Доволни ли сте от Майчин дом-Варна?

  • 2 566
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 381
Rolling EyesЗдравейте,в четвъртия месец и постоянно ми хвалят Майчин дом,но колко ви струваше  раждането там?
Секциото ми е за 10.01. Ако си здравноосигурена нормалното раждане струва 550лв+100лв за упойка, ако си поискаш такава.Секциото е 850лв.Здравната Каса поема престоя ти в клиниката, т.е. 5 дни по 55лв.Освен това си носиш само нощници, чехли, белъо, чорапи.С две думи- лични вещи и комплект за изписване на бебчето.
Аз лично засега съм доволна от лекаря, който следи бременността ми, въпреки, че няколко пъти попитах за влагалищен секрет и отговорът беше, че не е необходимо.А защо не, след като на други майки им вземат такъв? newsm78

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
За визитациите, лошо.
Когато аз раждах май там, се оплаках от постоянното влачене на роднини, снимки и др. подобни.
Взеха мерки и ограничиха достъпа, но само за малко явно.
Въпреки това при сегашното положение на родилните домове във Варна, аз бих раждала там отново, ако ми дойде вдъхновението за второ. Peace

# 17
  • Мнения: 5 500
И аз съм доволна. Раждах там преди 2.5 г., но ЖК не беше там. За следващия път обаче ще е, защото пък на мен ЛК на ЖК не ме измери нито веднъж с тазомер, така и не можаха да намерят време да отидат да си купят, а както после разбрах било много важно. Щото можеше и да не мога да родя нормално ако бях отишла да раждам на друго място.
Наистина ако пускат само бащите вътре ще  е по-добре, все пак са някакви три-пет дни и всички останали могат да почакат.
Специално за грижите около мен, имаше визитации два пъти дневно и ми правеха промивки и компреси, преглед как се контрахира матката и аз как се чувствам. Акушерката седеше до мен за да се нахраня, защото сина ми имаше проблем и беше в инкубатор и три дни не бях яла нищо друго освен праскови и пъпеши. Освен това ме проверяваха дали ми е слязла кърмата и как да кърмя.
Как се грижиха за детето ми не мога просто нищо друго да кажа, освен че всичко беше перфектно и ми го излекуваха.

Общи условия

Активация на акаунт