Някой иска ли да кара с мен лунната диета?

  • 6 756
  • 105
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 125
Даааа, настройвам се и се тъпча с какво ли не/без тестени и шоколад/. Хайде стискам палци на всички! newsm10 smile3505

# 46
  • София
  • Мнения: 293
И аз се включвам. Успех на всички!  bouquet

# 47
  • Мнения: 146
И АЗ СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМ.    
Дано ефект да има. Не съм я правила до сега, но с вас ще имам стимул thumbsup newsm44 smile3501
  Някой ще ми каже ли за диетата със зелевата супа ?мойе и друга по - ефикасна/ Вече почти 9 месеца откак съм родила, а имам да свалям от 68 на 58. ДОСТААААА Нали?? Flushed
 nuts Малко ме мързи да спортувам Само от време не време коремни преси се сещам да правя.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 544
И аз и аз... дано да устискам.. от 3ти съм на диета но нещо не ще да мръдне пустия му кантар.Аз си знам че по принцип ме мрази  #Cussing out  ама дано сега от това да тръгне надолу..

# 49
  • Мнения: 310
И аз се присъединявам. Laughing
Само искам да питам нещо.Ще има ли резултат ако например не се сдържа и изям малко мляко, или сирене, или нещо таково-некалорично?

# 50
  • Мнения: 1 120
И аз се присъединявам. Laughing
Само искам да питам нещо.Ще има ли резултат ако например не се сдържа и изям малко мляко, или сирене, или нещо таково-некалорично?
До колкото знам не трябва нищо да се яде. Позволени са само течности...

# 51
  • Мнения: 7 716
Ами може само водни плодове и зеленчуци - портокали, мандарини, краставици.
Аз се наядох като за последно и сега почвам Wink

# 52
  • Мнения: 500
А ми дайте повече инфо ... Praynig
От кога до кога е и какво може и какво-не.

Виж в тази тема:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=52270.0

това датите за 2006 ли са? бройте ме и мен, тъкмо на време прочетох темата. все пак аз обаче пиа по две кафета с мляко на ден(лунните) и все пак отслабвам:))))

# 53
  • Мнения: 310
ЗАПОЧВА СЕ!
КЪСМЕТ  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 704
Ами може само водни плодове и зеленчуци - портокали, мандарини, краставици.

Според всичко което прочетох за лунната диета плодове и зеленчуци не трябва да се ядат, но вие си знаете  Peace

Аз мисля да изкарам на кафе (чай, мед и разни такива здравословни екстри не понасям  Rolling Eyes) и сок - ще си купя доматен или ябълков (в тях калориите са нищожни) и много вода  Mr. Green
А на следващия ден ако съм още жива ще гледам да изкарам по-голямата част от деня на плодове и зеленчуци  bowuu
На думи всичко звучи много лесно  Joy

Айде успех на всички, утре ще даваме отчет  Crazy

# 55
eiiiii mnogo se radvam 4e i az po4nah ot dnes azi lunna dieta:) az o6te na 4ti zapo4nah leka poleka s dietite za6toto togava bqh samo na plodove a na 5ti bqh samo na kiselo mlqko dnes sutrinta su6to sum na kiselo mlqko no sutrinta si pozvolih edna filiika s ka6kaval  smile3505 a i su6to taka vseki den pravq nai-malko po 1 4as uprajneniq i za tezi 3dni sum otslabnala s 2kg  newsm53 a se nadqvam i s lunnata dieta o6te pove4e  newsm44

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Тоя път и аз съм с вас досега все се канех ама вече няма мърдане и часовете са удобни,
хапнах малко на вечеря, утре чай с мед, и сок от моркови ще видя докога ще изкарам,
 дано удържим.

# 57
  • Мнения: 1 645
И аз смятам да карам на кафе,а ако огладнея много ще глътна един чай,въпреки че мразя да пия чай Sick

Голяма картинка бяхме с мъжо;
АЗ надвесена над тенджерата и дъвча ката за последно с двете бузи,а мъжо като ме видя се провикна - хайде яж колкото можеш,че лунатта диета почва след 2 минути,нямаш много време ,тъпчи,тъпчи

# 58
  • София
  • Мнения: 1 621
Ха ха и моя нещо ме бъзикаше, та и аз си похапнах добре, ама остава многооо до утре вечер...айде успех на всички. Hug

# 59
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Я, все още съм жива!!!  JoyУспех на всички!И дано утре се похвалим с повечко свалени грамчета.В неделя ще съм на зеленчуци и от понеделник-ЗЕЛЕВА СУПА,но таблетки Peace

Общи условия

Активация на акаунт