Интересен грим на очите!

  • 1 833
  • 25
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ей-това видях в един сайт и много ми хареса, жалко че го видях след новогодишните празници.  Simple Smile



и това:


# 1
  • Мнения: 1 629
Киса, това мнооого празнично, ама малко вамп иде/особено ако  срещнеш гримирания по тъмно Mr. Green

Последна редакция: пн, 02 яну 2006, 20:45 от мюриел

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Първото око по- ми харесва, по-стилно е от второто.  Flutter

# 3
между другото в момента блестяштите цветове са хит

# 4
  • Мнения: 5 317
Доста авангардно,но ми хареса.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Абсурд да си сложа очна линия толкова прецизно - ще се оклепя като прасе hahaha

# 6
  • Мнения: 1 493
Красиво, но си трябва професионалист !
Мисля, че сама не бих се справила.
Може да опитам !

# 7
  • Мнения: 1 290
Това с очната линия го направих и стана перфектно,но такива златисти сенки не съм виждала  Shocked

# 8
  • Мнения: 202
Киса в този сайт няма ли нещо по-семпло?

# 9
  • Мнения: 1 234
Наистина е много ефектно Flutter.Мисля да пробвам някой път катпо имам нерви,щото май няма да се справя от първия път Thinking

Това с очната линия го направих и стана перфектно,но такива златисти сенки не съм виждала Shocked

А на мен това на брокат ми прилича,ама не съм сигурна newsm78Сенките сякаш не седят толкова ъ-ъ-ъ-ъ бляскаво Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 777
Златистото е брокат.

# 11
  • Мнения: 1 234
 Mr. GreenАз малко не съм в час с брокатите ама явно този път съм познала Laughing

# 12
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Това с очната линия го направих и стана перфектно,но такива златисти сенки не съм виждала  Shocked


Аз имам такива сенки. На Чифели са и тук струват 7 лв. в София могат да се намерят и по 5 лв. Страхотни са. Аз имам 7 цвята. Сенките са страхотни и свършват доста бавно, защото са прахообразни.

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
ооо, да, сенките на чифели са страхотни!!!С едни и същи можеш да постигнеш поне 4 различни нюанса, защото си сменят отражението, в зависимост от напластяването - например от зелените докарвам от златисто до тъмнозелено Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 291
Да, тъкмо и аз щях да кажа за сенките на Чифели. Страхотни са наистина. Аз исках да си купя за Новата година, но цветът който харесах го нямаше наличен. Но за сметка на това открих също прахообразни седефени сенки в малки квардатни кутийки, отгоре пише I love just U или нещо такова. Много приличат на Чифели, е сигурно не са същото качество и струваха само 1,80 лв. Взех си 3 цвята  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт