ЩО Е ТОВА РЕЙНБОУ И ИМА ЛИ ПОЧВА У НАС?

  • 113 756
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 897
Майка ми има такава от десетина години. Много е доволна, а и аз покрай нея.
Всички наблягате главно на водния филтър, но аз мисля, че най-ценното е тупалката за килими и мебели. Незаменими с нищо.
В момента сме под наем, но като влезем в новостроящия се дом мисля да си поръчам това   http://www.multiquartz.com/  Не съм проучила само тупалката, дано да е като на Рейнбоу.

# 31
  • Мнения: 2 407
Моя приятелка има и ми направи демонстрация! Прахусмукачката е много добра, чисти супер, пере въобще доволна сум!

# 32
  • Мнения: 1 283
Свекърва ми има Рейнбоу от 15 год.(2000$) и върши страхотна работа.
Има и различни ароматизатори,от които капва по няколко капки във водата и после в цялата къща мирише страхотно!  bouquet
Тук в Канадско не съм виждала Рейнбоу,нито други прахосмукачки с воден филтър! Tired Ако някоя мама знае да има да свирка! Whistling

# 33
Прахосмукачката наистина е много хубава, но и много скъпа! в къщи идваха на демонстрация и ни изнудиха да си купим на изплащане! Внесохме първоначалната такса, но като помислихме - то е все едно да купиш кола(е, не нова, но достатъчно добра) и се отказахме. Положението не е толкова трагично, колкото те го описват. Прах винаги ще има, колкото и да го чистим! Simple Smile

# 34
  • Мнения: 29
Имам Рейнбоу от 9 г. и я ползвам почти всеки ден.Домът ми е чист,мирише приятно,без мн.усилия.Вкъщи имам 3-ма мъже,т.е. само аз се грижа за хигиената.Става бързо и лесно се сглобява.НАЙ-ЦЕННОТО на въпросната прахосм. е наличието на тупалка.С нея се почистват местата,в които се "натрупва" най-мн. прах-килими,тапицерии,матраци,дюшеци.Иначе си е най-обикн. прахосмукачка.
2400 долара ,1997г.,НЕ съжалявам.

# 35
  • Мнения: 877
Много ми харесва, но съм сигурна че има алтернатива. Сега за 8-ми март ми я продават на половин цена, изкушават ни гадовете  Laughing

# 36
  • Мнения: 226
Лично идваха в къщи . Останах очарована. Какво ли не ни показваха , че може да се върши с нея.Ароматизираха цялата къща. Ухаеше после няколко дни. С тупалката изтупаха на детето дюшега. То не беше боклук- то не беше чудо. newsm79

# 37
  • Мнения: 5 647
И вкъщи идваха преди време на демонстрация и наистина останах очарована, но не си взех такава машина, защото мисля, че е доста безсмислено да се хвърлят толкова много пари. А и вече си има фирми, които идват и ти чистят.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Сигурно чисти много добре но и наистина е много скъпа аз лично ползвам тази на цептер също е на воден принцип и още много неща да не и правя реклама сега и съм много доволна слагам във водата аромати аромотерапия и ухае много хубаво струва около 1000лв което също е много но пък и резултатите са добри,така че ако можете да си позволите добър уред давйте, какво пък пари се печелят.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Днес си припомних факти за така наречената от вас "тупалка" на Рейнбоу... Двата й барабана, с наредени твърди четчици по тях, се въртят с 18 000 оборота в минута, и двата в различни посоки, един срещу друг, към отвора на тръбата... Вадят всичко от каквото и да е, благодарение на оборотите и предизвикваните от тях вибарации с много висока честота... А "давенето на мръсотията" наистина е патентовано от фирмата... Турбината им е със специална форма и лопатки...

П.С. Аз също ползвам прахосмукачка с воден филтър... Перфектна... Нищо не излиза от нея... Нито прашинка... Само е малко обемна и тежичка... Но върши идеална работа... А с добър ароматизатор... У нас също ухае перфектно за ден-два... И струваше само 200 лева...

# 40
  • Мнения: 19 501
Много ми харесва, но съм сигурна че има алтернатива. Сега за 8-ми март ми я продават на половин цена, изкушават ни гадовете  Laughing
Колко точно е тази "половин цена"?

# 41
  • Мнения: 19 501
Едно приятелче има "Рейнбоу".  Два пъти съм взимала тупалката и "прахосмукачката" да чистя в къщи и наистина вършат чудесна работа. Ако се видя с излишни 2000лв. (поне толкова мисля, че струваше) ще си купя.
От скоро периодично викам в къщи фирма, която чисти със системата Рейнбоу и им плащам ок. 20-30лв. много съм доволна от тях.
А по въпросът за поддържането на чистота и здравето на детето - аз им казвам, че ако всичко е стерилно в къщи, то няма да си изгради достатъчно добър имунинет към алергии и помалко прах не вреди. Joy

Извинявай, би ли ми пуснала координатите на тази фирма, която викаш за почистване? Иначе във вестниците е пълно с такива обяви, но предпочитам изпитаните фирми. Предварително благодаря.

# 42
  • Мнения: 877
Много ми харесва, но съм сигурна че има алтернатива. Сега за 8-ми март ми я продават на половин цена, изкушават ни гадовете  Laughing
Колко точно е тази "половин цена"?
Хиляда и нещо евро...мисля  Thinking

# 43
  • Мнения: 71
Взе ми я щом е наполовина.кога ще падне такава оферта.Аз бях писала за ароматизаторите но някои каза че свършвали барзо,но не е така,дори и всеки ден да се почиства пак не свършват толкова бързо,защото се слагат по няколко капки 2-3 са напълно достатъчни.

# 44
  • Мнения: 2 040
Незнам колко точно струва, но  днес с мъжа ми се говорехме за Рейнбола, че чухме коментар за нея по ТВ-то и се сетих че бившата ми шефка има... И мъжа ми каза, че неговия шеф му казал, че питал жена си Кола ли иска или такава прахосмукачка ... и тя избрала прахосмукачката..  Grinning Та оттам се светнах, че е яка пара тая машина ...  Laughing
Сигурно си заслужава парите, ама много са бе ... то бива, но чак пък толкова ...  Grinning
Добре е да я имаме вкъщи, ама ...

Общи условия

Активация на акаунт