Пиете ли вино?

  • 5 143
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 534
Докато бях бременна си пийвах червено вино (по една чаша всяка вечер) и си внушавах , че дори е полезно .
Е , ще ви кажа нещо често - не е хубаво да се пие през бременноста .
Когато родих , бях малко в несвяст (нормално раждане без упойки) , но видях акушерките как се спогледаха и чух коментара им как мирише плацентата .
Едно съм сигурна , ако забраменея пак - няма да пия никакъв алкохол !

# 46
  • Мнения: 36
az po4ti vsjaka ve4er si piivam po 1/2 4a6ka 4erveno vino,za6tot sum s nisko kruvno i dosta dobre mi deistva-doktora kaza,4e njama problem za bebeto

# 47
  • Мнения: 275
Докато бях бременна си пийвах червено вино (по една чаша всяка вечер) и си внушавах , че дори е полезно .
Е , ще ви кажа нещо често - не е хубаво да се пие през бременноста .
Когато родих , бях малко в несвяст (нормално раждане без упойки) , но видях акушерките как се спогледаха и чух коментара им как мирише плацентата .
Едно съм сигурна , ако забраменея пак - няма да пия никакъв алкохол !

Защо си решила, че е от виното???  newsm78 Не виждам логика. Просто, според мен, си е до физиология на тялото. Не се лишавай от удоволствия Simple Smile))

# 48
  • Мнения: 8 505
Не,защото не обичам.Пиех бира.

# 49
  • София
  • Мнения: 44 098
аз пробвах два пъти, резутатът - два дни ревящо бебе - хем пих само по няколко глъдки - явно хич не му понас - така че вече не правя такива експерименти...
от бирата същата работа...

# 50
  • Мнения: 77
ами рядко и по-малко,ама да ви кажа добре ми идва Flutter

# 51
  • София
  • Мнения: 2 298
Когато бях бременна доктора ми каза, че мога да пия вино или бира по 1 чаша, без концентрат, но само от време на време, например при празници и поводи, но в никакъв случай всеки ден.
Иначе пия по 1 чаша почти всяка вечер, червеното вино е много полезно.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 389
Докато бях бременна и кърмех нито капка алкохол,а сега рядко.

# 53
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами и на мен така са ми казали и то медецински лица откакто съм родила съм си позвалила няколко глътки просто не ми се пие въпреки че го обичам иначе биричка пийвам по чашка

# 54
  • Мнения: 1 370
Не пия, защото не обичам. Но не мисля, че вреди на бебето, защото съм чувала, че е хубаво да се слага по малко червено вино в попарката

# 55
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Не съм пила по време на бременността, пък и сега не пия. Иначе много обичам червено вино. Виж ако можех да си сръбвам ракийка с една салатка....

Общи условия

Активация на акаунт