Нарекох те Фериха ~111~'' Исках те толкова много , теб преди всичко друго..

  • 32 914
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 8 451
Тези няма ли кой да ги провери преди да си публикуват материалите?
Мамче, явно не.  ooooh!

# 646
  • Мнения: 180
Сестро ние ще сме докрай,пък каквото ще да става Peace Simple Smile

# 647
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Здравейте  Hug Hug Hug
Честит 3 март  bg bg bg
Не съм гледала серията снощи но разбрах най важното от вас и не мисля да я гледам
Нали бяхте казали че екипа на АФК търсели бебе май ще е за тая жена и Емир  Rolling Eyes

# 648
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Рейтинга пак е висок. Трябваше да ги забият в земята. Думи нямам да опиша тази боза пълна. Поне да бяхме видели нещо истинско да се случи м/у Фемир ,  че сега да се появяват други гадости ,а то само трагедия до трагедията.

# 649
  • Мнения: 180
Тинче ,леля защо да е висок рейтинг?.Това 2 и 3 място не е ли вече по-нисък от преди?Или той е по-нисък от преди,но пак си остава висок? Peace

# 650
  • Мнения: 1 293
Здравейте и Честит Празник!

На мен също не ми остана време да гледам серията, но прочетох преводите на Неси. Peace Май ще стачкувам като кака, така и така имам по - важни неща за вършене, които са ми приоритетни на този етап.
Да ви кажа, не искам да има 3 сезон. Да свършва вече и да се престане с тази боза. Tired

# 651
  • Мнения: 21 201
Докато се ожениха Фемир имаше моменти, в които ми беше тягостно да гледам сериала, но имах Надежда, че, ще се съберат. Този мой оптимизъм се засили още повече след, като се ожениха, но от онзи момент насам, не самото действие, а бездействието в сериала и в частност на Фери ме съсипва. Мислех си, че щом се оженят, ще имат общи сили за борба, но явно съм се излъгала. За първи път виждам такава инертност в героите, вървящи уверено, стремглаво и съзнателно към пропастта.
Вече нямам и желание да коментирам подробно образите. Дори и това ми желание и удоволствие ми отнеха сценаристите. Освен, че съм много разочарована, се чувствам и излъгана. То бива, бива, бива, но вече ни пределява. Дори и най-търпеливия зрител, има допустим праг на търпимост.
Ако наистина вкарат и бременна девойка от Емир, за мен оттук нататък серийте, ще се превърнат в една дълга, мъчителна и тягостна агония, но въпреки всичко, ще го изгледам докрай за да видя сценаристите докъде, ще стигнат.

Последна редакция: сб, 03 мар 2012, 12:31 от Neidjal

# 652
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Аз си мисля че може и да има трети сезон Малки жени беше на дъното по рейтинг а имаше трети сезон а там драмите бяха толкова много че чак в Турция се утекчиха

# 653
  • Мнения: 180
Зори здравей ,маме Hug

# 654
  • Мнения: 180
Аз си мисля че може и да има трети сезон Малки жени беше на дъното по рейтинг а имаше трети сезон а там драмите бяха толкова много че чак в Турция се утекчиха
В Турция,където си харесват драмите?

# 655
  • Мнения: 21 201
Аз си мисля че може и да има трети сезон Малки жени беше на дъното по рейтинг а имаше трети сезон а там драмите бяха толкова много че чак в Турция се утекчиха
Аз спрях да го следя този сериал и не го доизгледах. В него абсолютно нищо не се случи, което да е свежо и хубаво. В АФК имаше моменти, които спираха дъха ни и трепнехме в очакване, но въпросния сериал беше драма над драмите.

# 656
  • Варна
  • Мнения: 2 325
То според мен щом не участва оная дето спа с Емир преди време няма да е бременна девойката а направо бебе ще си имат майче  Joy Joy Joy

# 657
  • Мнения: 21 201
Според мен има нещо гнило в тази история. Защо се страхува момичето, значи нещо не е както трябва?!

# 658
  • Мнения: 21 201
Може да Ви се стори по детски му, решението ми  днес да постна това стихотворение, но за мен то е най-българското и всеки уважаващ себе си българин е длъжен да го знае.


Аз съм българче

Аз съм българче и силна
майка мене е родила,
с хубости, блага обилни,
е родината ми мила.

Аз съм българче, обичам
наште планини зелени,
българин да се наричам
първа радост е за мене.

Аз съм българче свободно,
в край свободен аз живея,
всичко българско и родно
любя, тача и милея.

Аз съм българче и расна
в дни велики, в славно време,
син съм на земя прекрасна,
син съм на юнашко племе.

Иван Вазов

Да изпием по кафе, защото определено имаме нужда.
Заповядайте. Hug


# 659

Общи условия

Активация на акаунт