Как се взема урина на бебе момиченце?

  • 50 813
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 216
Да попитам нещо за тези колекторчета. Сутринта го поставих да събера урина, всичко стана бързо за 10 мин. Сега при смяна на памперса забелязах , че има зачервяване като протриване около половите органи , не са пъпки. Дали е възможно да е от колектора. Когато го свалях сутринта ми направи впечатление , че доста силно е залепнал.
От колектора е. При моето дете така беше залепнал, че след това цял ден и беше червено...

# 31
  • Мнения: 2 231
Да се похваля, че успях да взема от първият път  Crazy
Държах я по голо дупе с колектора и взе, че и мен ме напишка, но важното е, че и в колектора достатъчно влезе Laughing
Друг е въпроса, че не ми харесв, че има отконение от нормите в резулататите, но ще ги коментирам с ЛЛ. Thinking

# 32
  • Мнения: 1 161
Имам следният въпрос: Как се взема урина на бебе момиченце?  newsm78 Защото ще трябва да ходим за втори протокол, но ми написаха, че трябва и урина...Та затова питам...  newsm78
Що за въпрос? Просто го изпишкваш в едно легенче.

# 33
  • Мнения: 261
Имам следният въпрос: Как се взема урина на бебе момиченце?  newsm78 Защото ще трябва да ходим за втори протокол, но ми написаха, че трябва и урина...Та затова питам...  newsm78
Що за въпрос? Просто го изпишкваш в едно легенче.

Искат да е стерилна..

# 34
  • UK
  • Мнения: 2 836
За изследванията, които се правят на 6 месец, не е задължително да е стерилна.

# 35
  • Мнения: 261
За изследванията, които се правят на 6 месец, не е задължително да е стерилна.

Звачи сме се позабавлявали с колекторите.  Joy

# 36
  • Мнения: 9
Задължително трябва същия ден да се вземе урината така ли?Понеже в 10:30 имаме час при педиатъра ,а сутринта не знам кога ще се събуди.

# 37
  • Мнения: 6 214
Трудно се взема. Търчала съм до лабораторията с торбичката в ръка с две капки в нея.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт