Пепел от Рози по БТВ- 3

  • 57 865
  • 783
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Уааааау....каква красота,прелест и блясък!!!Благодаря ти много ferina това вече е балсам за очите !!! newsm51 smile3525 newsm03

# 721
  • Мнения: 1 117
Берен е много красива.  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 0
Уааааау....каква красота,прелест и блясък!!!Благодаря ти много ferina това вече е балсам за очите !!! newsm51 smile3525 newsm03

...и за душата. Млади, красиви, талантлвиви и дано ги видим заедно и в друг сериал   love001

# 723
  • Мнения: 0




МОЯТ ЛЮБИМЕЦ....  love001Я ДА ВИДЯ СЕГА МОЯТА ПОРТНЬОРКА С КОГО СЕ РАЗИГРАВА В ДРУГ СЕРИАЛ....ММММ ЗАПОЧВАМ ВЕЧЕ ДА РЕВНУВАМ!!! newsm45

# 724
  • Мнения: 1 117
Берен най-много си отива с Киво! В това няма спор.  Heart Eyes А Къванч на снимките е толкова красив.  Heart Eyes

# 725
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Къванч има много "европейски" така да го кажа вид и може би това е причината всички да го харесват.

А този,бащата на Мелтем /забравих му името/ какъв го играе ,та чак Яшаран трепери?
Накефи ме как смота кандидат зетя.

# 726
  • Мнения: 14 837
Къванч има много "европейски" така да го кажа вид и може би това е причината всички да го харесват.

А този,бащата на Мелтем /забравих му името/ какъв го играе ,та чак Яшаран трепери?
Накефи ме как смота кандидат зетя.
Бащата на Мелтем е депутат и явно в пъти по богат от Решат Яшаран. Решат иска да започне  бизнес с него и сега трепери да не би страхливият му и неспособен син да оплеска нещата и   да се провали бизнеса между двамата. Тук ми прави впечатление ,че Решат се интересува повече от това да му върви в бизнеса от колкото проблемите които има в семейството
Н онай интересно в цялата история е ,че бащата на Мелтем усеща че Яшаранови  имат голям респект от него и  затова си позволява да се държи по този начин.Не че не е прав де

# 727
  • БГ
  • Мнения: 78
Здравейте ,момичета!
от проблеми с интернета снощи не успях да съм с вас,ама като гледам всичко е забелязано и обсъдено.
То какво ли мога да добавя - горе -долу мнението ни съвпадат с доста от вас.
Жалки бяха богатите,образовани,разглезени мамини синчета снощи - жалки и готови във всеки един момент да се предадат и доносничат един друг,само и само да спасят собствената си кожица.
Но най-опасен ми се вижда Ердоан - комбинативен ум,циник до краен предел, знае категорично каква сила и власт са парите и предполагам,че ще използва тъкмо това в бъдеще.
Изобщо не му пука нито за братовчед му,нито за приятеля му Вурал.
Интересен образ е този Вурал - той изнасили Фатма без никаква задръжка и все ми струва,че не беше твърде пиян за разлика от другите две свинчета, и това разкаяние сега newsm78 нещо не може да ме убеди,че е искрен - и какво го промени така newsm78 Дали това,че видя как Керим  не посегна на момичето въпреки,че можеше,дали това,че разбра за изневярата на майка си - явно си прави някаква равносметка момчето,но защо и докога ще бъде това негово разкаяние newsm78 С други думи - не му вярвам,че ще подкрепи Керим в нещо - в края на крайщата той е насилник наравно с другите.
А Решат само дето не целуна зад---а на депутата,ама нали ще му е нужен да прокарва промени в закона. Mr. Green И при комшиите ,като при нас - позната до болка ситуация.

# 728
  • Мнения: 4 690
Ох умрях си от смях снощи Ердуан като се молеше на татко си да го спаси, че и салзичка пусна Laughing Laughing Laughing
Много интересно ми стана Фатма като обясняваше ,че познава Мустафа...реално погледнато нейното не е било истинска любов,ами нещо като братска обич към единствения мъж в живота й,тя просто не е познавала друга действителност...
А на Мукито много и се иска нашия Керимчо,ама ....няма.Мнго ми е смешна като седне ,разкрачи си краката и вдигне полата до над коленете ooooh! ooooh! ooooh!

# 729
  • БГ
  • Мнения: 78
Къванч има много "европейски" така да го кажа вид и може би това е причината всички да го харесват.

По скоро скандинавски тип - светла кожа,рус,синеок. Laughing

А Керим / Енгин - е типичен южняжки тип мъже - като италианец,испанец и т.н. - тъмноок и с вълниста коса  Peace

# 730
  • Мнения: 4 690
Аз си падам повече по тъмната красота,Къванч малко като Брад Пит ми идва или куклата Кен,някак си много.....как да кажа ..идеален ли не знам

# 731
  • Мнения: 0
Лично на мен Къванч не ми е много по вкуса  Peace обаче Енгин като извади този любовно - нежен поглед си е съвсем друга работа  Crazy Grinning

# 732
  • Мнения: 0
На мен пък ми направи впечатление,когато детето на Муки се напишка през нощта как гадно му се развика и на помощ както винаги се притече Фатмагюл,изми го гальовно,изпра му дрешките а дамата с големите "бомби",само раздава правосъдие в тази къща без дори да си помръдне пръстчето,но май скоро ще и секне кранчето да бъде така властна и манипулативна.И на пазара двама брат и сестра като две изгубени деца сред огромната навалица...дори не пожелаха да си купят сирене защото знаят че сиренето се прави от мляко...сигурно е същото като нашето с високо качество и добавка ГМО или кой ги знае какво му слагат.Изгубени,безпомощни и същевременно толкова силна връзка м/у тях.Възхищавам се от играта на Рахми,в гърдите му тупти едно прекрасно сърце,добряк до безрассъдство дори, но много мил грижовен,прекрасна игра на всички актьори...ох кога ли и ние ще се насладим на нещо качествено от наша страна,а не да се зарибяваме само от турските сериали,които бълват сериал след сериал и все качествени с невероятни игри на всички актьори,само с поглед могат да те изпепелят или да те накарат да плачеш от умиление...невероятни са.Те са създали една огромна империя за филми.Берен Саат играе невероятно и предполагам,че в скоро време ще я видим в някоя американска продукция.. Praynig

# 733
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Абе няма ли малко да им подменят дрехите,стана вече колко серии от както са дошли в Истанбул все с едни същи дрехи ходят и Керим и Фатма и знахарката.

# 734
  • Мнения: 0
Щом не харесвате Къванч оставете го на мен моля ви  Praynigаз много го харесвам  love001....пък Керим го вемайте няма да се караме за това сега я... newsm10 Joy Joy Joy Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт