Фите, фите 'де така? -Бързам простотии да рИдя! - 18

  • 31 959
  • 694
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 5 001
Сисоооу.....да зЕмиш да дОдИш да мЪ измъкниш.......'начи.........таковата..... smile3533 smile3532 smile3534


Момичета, благодаря, че ви има HugВие сте моята разтуха в работния и не само  такъв ден. ю

Ч'екИ сЯ ДА ТИ КАЖА......  Hug здрасти и добре дошла,кУ можеш да пишеш при нас е добър показател за това,че си в добър душевен мир!....Или както му казват по модерному....си все още наред!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
.....Щом не можеш да виждаш снимки на някого,значи сайта или доставчика нямат договор или споразумение да ги виждаш......

Последна редакция: вт, 21 фев 2012, 15:59 от TheNMaster

# 391
  • Мнения: 7 118
Бобо, кво праЙш с книжките за Житената питка и т.н...много работиш  Joy Joy Joy Joy



 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 392
  • Мнения: 7 118
Момичета, благодаря, че ви има HugВие сте моята разтуха в работния и не само  такъв ден. Между другото и аз някои снимки на Зузу не виждам. Като се прибера ще пробвам пак.

Ха сега де Thinking Първо добре дошла, пиле шарено!  Hug Hug Hug

Явно този сайт, от който са вече няма да го ползвам и ши им сЪ обидя Crossing Arms Фръц! hahaha

# 393
  • Мнения: 11 850
Сисоооу.....да зЕмиш да дОдИш да мЪ измъкниш.......'начи.........таковата..... smile3533 smile3532 smile3534


Мастърс ко ти стана уа Shocked Shocked Shocked...кажи къде си и ние шИ додем Joy Joy Joy

Елисана  Hug разтушавай сЪ не ни пречиш  Mr. Green

Зу имаш нЕкъв бъг с тез твойте фотоси newsm78....или шефа тайно ти прави някакви номера Thinking

Някой кУ може да обясни  Shocked hahaha

# 394
  • загубено
  • Мнения: 6 513
Зу,и аз не ги виждам фотосите.Но виждам каретата само на снимките.
И това от както смениха визията на форумът.
А виждам ги като публикувам отговор.
Откачена рабУтЪ.


Елисана,добре дошла Hug


Аз немаа пиша сега,само щЪ ви чета smile3534
Учи детето таблицата за умножение и аз с него.

# 395
  • Мнения: 761
Благудара за приеманиту, по натам ша са опитам да са представа с снимкув матриял Laughing

# 396
  • Мнения: 7 118
И мато ни четеш ставаш по-умна нали  Joy Joy Joy Joy Joy Joy пО ти спори таблицата  Mr. Green

Елисано-писано, може и само с умни мисли да присъстваш, кУ това ти е на сърцето  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 397
  • Мнения: 11 850
......
Учи детето таблицата за умножение и аз с него.

И ти ли с него Shocked, и кво не я ли знаеш  Joy Joy Joy Joy
Ох, Нери учете няма лошо  Hug, аз как чета Гъбарко и Шишарко Crazy

Е вече мнооо мъ домързя Tired

Ехоо МастърчЕ накъде така  hahaha hahaha hahaha

Седнали Зу и шефа и размишляват на фирмените проблеми  hahaha hahaha

# 398
  • Мнения: 7 118
Мастъра дойде, изсипа една торба емотки и Фана куллоту hahaha

# 399
  • Мнения: 7 118
Аз разгледах профила на Фейта У фейса...снимката й мЪ закова  Shocked Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



БобИта (като героиня от бразилски сериал Joy), ти де сЪ пъхна там  rotfImao rotfImao

# 400
  • загубено
  • Мнения: 6 513
Ми не я научих на времетУ,и сега Mr. Green

Не се хиля като няма картинки,и той не се разсейва.
Ма 2 клас таблицата,рано брей.
Айде творете аз ще чета само Mr. Green

Бобо,всичко с времето си.

