В очакване на принцопада :) - Клюки - 32

  • 24 035
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 54 892
Според мен трябва да отидеш на лекар ! Peace
Ще ти сложат упойка , не се плаши ! Hug Hug Hug

# 721
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 411
Според мен трябва да отидеш на лекар ! Peace
Ще ти сложат упойка , не се плаши ! Hug Hug Hug

 Peace Точно!

# 722
  • Мнения: 931
Морг, аз при такива проблеми съм слагала памук с йод, върши работа. Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 6 477
Според мен трябва да отидеш на лекар ! Peace
Ще ти сложат упойка , не се плаши ! Hug Hug Hug

 Peace Точно!
Кака мрази докторите из дън душа! Не може да се слага упойка при възпаление...ще бъде адско...ОК, продължавам с бабините илачи, за да спадне възпалението....И да видя дали готвача е дошъл, ако не е - да се захващам аз  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 724
  • Мнения: 1 675
Morgi на мен са ми махани и на двата крака.Никакви ихтиоли не помагаха.Иди на лекар докато си в болничен, защото после н еможеш да сложиш обувка.Не боли.

# 725
  • Мнения: 54 892
Morgi на мен са ми махани и на двата крака.Никакви ихтиоли не помагаха.Иди на лекар докато си в болничен, защото после н еможеш да сложиш обувка.Не боли.

И на моята девойка ихтиола не й помогна . Peace
Доктор , Морги ! Hug Hug Hug

BIBI 1  , как си ? Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 1 124
Морг, една колежка имаше същия проблем и ходи по препоръка на друга колежка именно за същия проблем при педикюристка, ако искаш ще давам кординати, намира се на Дондуков, жената не е касапин и знае какво прави  Hug

# 727
  • Мнения: 1 675
Хепи ок сам  Hug
Ти как си??

# 728
  • София
  • Мнения: 6 477
Морг, една колежка имаше същия проблем и ходи по препоръка на друга колежка именно за същия проблем при педикюристка, ако искаш ще давам кординати, намира се на Дондуков, жената не е касапин и знае какво прави  Hug
Фури, да не спамим тук - ако можеш на лични ще съм ти благодарна.

Биби, вече веднъж пак се възпали така....да ти кажа дори и онези касапи-колеги не поискаха да ми махнат нокътя, точно те препоръчаха да се махне възпалението....Така, че на ноктомахане - не..а и не помага особено....

# 729
  • Мнения: 54 892
Биби , ОК съм ! Grinning

# 730
  • Мнения: 1 675
Ми то не ти се маха целия нокът.А само една част.Не боли чак толкова много.Аз имах много често такива проблеми.Най накрая един доктор ми заши месото малко издърпано настрани да няма къде да се впива.и вече няколко години съм 6  Peace

# 731
  • Мнения: 3 659
Здравейте





Не знам, познавате ли го туй момче Blush

# 732
  • Мнения: 1 675
пепино ни мЪ стряскай тъй бе жена  Mr. Green ша ма откажеш от кекса hahaha

# 733
  • Мнения: 3 659
Бибчо, за теб


# 734
  • Мнения: 3 659
Хепинка, за теб мила моя


Общи условия

Активация на акаунт