Звездни компромати-129

  • 50 832
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 15
Я дайте малко снимки на Наталия като млада, че аз не съм я виждала.  Laughing
Иначе майка ми е на 47 и изглежда 1000 пъти по- добре от нея, така че не ми обяснявайте, че изглеждала нормално за годините си. На последните снимки си е направо страшна. ooooh!

# 151
  • Мнения: 5 710
Ето на тази , или  тази , тази особено на тази снимки изглежда чудесно.
Как няма да изглежда чудесно, като на показаните снимки е с минимум 15 кг по-слаба в сравнение с днешна дата. И не - килограмите нямат никакво значение, ама никакво.  Mr. Green

Килограмите имат значение, щот човек изглежда по-убав.
Но килограмите не са оправдание за липса на вкус. Напротив. Изискват още по-големи усилия, за да изглеждаш добре и от тази гл. точка Наталия С. не бива оправдана  с това, че е дебелшка.

/ и разликата не 15 а поне 30;-)/

# 152
  • софия
  • Мнения: 25 482
Бионсе и Джей Зи подали документи за регистриране на търговска марка на името на дъщеря им. Crazy
Шейла Хърши - 38 ККК размер (не знаех, че има и такъв. И нея не я знам коя е, но е Shocked)

Наталия (http://www-avtora-com/news/nowini/nataliya_simeonowa_more_ot_liu … _gost_na_fraktura - заменете - с .) по-млада. Беше фатална красавица, докато ходеше със Стенли и в началото на връзката й с Денис.

Попаднах на тази стара снимка на Ива Екимова  Joy

# 153
  • София
  • Мнения: 23 098
/ и разликата не 15 а поне 30;-)/
Опитах се да съм тактична.  Joy
Имаше една снимка на Наталия отпреди бая години - по къси дънкови панталонки, но не мога да я открия...

# 154
  • Мнения: 5 710
Към Северина - приличат си до толкова, доколкото на мен ми носят еднакво излъчване. Е, едната е по-бяла / нямам лично отношение към никоя звезда:-)/

# 155
  • Мнения: X
И стилистите й явно се подиграват с нея... косата й няма обем в корените, толкова е сплескана, а надолу е като разплетена дамаджана, както казахте... и това допринася тя да изглежда още по-пълна.
В едно интервю Наталия беше казала, че обожава косата си и дори обмисля да я застрахова или нещо от тоя род. Харесва са я точно така набухнала и начупена с пяна за коса.  Wink А не си прави сметка, че на това кръгло топчесто лице, подобен обем изобщо не отива.
то хубаво, че си я харесва така набухнала и начупена с пяна за коса, ама поне да ходи на фризьор да и я прави, защото ето това киче е ужасно
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/430655_1015053881 … 1_342171188_n.jpg

# 156
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Наталия преди десетина години, в зората на "Море...":

# 157
  • Мнения: 6 493
Ще се разхубави тя ,стига да срещне някоя нова любов ,а не да вехне депресирана по тоя Денис  Wink

# 158
  • София
  • Мнения: 1 262
Не мисля, че все още вехне по Денис. По-скоро това си е стила й  Sunglasses

# 159
  • Мнения: 15
Абе зарежете дрехите, вижте и лицето. Все едно е на 60.. Thinking
Мен лицето  и ме фрапира, не дрехите в стил бременна вещица.. Толкова е подпухнала, бръчки..  Tired

# 160
# 161
  • Мнения: 708
Съдът ще одере кожата на Валери Божинов

Алисия изглежда ще си постигне целта  Whistling

# 162
  • някъде
  • Мнения: 4 955
за мен грима  на Наталия  е ужасен  http://www.goreshto.com/index.php?TPL=135&x135_image=215
както и стила и на обличане с тези чаршафи по нея

# 163
  • Мнения: 39 356
Слаба Наталия

# 164
  • Мнения: 5 710
Тя още ли ги раздава там шампоан и балсам за коса в/у подносче в Море от любов?

с този Денис са си лика прилика, той изглежда не по-малко зле ( за моя вкус, де).

Общи условия

Активация на акаунт