ГЛАДОЛЕЧЕНИЕТО-ПО-КРАСИВА, ПО-МЛАДА, ПО-СТРОЙНА, ПО-ЗДРАВА

  • 40 139
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 462
ПочнА се.Боят настана. smile3512
Аз не се меся,ще гледам сеир тоя път! newsm68

Къде видя бой и аз ходя да гледам? Laughing
Споделяме мнения,това,че има различни не означава,че има бой...или греша? Peace Peace Peace
А,има има бой.Виж по-нагоре!Обсъждаме в стил-Изяж инакомислещия иго скълцай на дребно! Wink

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Емиа, моите постове ли визираш под бой?

Вече казах, нямам нищо против гладолечението като такова,
имам забележки към механизмът, обяснен от Сладуранка.

# 17
  • Мнения: 229
Май изобщо не трябваше да пускам тази тема - аз го направих от добро желание да помогна на някой а се оказа, че искам да насилвам хората да гладуват, заповядвам им с главни букви, оказа се също , че не съм чела достатъчно и т.н.

# 18
  • Мнения: 8 462
Емиа, моите постове ли визираш под бой?



. bowuu
Механизмът е обяснен добре,поне според мен.Ако се интересувате,пуснете Гугълчо на Професор Юрий Николаев и прочетете!И аз не агитирам,но нали въпросът беше,че никой сериозен учен не го препоръчва,та затова ...
Нито Лидия Ковачева/Лека и пръст/ е открила Америка,нито ние сме тези,които ще отречем,че съществува. Wink

# 19
  • Мнения: 9 990
Точно това и аз щях да питам Laughing Защото информацията  в темата е изнесена доста ...как да кажа-научно необоснована...звучи като преразказано някак си с привкус на лични елементи .От 98 до 2005 нещата малко се променят,световна тенденция е гладът да се отрича в момента като лечебен,на практика в подобен вид диета са включени плодове все пак,затова не е пълен глад.Пък Разсеяна не е искала/както и напрактика не е/ обидила никой,направи забележка,уточнение...Тук във форумите стана неписано правило,някой да се засегне от нещо и да се започне някакъв спор...
Нека сладуранка не се обижда,няма от какво,както и привържениците на глада да не си мислят,че някой ги разубеждава или друго....аз съм за Световен мир... Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 06 яну 2006, 13:28 от пенелопа

# 20
  • Мнения: 5 103
Правила съм го, след ражданетп пак ще го права.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
нали въпросът беше,че никой сериозен учен не го препоръчва,та затова ...


Не! Въпросът беше , че никой сериозен учен не може да твърди това "Когато организма почива в смисъл не приема храна отвън той сам изяжда всички онези шлаки".
Ако не съм права, дай линк към материал на Ю. Николаев, където конкретно пише това! Нали си го чела!

# 22
  • Мнения: 8 462
нали въпросът беше,че никой сериозен учен не го препоръчва,та затова ...


Не! Въпросът беше , че никой сериозен учен не може да твърди това "Когато организма почива в смисъл не приема храна отвън той сам изяжда всички онези шлаки".
Ако не съм права, дай линк към материал на Ю. Николаев, където конкретно пише това! Нали си го чела!
Нямам линк.Мързи ме да търся.Имам книгата му.
А това е факт,какво те притеснява?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Притеснява ме, че не е вярно!
Бъди така добра и когато имаш време препиши 1-2 изречения от тази книга да изясним въпроса!

# 24
  • Мнения: 229
Цитат

Не! Въпросът беше , че никой сериозен учен не може да твърди това "Когато организма почива в смисъл не приема храна отвън той сам изяжда всички онези шлаки".
Ако не съм права, дай линк към материал на Ю. Николаев, където конкретно пише това! Нали си го чела!
Цитат
Боже за какви глупости се захващате!!! Естествено , че аз не съм учен и се изразявам по-просто за да могат хората , които не са запознати с гладолечението да ме разберат по-опростено. Иначе естествено, че учения няма да ти го обясни така. Не е ли от логично по-логично.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Сладуранке , изразявайки се по-просто ти променяш смисъла и тогава се  получават глупостите! Явно не си разбрала това, което си чела. Това е логичното.

Ето малко инфо за тези, които се интересуват:

http://www.pirogov.net/topics/nutrition/nutrition-vo.htm

# 26
  • Мнения: 5 500
Май изобщо не трябваше да пускам тази тема - аз го направих от добро желание да помогна на някой а се оказа, че искам да насилвам хората да гладуват, заповядвам им с главни букви, оказа се също , че не съм чела достатъчно и т.н.
Не, напротив  Naughty изобщо няма от какво да се притесняваш!
Имаш си мнение и си го казваш, изконно право на всеки!
Имаш право и да си пишеш с каквито букви ти е кеф! За това има капс лок.
Споко и не объщай внимание на всеки, който те захапе, гледай си живота  Laughing

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
..., но всеки, който ми види косата ахва - имам дължина на косата 1,20 м.

...ама от гладолечението ли ти порасна толкоз, или пак от него се сгъсти  Rolling Eyes
....каква е връзката м/у 2-те?

Аз като бременна с 1-вото имах разкошна коса (като твоята почти дълга) и моето обяснение, че е от тогавашното ми състояние...твоето е, че е от глада..., а всъщност къде ли е истината?
Послушай Разсеяна и внимавай какво пишеш Wink

# 28
  • Мнения: 5 299
Az от подобно гладолечение си докарах гастрит ooooh! Вярно, че не трябва да се прави на своя глава Peace ЗА 1 ден няма проблем, но за повече - става опасно.  Знам  диета, в която си избираш един ден от седмицата, и  се кара главно на чай, за да се изчисти организма.

# 29
  • Мнения: 292
Това е доста спорна тема и предполагам, че ще се завихрят доста страсти  Mr. Green (дано да греша). Twisted Evil
Всеки решава сам как най-добре би се справил с определена ситуация, в това число и дали да гладува или да спазва някакъв друг режим на хранене, или пък да се тъпче.
Не мога да разбера ти агитираш ли ни  newsm78 или просто споделяш мнение?
Искам само да ти напомня, че писането с ГОЛЕМИ БУКВИ   означава "викане".Темата ти би се чела дори и да е написана с малки букви  Peace

Не искам да звучи като заяждане , но ми е интересно кой реши че писането с главни букви е викане ? Тук е пълно с постове например започнати с малки букви изреченията тях да ги коригираме ли ?

Общи условия

Активация на акаунт