Нарекох те Фериха ~ 110 ~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 24 808
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 2 345
Да си кажа честно аз от озета много не разбрах, защото английски не знам пък турски разбирам, колкото да си изпрося боя някъде.
Ако не греша Мехмед разбира, че Левент е влюбен във Фериха.
Остава семейството на Фери да иска да я оженят за Левент и предполагам Фери няма да откаже и ще стане много женка

# 706
  • Мнения: 180
Тинка писа ,че всички разбират за любовта на Л към Ф.Сега остава ,понеже сем.Йълмаз мн го харесват,да тръгнат да сгодяват Ф за него и вече всичко ще лъсне. Peace

# 707
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Превода на озета:

Любовта на Левент създава бъркотия!

Фериха е изненадана от това , което е преживял Емир и след заминаването на Ръза на село тя става мишена за брат си.Мехмед , който не може да преглътне гнева си към Емир  се опитва да въздейства на Фериха , но тя няма да му позволи да го направи.Фериха, в малкото и откраднати мигове с Емир се стреми да не показва през какво преминава всъщност.В края на краищата търпението на Емир е на път да се изчерпи след като разбира за бурята в портиерския дом.За пръв път Фемир ще имат търкания по въпроса за тайния брак.От друга страна напрежението м/у Емир и Левент продължава да расте.В един момент Мехмед ще се изправи пред истината на Левент , че е влюбен във Фериха  и мн ще се разгневи.Всички ще разберат за чувствата на Левент към Фериха , а за Емир неочаквана бомба е на път да избухне.

# 708
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Тя Ферито, както си мълчи може и да я оженят за Левент и пак да не обели и дума. Joy

# 709
  • Мнения: 12 719
Да си кажа честно аз от озета много не разбрах, защото английски не знам пък турски разбирам, колкото да си изпрося боя някъде.
Ако не греша Мехмед разбира, че Левент е влюбен във Фериха.
Остава семейството на Фери да иска да я оженят за Левент и предполагам Фери няма да откаже и ще стане много женка
Харем ще отваря момичето  hahaha hahaha Емир , Халил и Левент  Joy Joy hahaha hahaha страхотия само първия бих искала за харем  Joy Joy hahaha hahaha Левент за Хатито а Халил куче да го яде  hahaha hahaha hahaha
Тя Ферито, както си мълчи може и да я оженят за Левент и пак да не обели и дума. Joy
Мисля че вместо нарекох те Фериха трябваше да е мълчаливата Фериха или лъжливата Фериха  Joy hahaha hahaha името на сериала  hahaha hahaha

# 710
# 711
  • Мнения: 12 719
Превода на озета:

Любовта на Левент създава бъркотия!

Фериха е изненадана от това , което е преживял Емир и след заминаването на Ръза на село тя става мишена за брат си.Мехмед , който не може да преглътне гнева си към Емир  се опитва да въздейства на Фериха , но тя няма да му позволи да го направи.Фериха, в малкото и откраднати мигове с Емир се стреми да не показва през какво преминава всъщност.В края на краищата търпението на Емир е на път да се изчерпи след като разбира за бурята в портиерския дом.За пръв път Фемир ще имат търкания по въпроса за тайния брак.От друга страна напрежението м/у Емир и Левент продължава да расте.В един момент Мехмед ще се изправи пред истината на Левент , че е влюбен във Фериха  и мн ще се разгневи.Всички ще разберат за чувствата на Левент към Фериха , а за Емир неочаквана бомба е на път да избухне.

Тинче мерси душичко   bouquet Hug Hug Hug

# 712
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Благодаря за превода на озета!Вече разбрах , че в центъра на вниманието ни ще бъде Мехмед.Ще гледаме физиономията му сигурно през цялата петъчна серия.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 345
От резюмето пак бомба ще има  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 12 719
От резюмето пак бомба ще има  Mr. Green
Като пишат за тея бомби и чак смешно ми става вече  hahaha hahaha hahaha

# 715
  • Враца
  • Мнения: 791
Тинче   bouquet
Офф , офф  ooooh! ooooh! ooooh! Фемир няма ли да имат няколко спокойни момента  #Cussing out
Ако замине дърт Чепик остава младия Чепик  ooooh! ooooh! тия сценаристи просто вече незнаят къде да го ударят и пишат тъпотии  #2gunfire #2gunfire

# 716
  • Мнения: 3
В крайна сметка, явно Мехмет има проблем. Той не харесва никой. С Левент по едно време бяха близки, после нещо стана и като го види му прави забележки. Ало зависеше от него Фериха щеше да си остане у дома, стара мома и пазеща честта на семейството им, която вече очевидно я няма.

# 717
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Ама тази нямало да избухне, била на път да избухне. Joy

# 718
# 719
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт