Tian de - козметика по китайски рецепти

  • 180 735
  • 751
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
Някой питаше за продуктите, да ефикасни са ползвах змийската мас /тя е два вида/ за мазоли и гъбички е перфектна, краката стават като бебшко дупе. Мумиото действа перфектно при мигрени и главоболия. Детоксикационните пластири също. Аз лично ползвам дамските превръзки и съм изключително доволна.

# 211
  • гр. София
  • Мнения: 252
mgbi  би ли споделила как използваш масажното масло при главоболие и мигрена?

# 212
  • Мнения: 0
маже се на слепоочията по 1 капка

# 213
  • Мнения: 0
Профилактичният  крем със змийска мас
има високо ниво на защита на кожата, поддържа нормалното рН на кожата, облекчава дразнения, лекува порязвания и рани, елиминира токсините. Дезинфекцира, подобрява циркулацията на кръвта, облекчава сърбеж, има антибактериално действие. Предотвратява появата на малки кожни инфекции, елиминира миризма, изпотяване и прави кожата красива и добре поддържана.
Змийската мас е древно средство на източната медицина, има отлична проникваща способност, осигурява бързо възстановяване и заздравяване на кожата, намалява възпалението, омекотява грубо напукана кожа.

# 214
  • Мнения: 2 461
Здравейте, искам да попитам lili_sf, или някой друг който знае как се ползва масажното олио при запушен нос? Аз го използвах за болки в гърба от настинка, имаше ефект.Поздрави на всички. Simple Smile

# 215
  • Мнения: 0
поставя се в основата на носа малко намазваш

# 216
  • Мнения: 0
добре действат и няколко капки вода с алунит

# 217
  • Мнения: 2 755
От Русе съм, как мога да поръчам продуктите, има ли дистрибутори в града?

# 218
  • Мнения: 1 037
Записвам се да Ви следя Simple Smile Сестра ми, която преди време случайно попаднала на презентация на ТианДе, е вече голям фен на марката и не спира да ми хвали продуктите. Набелязала съм си няколко неща, така че скоро ще отскоча до тукашния офис да поразгледам.

# 219
  • Мнения: 318
Здравейте, масажното масло го намазах на носа си (разтворено в крема, който ползваме за масаж у дома), когато  беше запушен. Ефекта беше доста бърз Simple Smile
Поздрави ,Лили

# 220
  • Мнения: 0
складове има във Варна, Шумен и Бургас най-добре е зареден този в Бургас, но ако искаш мога да ти взема каквото искаш и да ти го пратя

# 221
  • Мнения: 7
Здравейте!
Преди дни писах, че съм ползвала много неща и съм доволна от всичко...
От самото начало съм в компанията  и в къщи се използват само продукти на Тианде.

Ще споделя за масажното масло.
Действа релаксиращо и обезболявмащо, помага и то доста бързо при главоболие, запушен нос, кашлица, артрит и др.
Може да се използва и при малки деца, но добре е да бъде  добавено в детски крем/ само 2-3 капки, икономичен е/-при настинка и кашлица, се разтрива на гърдичките и стъпалата на детето. При възрастни по същия начин но без крем. Кашлицата спира след две три намазвания през 15-20 мин
При запушен нос, се намазва в основата на носа и върху него, ефекта е много бърз.
При главоболие на слепоочието, при мигрена и синозит на челото .....при намазване при настинка с температура, може да спадне и тя-вече имаме такива отзиви.
При ставни болки също помага, но има и едни лепенки за болка, напоени с билки, с които ефекта е уникален.
Шампоаните са уникални, за пърхот ползвахме в къщи жен-шен плюс балсам, в началото се засилва, но това е изчистващ етап, а по късно всичко изчезва, косата не капе, става жива и еластична- използва се опаковката 5-6 мес. много е икономичен, не се пени..
Това е от мен за сега, като имам време ще пиша отново.

Последна редакция: пн, 05 ное 2012, 12:21 от van70

# 222
  • Мнения: 318
Princess Anastasia  , чудесно е,че си толкова доволна от своя спонсор, дано има повече такива хора. Аз също съм безкрайно доволна от моя, но това е най-добрата ми приятелка и Тиан Де ни сближи още повече :- )
Да ви питам - на превръзките пише - противопоказания  бременност - имате ли представа защо това е така . Давам си някакво логично обяснение, но ми се ще да чуя и друго мнение.
Купих за у дома пастите за зъби ( без избелващата ) , все още нямам кой знае какво впечатление - приятни са на вкус.. мъжа ми също го хареса. Той имаше проблеми с венците, ще наблюдаваме как са нещата и дано спрат проблемите .
Хубав ден на всички , Лили

# 223
  • Мнения: 7
Добро утро дами!
   Точно защо не трябва превръзките да се ползват при бременност не са ни обяснявали нашите представители от Русия, но са много силни, щом решават сериозни проблеми, като кисти, миомни възли, всички хормонални нарушения...от там и логиката, че не бива, мисля, че при бременост лечения с билки също не е препоръчително,  но това е моето мнение, не ангажирам никой с него. Знам, че в Москва има клиника, в която се работи само с превръзките.

Аз вече реших мой проблем, а в моята структура има момиче, което трябваше да бъде оперирано от киста, тя избра превръзките - в началото нефритена свежест, които са с 18 билки,, след което ЕНЕРГИЯ ТРАВ с 49 билки, заедно с чая за 3 мес. и кистата просто я няма.

Последна редакция: ср, 07 ное 2012, 10:17 от bubanka

# 224
  • гр. София
  • Мнения: 252
Мацки ,нали се разбрахме да не си правим реклама за спонорство! Моля модератора да се включи!
Едва изписахме една страница и пак  Naughty Тук сме за да споделяме и разменяме идеи и резултати свързани с продуктите и възможностите за развитие на Тианде   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт