Звездни компромати-129

  • 50 844
  • 739
  •   1
Отговори
# 405
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Сега гле дам търси се и казаха, че Нели чака бебе... Но все пак ми се струва, че можеше да избере друг тоалет...
А може би точно това да е искала-всички да го забележат PeaceМного е позитивна -въобще не ме дразни тоалетът й! Вечно са усмихнати и двете!Някъде да сте чели  нещо гадно за тях двете по жълтуряците? Peace

# 406
# 407
  • Мнения: 4 864
не ме разбирайте погрешно! И аз ги харесвам двете,че са много позитивни..предаването много ми харесва!

# 408
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
не ме разбирайте погрешно! И аз ги харесвам двете,че са много позитивни..предаването много ми харесва!
въобще не те разбирам погрешно.Има толкова много прекрасни дрехи,които да подчертаят бременното коремче,а не да се появява с такава неподходяща рокля.
И не коментирам излъчването ,а дрехата.

# 409
  • Мнения: 408
Само на 48 години, много тъжно. Още ми е трудно да повярвам.  R.I.P. Flowers Rose

Тези наркотици ...







Още един феноменален талант ни напусна.... Почивай в мир, Уитни!  Two Hearts

# 410
  • Мнения: 4 785
Бременната НиЛо, ако снимката е показвана, моля да не ме убивате с камъни, прилично разсеяна съм тези дни  Mr. Green

# 411
  • софия
  • Мнения: 25 489
Кажа ли името й първото нещо, за което се сещам (отделно от другите супер известни песни)



Прекрасна! Блестяща! Толкова красива и талантлива!
 Flowers Rose Flowers Rose RIP

# 412
  • Мнения: 3
Мария в Модерно
http://vbox7.com/play:ma98871ed1


Поклон пред Уитни!  Cry

# 413
  • София
  • Мнения: 1 128
Мария в Модерно
http://vbox7.com/play:ma98871ed1


Поклон пред Уитни!  Cry

Хареса ми "одеалото" с което е облечена  Rolling Eyes Embarassed и ..косата й Flutter Но много се надува брее..

# 414
  • Мнения: 1 149
Знаете ли нещо за новия мъж в живота на Вихра?

# 415
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Бременната НиЛо, ако снимката е показвана, моля да не ме убивате с камъни, прилично разсеяна съм тези дни  Mr. Green

Да, два или три пъти. Беше и обсъдена.

# 416
  • софия
  • Мнения: 25 489
Започнаха мистериите и предположенията след смъртта на Уитни. Пишат, че може би е била бременна. Наистина може да се предположи по тези снимки.
Помня, че и след смъртта на Даяна и Мерлин Монро имаше подобни спягания.

# 417
  • Мнения: 814
Знаете ли нещо за новия мъж в живота на Вихра?

За Милан Кузов ли питаш?Режисьор е в БНТ.

# 418
  • София
  • Мнения: 2 623
Започнаха мистериите и предположенията след смъртта на Уитни. Пишат, че може би е била бременна. Наистина може да се предположи по тези снимки.
Помня, че и след смъртта на Даяна и Мерлин Монро имаше подобни спягания.

Това са последните й снимки от Четвъртък вечерта,
на излизане от нощен клуб.
http://celebslam.celebuzz.com/2012/02/whitney-houston-hot-mess.php

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
 Анджелина  Джоли  и  Брад  Пит на премиера в Берлин на филма на Анджелина "В земя на кръв и мед"

На  пресконференция  предния  ден  

Общи условия

Активация на акаунт