Най кошмарния ден в живота ми

  • 11 236
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 470
Мила Ани,плача и ненамирам думи с които да кажа колко много съжалявам за мъката,която си изживяла.
Гледай напред,колкото и трудно да е,прегръщам те силно!

# 61
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
Много, много съжалявам. Това е наистина ужасна загуба, знам, защото съм преживяла почти същото нещо - в 34 г.с. - мърто бебе и последвало нормално раждане. Ужасно е. На мен даже не ми дадоха да видя бебето. Но имай вяра. Не се обвинявай и не си мисли, че ти си сбъркала нещо. Просто се е случило. Ужасно е, но е факт. Приеми го и скътай мъката дълбоко в сърцето си - тя няма да изчезне, но ще се примириш със загубата.
Желая ти за напред само щастие!!! Hug

# 62
  • Мнения: 15
Здравей, мила Ани!
Прочетох съобщението ти и цялата ти история. Тежко ми стана, много тежко, защото отново се сетих и за моето ангелче. Но виж: трябва да продължаваме напред, независимо от загубата ни (в момента сълзите ми се стичат  newsm45, не мога да ги спра, но трябва да бъдем оптимисти и да мислим за живота, който ни е даден и ние да дадем, и да не се отказваме). Физическата болка, мила, отминава, забравя се, другата се изстрадва и остава някъде дълбоко в сърцето, за да даде предимство на другите радости, които ще ни предложи живота. Важното е човекът, който е до теб да ти помага и да се справяте заедно с мъката. И не се отказвай, опитвайте за друго бебенце, защото то ще бъде най-големият лек за нашите болки. Аз сега съм на 37,5 години. Догодина ще съм вече на 38-39, но все още не съм се отказала. Любовта ражда, както щастие и радост, така и мъка. Много целувки и прегръдки  Hug от мен: delux69 или просто Люси.

# 63
Ани здравей,
Много съжалявам за това,което си преживяла, но искам да те попитам : ти видя ли бебето ?

# 64
  • Мнения: 940
Ани ако четеш тук все още искам да знаеш че си мисля за теб и се надявам да си добре.
(((много прегръдки от мен за теб)))

# 65
  • Мнения: 1 517
Миличка, дано Бог те дари съвсем скоро с едно живо и здраво бебенце! Сигурна съм, че не само твоето, ами всички малки съкровища са някъде там горе и съм сигурна, че там им е по-хубаво. Вярвай, че е така, за да можеш поне мъъъничко да заглушиш мъката.  Hug

# 66
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
здравейте момичета:)Благодаря ви за подкрепата.Отдавна не бях влизала тук във форума.просто като вляза и се натажавам адски много за6тото прочитам че има нови ангелчета.
DADA-да видях бебчето си.Видях го как седеше безжизнено на кантара,и как го увиваха в найлон.просто беше потресаваща гледка.Детето ми беше напълно здраво-това показа аутопсията.3.600кг.53см.Единственият човек виновен за това е гинекологът които ми водеше консултации и с когото се бях разбрала той да ме изражда.Адски ми е мъчно -още плача и никога няма да спра да плача.Загубата си остава за цял живот-и мъката в сърцето ми никога няма да изчезне.Ще плача докато съм жива и 6те проклинам доктора цял живот че ме накара да скърбя ....целувам ви всички за оказаната подкрепа.и се надявам да няма повече мъка по този свят

# 67
  • Мнения: 959
Боже,защо позволяваш да се случват такива неща с тези невинни душички Cry
Не се отчайвай,колкото и да е трудно.Желая ти най-сладкото съкровище на света ani bani

# 68
  • Мнения: 1 756
Много съжалявам,ужасно нещо си преживяла.Думите са излишни а болката в сърцети ти никога няма да отмнине,НО ти пожелавам да успееш да преодолееш загубата на Бебо и да продължиш напред ,и нека бог те дари с едно хубаво и здраво бебе.
Мъчно ми е и още по мъчно ми става,че искам а не мога да ти помогна освен да те успокоя с думите си че има Бог,и може би нещо с бебо не е било наред и е щял да страда цял живот, а той ще те дари с друго малко и сладко бебче
Прегръщам те и стискм палци никога да не преживяваш пак това

# 69
ани не можем да те оспокоим знам какво си преживял знам каква е мъката ти бади силна Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт