ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 24

  • 34 510
  • 746
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 245
Стелт не споря с теб. И аз не съм съгласна с всичко казано тук, и конкретно това изказване, че над някаква възраст човек не може да се променя, или че поради професията на някой, той не става за разговор. Но от друга страна разбирам защо е казал това, точно този, който го е казал. И да не е прав, пак има право да го каже и това може да бъде уважено. Мисля, че по-добре да сме с по-малко его като става дума за този род дискусии и активизъм. И да те обиди някой, по-добре го отмини, защот каузата е по-важна. И естествено и обратното важи, хубаво е да се въздържаме да обиждаме хора, особено които са ни съюзници, очевидно. Да не се самоизяждаме ми беше идеята.  bouquet

# 181
  • Мнения: 245
E НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТОВА НАДМИНАВА ВСИЧКО!

http://www.naturalnews.com/034722_breastfeeding_vaccines_CDC.html

CDC КАЗВА ДА НЕ КЪРМИм ЗА ДА СЕ УВЕЛИЛИ ЕФЕКТИВНОСТТА ОТ ВАКСИНИТЕ!

А на бас, че ще има някои, които ще послушат!

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 182
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Голям смях става тук...сега и Крис бе анатемосан  Mr. Green.  Така като гледам, човек и да иска да ни повярва за вредата от ваксините, ще му е трудно след това дамгосване на всеки докоснал се до медицината.....

# 183
  • Мнения: 109
XVisible, може ли малко инфо за живака и ролята на ябълките, гроздето и портокала? Praynig
Знам, че става много бавно изчистването на живака по този начин, но е безвреден.
Виж какво казва майка са дете с аутизъм - може да изгледаш цялото или да скочиш точно на частта с плодовете и зеленчуците - http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=0yn4SBNSkg4#t=770s
В момента не се сещам къде видях това и документ или страница относно това, че плодовете действат като естествен хелатор. Сори, твърде много негативизми ми се събраха в темата Sad

# 184
  • Мнения: 2 176
E НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТОВА НАДМИНАВА ВСИЧКО!

http://www.naturalnews.com/034722_breastfeeding_vaccines_CDC.html

CDC КАЗВА ДА НЕ КЪРМИм ЗА ДА СЕ УВЕЛИЛИ ЕФЕКТИВНОСТТА ОТ ВАКСИНИТЕ!

А на бас, че ще има някои, които ще послушат!

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Върха на сладоледа..  ooooh!

# 185
  • Мнения: 4 150
E НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ТОВА НАДМИНАВА ВСИЧКО!

http://www.naturalnews.com/034722_breastfeeding_vaccines_CDC.html

CDC КАЗВА ДА НЕ КЪРМИм ЗА ДА СЕ УВЕЛИЛИ ЕФЕКТИВНОСТТА ОТ ВАКСИНИТЕ!

А на бас, че ще има някои, които ще послушат!

 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Това наистина уби всичката риба. Shocked
Сигурно и мангърчов не споделя тези новини.

Александьр,
Без да искам да продьлжавам дрязгите се чувствам дльжен да ти кажа няколко неща.
Не очаквах да ме дискриминираш по професия.
Както виждаш,в тема против ваксините сьм,а началото на такава поставих именно аз като започнах дискусиите с Бърди преди години.
Парите в моето семейство са на второ място.На пьрво е сьвестта и човечността.Не сме богати,налага се да работим и двамата,за да се издьржаме.
Няма нищо човешко,което да не мога да разбера.
Писах ти преди време на лс за твоята МС с цел да ти помогна.Може би се сещаш,че ме игнорира 100%.
Приемам,че не желаеш.
За пореден пьт ще кажа,че се вьзхищавам на това,което правиш-преводи и принос в информирането на хората.Много малко хора биха го  направили.

И,ще те разбера за протеините,спокойно.Но не искаш да ми кажеш явно.Как едно малко дете като твоята дьщеря набавя протеините си?
Когато човек е нещастен,той лесно се разболява.
Цитат
Да, може да не са щастливи, поради хиляди причини, но ще бъдат здрави и енергични

Неваксинирането само по себе си дори и в 10 поредни поколения не е гаранция,нито е фактор за здраве.Има такива поколения и доказва,че болести винаги е имало,но не е имало имена и диагностика за тях.
И не само олово,живак и алуминий има вьв ваксините.Ти не знаеш явно какво друго има в тях и затова тези метали си ги набелязал като виновни за всичко.
Не е вярно,че са единствена причина,дори понякога не са никаква причина.
Организмьт е способен да се чисти и напасва,обясних го по нагоре.
Ние ежедневно дишаме оловни пари (в дробовете си) и оцеляваме.Няма по пряко вмешателство от това.

Искам да те помоля да не спираш да пишеш или да се сьрдиш и тн заради мен.
Не искам заради мен други хора да бьдат лишени от информация.
Ако трябва,аз ще напусна темата заедно с Вери за известно време.
С най добри чувства. Hug

# 186
  • Мнения: 71
Много писане,много чудо... Simple Smile

AlFasi  shoshko  Hug

Аз пък "следя" Кристиян от известно време Simple Smile Знам,че е лекар,харесва ми начинът на мислене.И това,че е медицинско лице смятам,че само може да е в плюс.Моята несбъдната все още мечта и голяма болка е медицината...(лирично отклонение:) )

Относно онова с годините...мен лично подобни изказвания много ме обиждат,по ред причини.Да,знам,форум е и всеки има право на мнение,но е хубаво,когато човек си мери приказките.На мен ми е много приятно сред вас-интелигентни и приятни събеседници,дано успеем да запазим добрия тон.


Много ми хареса нещо,което беше написала AlFasi,относно навличането на децата в БГ.Аз моето хлапе го изкарвам навън по блуза и панталон и в чувал в количката.Без шал,без ръкавици.Да,увит е,но на фона на другите бебешори с 3-4 ката дрехи си е направо гол.Мия го с хладка вода,вкъщи седи по боди и панталон,спи на 17-18градуса през нощта...Съгласна съм с нея,че ваксините не са равни на болно дете.Аз съм гледана по този начин,по които сега гледам детето си.Боледувала съм за първи път в училище.
Основните ни храни-мляко,сирене,месо,яйца,са домашни.Не съм маниак на тема здравословно хранене,но предпочитам домашната храна.Плодове не ям,не мога да си обясня защо,но организма ми не изпитва необходимост от тях.Мъжът ми също не яде.За сладко умирам.И смея да твърдя,сме здрави.

Да ни е честит президента-марионетка-шут.Няма да го коментирам,да не засегна нечии възгледи,но аз лично това управление смятам за един от пироните в ковчега.

А това безумие за връзката кърмене-ваксини...Останах безмълвна,което рядко ми се случва.Човешката глупост,оказва се,край няма...

# 187
  • Мнения: 109
Крис, както казах - аз няма да спра да правя това, което правя. Имам доста филми на опашката, като част от тях са обновени и вече преведени. Няма да се спра лесно! Да не говорим, че докато търсих видео отговор на n_alex_76 попаднах на нови 3 клипа, които ще направя, но след време, защото след поставените цели се насочвам към най-голямата.

Най-голямата цел е професионално оформен web site, съдържащ всичката информация, подреден и степенуван! Там ще има множество линкове към много филми, част от които и сега са на разположение в подписа ми...

# 188
  • Мнения: 4 150
Крис, както казах - аз няма да спра да правя това, което правя. Имам доста филми на опашката, като част от тях са обновени и вече преведени. Няма да се спра лесно! Да не говорим, че докато търсих видео отговор на n_alex_76 попаднах на нови 3 клипа, които ще направя, но след време, защото след поставените цели се насочвам към най-голямата.

Най-голямата цел е професионално оформен web site, съдържащ всичката информация, подреден и степенуван! Там ще има множество линкове към много филми, част от които и сега са на разположение в подписа ми...

 Няма да е лошо всичката информация да е на книга,защото интернет няма да сьществува може би... Wink

# 189
  • Мнения: 109
...Интернет няма да съществува може би...
по-скоро ще го има, но ДОСТА орязан...

# 190
  • Мнения: 4 150
Може да няма ток човече....

# 191
  • Мнения: 109
Може да няма ток човече....
Харесват ми такива положителни мисли Wink

# 192
  • Мнения: 4 150
Може да няма ток човече....
Харесват ми такива положителни мисли Wink

Не знам,моето семейство е готово на всичко. Peace

# 193
  • Мнения: 2 140
http://bnt.bg/bg/news/view/68425/borisov_rejim_na_toka_njama_da_ima
Борисов: Режим на тока няма да има!

Е, щом Б.Б. го казва... Stop

# 194
  • Мнения: 4 150
http://bnt.bg/bg/news/view/68425/borisov_rejim_na_toka_njama_da_ima
Борисов: Режим на тока няма да има!

Е, щом Б.Б. го казва... Stop
Joy

Общи условия

Активация на акаунт