Tian de - козметика по китайски рецепти

  • 180 725
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
аз също съм дистрибутор от известно време.Има интерес към проруктите,макар да споделят хората ,че им се вижда скъпичко.Надявам се ,че като си получат нещата ще останат доволни,за да продължат да купуват.Иначе са качествени и имат ефекта ,който е описан в каталога.На мен не ми харесва ,че няма допълнителна информация за продуктите и никой не иска да ти дава такава.От офиса в Пловдив ми казаха,че трябва да отида на семинар,за да получа разяснения за продуктите.На мен ми е доста далеч пък и нямам възможност да остана 2 дни там.Аз също пиша,звъня по имейл,по телефон,по скайп докато получа информация.Трябва да бъдете по-настоятелни иначе наистина няма кой да ти обърне внимание.То е само докато станеш дистрибутор.Лошото е ,че можеш само веднъж да се регистрираш и не можеш да смениш спонсора.За мой късмет поддържам връзка с една жена от Украйна,която е в горните нива на фирмата и тя ми праща инфо.

# 31
  • Мнения: 0
На моите дистрибутори изпращам каталози,закупувам някои продукти ,за да могат да се убедят и да убедят своите клиенти,че нещата са добри,изпращам им доп.инфо

Последна редакция: чт, 10 май 2012, 12:22 от bubanka

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 10
Моята спонсорка ми каза, че в Стара Загора има склад и мога да отида и да си взема нещата директно оттам. Ако нещо не успея, да й пратя заявката на нея и тя ще ми прати нещата.

# 33
  • Мнения: 54
Здравейте, искам да попитам има ли друг вариант освен чрез спонсора да поръчвам стока, през кой сайт? Аз съм от СИ България, спонсорката ми е от Пловдив и вече не си вдига и телефона..... какъв е начина за поръчка? Благодаря ви и хубав ден! Simple Smile

# 34
  • Мнения: 0
другия вариант за поръчка е по  имейла на фирмата.В сайта го има,а също и телефон,на който да ги уведомиш ,че си пуснала заявка.Даже не ти трябва спонсора.Тези дни чакат зареждане на всички продукти и не би трябвало да липсва нищо от заявката ти.

# 35
  • Мнения: 0
Казаха ми,че има офис на фирмата във Варна,но никой не ми казва адрес или телефон.Ако някой има информация ,моля да я сподели.Опитвам се да си взема заявката от 2 седмици ,но безуспешно.Все нещо липсва или не могат да я изпратят защото им е забранено по Еконт.
Благодаря ви предварително!

# 36
  • Мнения: 2 677
Забранено?!? Че на мен точно с Еконт ми пратиха поръчката! Друг е въпроса, че доставката беше над 9 лв за едно мижаво пакетче...
Между другото пробвах лепенката за нос "Бамбуков въглен" - страхотна е! Спиралата на средната цена също е много хубава, имам добри отзиви и от кремове и маски  Peace

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен, относно офиса във Варна, мисля че адреса е бул. Сливница, пресечка Григор Кръстевич в близост до старото лятно кино. Не съм от там и изобщо не са ми ясни адресите, но имам дистрибуторка във Варна. Дано да съм ви помогнала поне малко.
Поздрави, Катерина

# 38
  • Мнения: 0
здравейте , аз също съм от 1 седмица регистрирана имам засега един каталог (чакам поръчката си за още)...   Искам да попитам някой може ли да сподели за серума за растеж на мигли дали има ефект и за колко време горе-долу се постига   Rolling Eyes (изчерпани са количествата в Пловдив и във Варна) ?
 А за някои от останалите продукти съм вече от личен опит убедена че са качествени!
   Присъствах и на семинара в Пловдив , беше страхотно!

# 39
  • Мнения: 0
Аз съм много нов дистрибутор на Тианде, но това, което го пробвах имаше страхотен ефект. Бях с болки в гърдите, с анемия и не знам още какво, щяха да ме приемат в болница. Но , направих се спа на ръцете с пилинг, сол и крем,  после   си сложих от пластирите , по едно  малко квадратче  на гърдите , на раменете, на краката и след малко ме отпусна и заспах. На сутринта нищо не ме болеше... и най-фрапантни са резултатите от кръвните изследвания- предишния ден хемоглобина ми беше 100 - а следващия 140, еритроцитите ми бяха-3,2 на следващия 4,6!!! В болницата паднаха от изненада. За 24 часа такава промяна..... Ето, тези пластири и солта , пилинга и крема за ръце ви препоръчвам. Тази сол става и за тяло без лице, направо си нов човек, студените крака и ръце стават топли за 2-3 минути:)

Последна редакция: пт, 18 май 2012, 21:31 от bubanka

# 40
  • Мнения: 2 677
Би ли обяснила как точно се използва тази сол за тяло?
И някой да ме светне какво означава "маска мулаж"  newsm78

# 41
  • Мнения: 78
Солта за тяло спомага за премахването на мъртвите клетки от кожата, като по този начин я почиства и в същото време я насища с ценни соли и минерали. Подобрява циркулацията на кръвта, което пък от своя страна води до по-добро функциониране на целия организъм. Simple Smile

Аз съм дистрибутор на ТианДе, ходила съм на семинаририте, имам вече и личен опит с голяма част от продуктите(както и отзиви от клиенти), така че ако имате въпроси с удоволствие ще отговарям Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 677
А как точно се използва - имам предвид само във вана ли може да се слага?
А никой ли не може да каже за маските -мулаж?
И пак да призова - МИЛИ ДИСТРИБУТОРИ! - престанете да ме каните на лични  Praynig И аз съм дистрибутор  Peace

# 43
  • Мнения: 1
Здравейте, къде мога да разгледам каталога с продукти и да направя поръчка. От Ямбол съм.

# 44
  • Мнения: 78
Йо*, имаш ЛС Simple Smile

fata_morgana, солта се втрива директно на влажна кожа, докато си в банята. И мовеш да наблегнеш на някои участъци от кожата, на които има по-голямо струпване на мъртви клетки.

Общи условия

Активация на акаунт