Öyle Bir Geçer Zaman ki - Еркан Петеккайа - колеги, филми, изяви # 46

• 19 466
  • 750
  •   1
Отговори
# 615
Belçim Bilgin bugün ''Böyle bir şey var mı?'' programının konuğuydu. Orada Yılmaz Erdoğan'ın yeni bir film hazırlığında olduğunu söyledi. Kadronun belirlenmiş kısmı Kıvanç Tatlıtuğ, Mert Fırat, Belçim Bilgin ve Farah Zeynep Abdullah. Zonguldaklı iki şairin anlatıldığı mekan olarak da İstanbul-Zonguldak arasında çekilecek bir film. Çekimleri Mart ayı gibi başlayacak. Filmin Adı: Kelebeğin rüyası. Farah Zeynep, gerçek hikayenin içinde hastahanede bir kızı canlandırıyor. newsm78

# 616
Osman 57  Bölüm:Mete için hep endişelendim. Onu merak ettim.
Evden her çıkışında, dönene kadar onu düşündüm hep.
Başı derde girer mi, gene bir delilik yapar mı ..
O altın gibi kalbi kırılganlığına esir düşer de yaralanır mı diye hep kaygılandım ..
Sanki Mete çocuktu .. Bende onun abisiydim ..
Onun çocukluklarını görmezden gelmek benim görevimdi ..

# 617
# 618
Yeni bölüm çekimlerinden

# 619
# 620
# 621
Cüneyt Arkın'dan Aras Bulut İynemli'ye övgü
Cüneyt Arkın'dan genç oyuncu Aras Bulut İynemli için "Beni geçecek" yorumunda bulundu..

Türk sinemasına adını altın harflerle yazdıran Cüneyt Arkın, katıldığı bir organizasyonda kendisine genç oyunculardan en çok hangisini beğendiği sorulduğunda önce "Ezel" dizisiyle adından söz ettiren Kenan İmirzalıoğlu’nu söylese de çok geçmeden fikrini değiştirdi.

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinde ’Mete’ karakteriyle ünlenen genç oyuncu Aras Bulut İynemli’nin oyunculuğunu çok beğendiğini açıklayan Cüneyt Arkın, “Harika oynuyor, o çok büyük bir oyuncu olacak, bir bakışında 3-4 tane ifade var. Çok ince nüansları var. Her şey o kadar kararında ki, gelecekte çok daha iyi bir oyuncu olacak. Beni de geçecek. Bundan da gurur duyarım.” diyerek ’Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Mete’sine övgüler yağdırdı.

Cuneyt Аркин златни букви името на турското кино, с участието на млади играчи в организацията, която той обичаше най-запитан коя от първия "Ezel" серия, която е направила своето име казва Кенан İmirzalıoğlu'nu много скоро променил мнението си.

"Това е поносим време Chi" известен характер серия "Мете", на млади играчи харесва действа Aras Брадли İynemli'nin Cuneyt Аркин обяснява: "Това е страхотно играе, той ще бъде велик играч също са изразили перспектива към едно 3-4. Имам много фини нюанси. Всичко до това решение в бъдеще ще бъде много добър играч. Аз ще се увеличи. Бих се гордеем с това. "Казва" Така Ки е поносим време Mete'sine похвали.

# 622
aylin ve soner *ece

# 623
aylin ve soner (Farklı Versiyon) *ece

# 624
Белчеее.... wavey Hug Heart Eyes
Гледаш ли Айчата...Букетка newsm78 Joy Joy Joy

# 625
  • София
  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 626
Белчеее.... wavey Hug Heart Eyes
Гледаш ли Айчата...Букетка newsm78 Joy Joy Joy

Свеееееееееее Heart Eyes още не съм изгледала целия втори епизод и не гледам сега Rolling Eyes

# 627
# 628
Пак сме без трейлър на Ойлето #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 629

Общи условия

Активация на акаунт