Вдигате ли си бебето за главата?

  • 5 140
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 515
 #CrazyСтига бе хора, вие не мислите ли с главата си?
Що за глупост е това. На коя майка й стиска да направи такова нещо;
 може да понесе да гледа как става;
 може да си позволи на друг да повери процедурата а тя да е в другата стая?

За друг вариант не се сещам newsm78, сещам се но...има си институции.

# 91
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Цитат
Вдигате ли си бебето за главата?


Не. Само за ушите я вдигах. Редувах ги, да станат равномерно дълги  Peace

# 92
  • Мнения: 5 228
Бу, а в горната част ли ги дърпаше, или в долната? Щото те хубаво ще станат равномерно дълги, но може да станат дълги само от горе, а от долу - къси.  Crazy

# 93
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
фукла, отвсякъде дърпах. Ако единия ден я вдигна сутринта за горната част на едното уше, следобяда я обръщах с главата надолу и държах за долната част на същото ухо. Така ами, да стане красива, с равномерно развити уши.
Понеже за небцето не ми се удаваше да я вдигам, в началото я вдигах за езика, ама взе да не се събира и да й виси от устичката, та спрях и минах на ушите - вече са хармонично развити Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 1 999
фукла, отвсякъде дърпах. Ако единия ден я вдигна сутринта за горната част на едното уше, следобяда я обръщах с главата надолу и държах за долната част на същото ухо. Така ами, да стане красива, с равномерно развити уши.
Понеже за небцето не ми се удаваше да я вдигам, в началото я вдигах за езика, ама взе да не се събира и да й виси от устичката, та спрях и минах на ушите - вече са хармонично развити Rolling Eyes
Сега остава някой да ти повярва hahaha Joy

# 95
  • Мнения: 1 014
Не, разбира се.
Нали аз съм го раждала това дете, не бих правила подобни рисковани експерименти!

# 96
  • Мнения: 5 228
фукла, отвсякъде дърпах. Ако единия ден я вдигна сутринта за горната част на едното уше, следобяда я обръщах с главата надолу и държах за долната част на същото ухо. Така ами, да стане красива, с равномерно развити уши.
Понеже за небцето не ми се удаваше да я вдигам, в началото я вдигах за езика, ама взе да не се събира и да й виси от устичката, та спрях и минах на ушите - вече са хармонично развити Rolling Eyes

Не се притеснявай за езика. Можеш да го навиваш на руло и да го прибираш в устата. А това, че не си я вадила за небцето...  как да ти кажа.... малко съм разочарована от теб.  Thinking

# 97
  • в стаята
  • Мнения: 469
Това съм го чувала, на немисля че бих вдигнала бебчето така.

# 98
  • Мнения: 5 713
To nawremeto i s brysnarsko noj4e sa im prorqzwali gryb4etata, za da im izte4e mrysnata kryw  #Crazy  #Crazy  #Crazy

Izwinqwam se za latinicata.

# 99
  • Мнения: 1 215
За пръв път чувам това, но пък ако на бебо му харесва какво толкова лошо? newsm78

# 100
  • Мнения: 1 735
Абе аз вече си писах с разни хора на лични ,но да обясня и на вас,за да не ме папкате вече: Mr. Green
Търсех инфо,понеже не знаех че това с вдигането е от поредните бабешки глупости! Вече не бих го вдигнала бебето така,колкото и да му харесва.Рискът наистина не е малък...А щом има риск,дори и малък да е-не си струва.  Peace
Не мога да си спомня - Инфинити ли щеше да ражда в гората с помощта само на съпруга си? Той щял да замести лекаря, защото това си било естествен процес и там да не се замърсявала нещо околната среда и нямало да ползват памперси и т.н.. Мисля, е за нея ставаше въпрос - ако не - значи не е ставало дума за нея. Mr. Green Mr. Green
  newsm65 newsm65 Добре звучи иначе,ама не ставаше въпрос за мен.Аз съм фен на естественото раждане без системи ,упойки и т.н.,както и на раждането вкъщи(което изисква бая подготовка+поне една акушерка).Обаче ще ме прощаваш,ама памперсите са много хубаво нещо и от тях не ще да се откажа без бой! Naughty

# 101
Чувала съм, че някои правят така, но аз никога не съм, а и нямам желание да опитвам. Изглежда ми много животинско.

 hahahaТа кое животно прави така с рожбите си, че да е животинско?  Тая простотия може да бъде измислена само от човек #Crazy

Не се заяждам. Naughty

# 102
  • Мнения: 2 271
Никога не бих го направила!!! smile3556

# 103
  • Мнения: 5 299
ЕЕе хайде стига ве4е, направо размазахте момичето. Обяснила е вече, какво има още да се коментира??? Като ви сърбят езиците - бягайте в Клюкарника да се забавлявате.

# 104
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Като гледам последните 10-тина коментара...май темата се изчерпа.

Общи условия

Активация на акаунт