МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 10

  • 63 543
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Здравейте мами! Рядко влизам да ви чета вече и причината е ясна - писна ми от този ФАЛШИВ ФОРУМ! #Cussing out
Вече не мога да разбера кой какъв е тук?! newsm78 Последно разбрах, че самите лекари влизат тук и се плюят един друг, криейки се зад фалшиви профили. Питам се къде по дяволите една бременна или една родилка, може да получи достоверна информация и обективно мнение от ИСТИНСКИ бременни и/или родили жени?
И много моля да не ми отговарят лекари, скрити зад фалшиви профили!!! #Cussing out
Родих преди 1г и 4м в "Дева Мария".Постъпих за нормално,родих нормално-бързо,лесно и чудесно.Влязох да похваля персонала и да разкажа.
От тогава насам имам не повече от 5 поста тук-много ми е натоварен този форум,предпочитам други.
Пиша,когато имам какво да кажа.
За близо 3г доста деца са се родили в тази болница.Все ще се намери някоя твоя позната да ти даде инфо от първа ръка.
Ако ли не,посети лекциите-на лекцията за кърмене ходят много вече родили мами,които са доволни и се обръщат към персонала за още помощ и подкрепа.

# 691
  • Мнения: 73
anipalaz, не може да се угоди  на всички! Аз виждам, че ръководството на болницата прави всичко възможно, за да са доволни и настоящи и бъдещи майки, и наистина разбирам проблемите с НЗОК, с плащането и най-вече недоплащането от тяхна страна. Така е, за да се избегнат корупционните практики - това е начинът. Който иска безплатно - има ОРБ. Но се съмнявам там да излезе без пари.
Момичета, имаме болница с висок стандарт, апаратура, страхотни условия, но най-важното е че имаме избор. Последното за мен е от най-голямо значение. Вярвайте ми, не си и мислех за дете, докато не отвориха Девата, просто изпитвах ужас да лежа за каквото и да било в ОРБ. Аз платих малко над 1000 лв. и пак бих ги дала, защото виждам какво получавам срещу тях! Все пак няма да раждам всяка година, та това е сумата за един телевизор, който ще се скапе след 5-10 години, но спомените от този важен момент няма да избледнеят и след още толкова време, сигурна съм. Който пък реши, че не трябва да ги дава, има алтернатива. Просто трябва да сме благодарни, че имаме ИЗБОР!
Нека този пост не звучи като реклама, но много негативни мнения бяха изписани! А толкова беше хубава темичката преди година-две...

# 692
  • Мнения: 4
Тва са пълни глупости. Те хората не могат да си вдигнат главата от работа, че ще тръгнат да се занимават с шепа хора които разтягат лукуми. Поне аз така мисля. Не е нужно да четеш по форумите. Те некадърниците са общоизвестни. И нали се сещате, че то не е една тема, то трябва по цял ден да си в нета, за да можеш да"плюеш колеги".
Напълно си права ,Zlati2012!!  НЕКАДЪРНИЦИТЕ СА ОБЩОИЗВЕСТНИ!
 А кадърните лекари си имат достатъчно работа, за да се занимават с глупусти, а именно да плюят колеги по форуми!
За съжаление и аз подкрепям изказването на aniese и Звезден прах. !!Не мисля, че  те имат за цел да оплюят някого, а си споделят личния опит и разочарование, желаейки да предпазят други жени от същото. Личи си колко са искрени и колко отвътре им идва написаното. Освен това имат и доста публикации, не са от вчера във форума!!
Некадърниците са всеизвестни така е, хареса ми обобщението ти, Simple Smile  но ръководството на болницата къде спа , глухо ли е  , сляпо ли е, защо правят такива назначения. Ако продължават по същия начин ще сринат имиджа на болницата!! Освен оборудване и апаратура, са необходими и читави лекари! Ако са го забравили, да си видят резултатите от анкетата на сайта!!!!!

# 693
  • Мнения: 84
Съжалявам, ако отговорът ми ще прозвучи малко остро, но е недопустимо да се оприличават лекари помогнали на хиляди души, спасили и дали шанс за втори живот на много хора, като "некадърници". Аз не съм медицинско лице и повярвайте ми, съпричастна съм с всеки по-сложен и тежък случай, който се случи в болницата. Всеки ден съм свидетел на това как се изписват здрави хора, които са били на ръба да загубят живота си при постъпване. Виждам как се събират лекарите, обсъждат случаите, правят и преживяват драмата на всеки един пациент лично. Виждала съм сълзите от щастие на хора в момента, в който им съобщят, че сме спасили живота на техния близък. Не знам колко по-показателно би било за вас това, че аз лично бих доверила живота на моите близки на всеки един лекар работещ в тази болница( и съм го правила). 
И както винаги, едно нещо препредадено през няколко души, се изкривява като достоверност.
д-р Ковачева не е част от екипа на болница "Дева Мария". Тя има право, като външен специалист, да изражда в болницата нейни пациентки или такива, които изрично са подали заявление с избор на лекар, посочвайки я като оператор. Това означава, че ако някоя жена, която си проследява бременността при нея, желае тя да и води раждането, то това може да се случи в нашата болница, като пациента си заплаща за това, да бъде при лекар, който не работи при нас.

