. Мисля да се пробвам на плодове и чай и после да поддържам с един плодово-чаен ден седмично. Дръпнала съм си и упражнения за хубави крака, но с тях незнам дали ще се справя. Хич ме няма в спортуването.
Успех момичета!

# 22
  • Мнения: 5 228
Браво, Алекс! Да ти кажа, от някоя фирма за продукти за отслабване направо ще те позлатят за тези снимки.

# 23
  • Мнения: 3 576
Ей, ами аз да се похваля - не съм качила и грам, а не се лишавах от хапване.  Laughing
Явно забавленията са ми изразходвали излишната енергия Wink

Но съм твърдо решена да си стегна тялото и да изглеждам супер за лятото.
Започвам упражнения първо вкъщи докато заякна малко - Пилатес или нещо подобно, а после преминавам на силови упражнения на фитнес.

Успех с диетките Heart Eyes

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Включвам се и аз на салтаи и плодове,а мисля да пробвам и житената

# 25
  • Мнения: 15
И аз се включвам, че вече не мога да се понаям.От три дни пия и златно чудо 14, но още не сам забелязала да има ефект.

Успех на всички!

# 26
  • Мнения: 1 547
Хихих Laughing Петинка, иска ли питане? Скачам с двата крака в НВДто. За огромното коледно-новогодишно преяждане-надяждане няма да говоря  Crazy При мен странното е, че съм качила само 2 килограма, а се чувствам все едно нося поне 20 отгоре. И най-голямата щуротия е, че ми стяга дори новото ми бельо - пълен потрес  Shocked И от края на седмицата подновяваме тренировките по пилатес  Wink

Алекс, впечатляващо!  smile3501 Много се надявам и аз по този начин да се отърва от още 13-15 кг.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз утре съм на 1 литър прясно млако 0,1% с много чай. От 3-ти си продължавам диетата

# 28
  • Мнения: 2 550
така.. и аз се включвам
от утре съм на плодове и чай, може и без чая де, не гжо долюбвам
10 дни плодове и 5 дни захранване
после ще видим - нвд или разделно, нямам много кила за сваляне, само три, но пък ми е време за диета

усепх на всички

# 29
  • Мнения: 521
Момичета, мисля, че след новогодишната кулинарна фиеста е време за радикални мерки, относно фигурата! Като се има предвид, че лятото чука на вратата аз официално от утре стартирам диета, докогато е необходимо! Смятам да хапвам само плодове и салатки! Има ли други желаещи за подобен диетичен маратон, за да се подкрепяме взаимно?! Party
newsm10 newsm10 newsm10zadyljitelno pochvam

Общи условия

Активация на акаунт