# 401
  • Мнения: 2 802
Оф, имам глътка въздух  Mr. Green

Мастъре, ко изтрещя и тез с емотки  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Още не съм ослепяла и оглушала  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Аз разкрих Фейта що спи по цял ден...щот така мълчи и не ядосва мъжа си, а той й плаща за цялата таз хубаА работа  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Ех ... де да бешИ така  hahaha hahaha hahaha hahaha

Мастърчо верно изтрещя нештУ и забегна  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 402
  • Мнения: 972
Сисоооу.....да зЕмиш да дОдИш да мЪ измъкниш.......'начи.........таковата..... smile3533 smile3532 smile3534

Ако успея да се намеря в навалицата... Mr. Green

# 403
  • Мнения: 2 802
Сисоооу.....да зЕмиш да дОдИш да мЪ измъкниш.......'начи.........таковата..... smile3533 smile3532 smile3534

Ако успея да се намеря в навалицата... Mr. Green


Баси китайците  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy тоз басейн нещо им е малък  Joy Joy Joy
А преди време гледах едно клипче, дето китайци пресичаха на пешеходна пътека - е няма такава навалица ви казвам  Joy Joy Joy

# 404
  • Мнения: 761
Мноу сам прозда ина снимака дъ ни моа да разбра кък да къчъ. Срамъ ма е ма мамооо!
Убачи пък туй за женските бащи многу ма кефи:
10 правила на бащата на момичето


Правило # 1: Ако паркираш на моето място и звъниш, по-добре бъди разносвач, защото освен подпис, нищо друго няма да получиш.
Правило # 2: Не докосвай дъщеря ми пред мен! Може да я гледаш, стига да не си спускаш погледа върху нищо под брадичката й. Ако не можеш да си държиш очите и ръцете далеч от тялото на дъщеря ми, ще ги изтръгна.
Правило # 3: Разбирам, че се смята за модерно момчетата на твоята възраст да носят панталоните си паднали. Моля те, не го приемай като обида, но ти и приятелите ти сте абсолютни идиоти. И все пак, бих искал да се изясним по този въпрос, затова ти предлагам един компромисен вариант: Може да идваш тук с бельо над дънките, 10 размера по-големи от нормалното, няма проблем. Както и да е, но ако панталона ти по някакъв начин се изхлузи, докато си на среща с дъщеря ми, ще си взема пистолета за пирони и ще се уверя, че е закрепен високо на кръста ти.
Правило # 4: Сигурен съм, че са ти казвали, в днешно време сексът без предпазител може да те убие. Нека те уверя, че аз съм предпазителят и аз ще те убия, що се отнася до секс с дъщеря ми.
Правило # 5: Обикновено за да се опознаем казват, че трябва да си говорим за спорт, политика или наболелите теми на деня. Недей! Не го прави. Единственият разговор, който искам да водя с теб е относно това, кога ще върнеш дъщеря ми невредима и единствената дума, която искам да чуя от теб е „рано”.
Правило # 6: Не се съмнявам, че си популярен и имаш възможност да се срещаш с други момичета. На мен ми е все тая, ако и на дъщеря ми също. В противен случай, веднъж щом си излязъл с моето малко момиченце, ще продължиш да се срещаш само с нея, докато тя не приключи с теб. Ако я накараш да плаче, ще те накарам да плачеш и ти.
Правило # 7: Кибичейки в хола ми, с надеждата дъщеря ми да се появи, и минава повече от час, не се вайкай и тюхкай. Тя си слага грим, процес, който отнема повече време от пребоядисването на моста Голдън Гейт. Вместо да ми висиш така, по-добре направи нещо полезно, като да смениш маслото на колата ми.
Правило # 8: Места, неподходящи за среща с дъщеря ми. Места с легла, дивани и всичко по-меко от дървен стол. Места, на които няма родители, полицаи или монахини. Тъмни местенца. Места, където се танцува, държат се ръце и изобщо хората са щастливи. Места, на които средната температура е такава, че да предполага дъщеря ми да носи къси поли, потничета, бюстиета, и всичко различно от гащеризон, пуловер и жилетка, закопчана до горе. Филмите на романтична тематика и със горещи сцени трябва да се избягват, филми за електрически триони са добре. Мачовете също, а най-добри са старческите домове.
Правило # 9: Не ме лъжи! Може да изглеждам със шкембе, оплешивяващ, на средна възраст тъпанар, но относно дъщеря ми аз съм всичко знаещият, безмилостен Господ на твоята Вселена. Ако те попитам, къде и с кого отивате, имаш само една възможност – да ми кажеш истината, цялата истина и само истината. Имам пушка, лопата и пет акра земя зад къщата. Не се занасяй с мен!
Правило #10: Страхувай се! Много се страхувай! Много малко ми трябва да сбъркам колата ти с хеликоптер, идващ откъм оризището близо до Ханой. Когато ми прищрака, гласовете в главата ми започват да ми напомнят да си изчистя оръжията, докато те чакам да доведеш дъщеря ми у дома. Казваш паролата, изричаш на висок глас, че си върнал дъщеря ми невредима и рано и се връщаш в колата. Не е нужно да влизаш вкъщи. Мъжът до прозореца, с боядисаното лице, това съм аз.

Общи условия

Активация на акаунт