# 694
  • Ямбол
  • Мнения: 19
А ако бременността се следи от доктор,който работи при вас,заплаща ли се за избор на лекар,ако не е на смяна и се наложи да дойде за раждане? 

# 695
  • Мнения: 84
А ако бременността се следи от доктор,който работи при вас,заплаща ли се за избор на лекар,ако не е на смяна и се наложи да дойде за раждане?  

Ако при постъпване за раждане, не желаете лекаря който е дежурен в момнета да води раждането, а искате да е някой друг конкретен, то тогава ние имаме ангажимента да повикаме лекаря и съответно се заплаща избор - 250лв. Но ако избрания от вас лекар в момента е на смяна, сумата не се заплаща.  Peace

# 696
  • Мнения: 0
Момичета, аз раждах нормално и без избор на определен лекар. Доволна съм. Според мен всички са достатъчни специалисти и затова предпочетох да си спестя тази сума. А и при нормално раждане акушерката върши основната част...

# 697
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Това означава, че ако някоя жена, която си проследява бременността при нея, желае тя да и води раждането, то това може да се случи в нашата болница, като пациента си заплаща за това, да бъде при лекар, който не работи при нас.
Това е много хубаво.Браво на вас!Аз не знаех за тази опция.Лично аз сигурно няма да се възползвам,но е хубаво,че давате избор на пациентите!
Искам да ви попитам как стоят нещата чисто организационно,ако аз си избера лекар,но раждането ми е нормално,непланирано и реално може да се случи всеки момент.Ако примерно този лекар досега е бил нощна смяна,моето раждане започне,той още една смяна ли ще изкара  newsm78 ?

# 698
  • Мнения: 32
А как стои въпроса с плановото секцио ако досега не съм следена от лекар от вашата болница, а искам да раждам при вас.Каква е сумата коята се заплаща Hug

# 699
  • Мнения: 96
А как стои въпроса с плановото секцио ако досега не съм следена от лекар от вашата болница, а искам да раждам при вас.Каква е сумата коята се заплаща Hug
Виж тук в сайта на болницата, това е калкулатор за раждането: http://www.devamaria.com/divisions/id/1/page/calculator

# 700
  • Мнения: 62
Раждах секцио .Реших при нея,защото преди пет години бях при нея-пак секцио.Но се е променила за тези 5 години.Операцията е протекла добре,бях с пълна упойка-тя държеше на това. Но мина да ни види само един път след секциото и толкова.Имаше и усложнения,които тя не видя на скъпия си ехограф,но слава богу всичко завърши благоприятно.Не искам да навлизам в подробности.

Elmi, дай моля те малко повече подробности относно, какъв е бил точно проблема.
Аз също се следя при нея, и се надявам всичко да е наред.

И второ сигурно ли е, че др. Ковачева се мести в Девата, моля някой от болницата да даде достоверна информация.

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 4 541



И второ сигурно ли е, че др. Ковачева се мести в Девата, моля някой от болницата да даде достоверна информация.

Не се мести, само ще може да изражда като външен оператор.От болницата е дадена информация малко по-нагоре на същата страница, не е лошо да четете..

# 702
  • Мнения: 116
Момичета ,раждах в ДМ юни месец и съм доволна,всичко са ми обяснили ,дошли да засекат колко кърма изяде бебето ми,как сучи ,обясняват и за къпането.Доволна съм от отношението към мен и грижите за детето .Не правя реклама на ДМ ,но смятам ,че парите които платих си заслужават.Поздрави на цял екип. Hug Hug Hug

# 703
  • Мнения: 62
Момичета,една новина от последните минути-д-р Ковачева се мести да работи в Дева Мария.

Имах впредвид този цитат.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 4 541
А аз имах предвид този:


И както винаги, едно нещо препредадено през няколко души, се изкривява като достоверност.
д-р Ковачева не е част от екипа на болница "Дева Мария". Тя има право, като външен специалист, да изражда в болницата нейни пациентки или такива, които изрично са подали заявление с избор на лекар, посочвайки я като оператор. Това означава, че ако някоя жена, която си проследява бременността при нея, желае тя да и води раждането, то това може да се случи в нашата болница, като пациента си заплаща за това, да бъде при лекар, който не работи при нас.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт