Боя за коса - Вlond 27 - Клуб на блондинките

  • 80 750
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
да се похваля, че предстои да пробвам матиращите шампоан и балсам на Кюн и Джон Фрида  Blush
Охоо, забърса ли ги вече.   Party   Нареждам се за отзиви.   Blush
и аз 


в най-скоро време - другата седмица със сигурност  Blush Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,честита нова тема. Искам да ви попитам за 1 боя.Изрусявам се от години, с блондор.... Grinning Косата тотално се скапа, а и цвета е един...... Реших да започна да се изрусявам с боя. Харесах 1 на Фарком профешънъл, обаче проблема е че съм доста тъмна. Та как се изрусяват по-тъмните от вас? Говоря от 3 номер нагоре. Номера, който ми хареса е 221 и се смесва 1:2, дали ще може да ми изсветли до русо? Simple Smile

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Мацки, къде в София мога да ме боядисат с Метрикс на нормални цени?  newsm78
Така като гледам всички сте доволни от нея да взема да я пробвам и аз. Wink

# 18
  • Мнения: 3 010
Боите Матрикс, не се продават в търг. мрежа, поръчваме ги чрез ибей.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Боите Матрикс, не се продават в търг. мрежа, поръчваме ги чрез ибей.

Да знам, но тъй като с ибей не мога да се оправя Embarassed имах предвид фризьорски салон. Wink

# 20
  • Мнения: 3 010
Исках да кажа, 4е въобще не се продават, дори и в салоните.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Исках да кажа, 4е въобще не се продават, дори и в салоните.

Е, не работят ли фризьори с тях?  newsm78 Явно нещо съм се заблудила. Blush

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Аз по принцип последните години ползвам Лореал преференс 10.1... В изблик на лудост се спретнах тъмно червена с леки оранжеви нюанси.Не знаех тогава, че мога веднага да махна цвета и започнах постепенно да изсветлявам косата, но това съвсем не става толкова бързо колкото ми се иска...
Последно си взех 9.21. Алфапарф с 6% окислител. Виждам, че сте доволни от Матрикс, не съм чела мненията назад, само последната стр. В сравнение с Алфапарф по-добра ли е? От англ. Ebay ли я купувате? И номерата къде ги гледате?

# 23
  • Мнения: 1 670
Исках да кажа, 4е въобще не се продават, дори и в салоните.

Е, не работят ли фризьори с тях?  newsm78 Явно нещо съм се заблудила. Blush
работят, разбира се. Peace

# 24
  • Мнения: 6 618
Елфичка страхотна коса.

Мноого теми пропуснах ... Някой използвал ли е на Ревлон боята ?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 711
Момичета мога ли да смеся 50 мл боя с 90 мл оксидант 40 вол има значение количеството или повече процента (става дума за бес)
Благодаря  Hug

# 26
  • Мнения: 372
Исках да кажа, 4е въобще не се продават, дори и в салоните.

Продават се, как да не се продават?!    Hug   
Дори, когато отидох за пръв път да се боядисам с тях, ми казаха, че ако желая мога да си я купя. Цената, която споменаха е 18лв.   Peace

Мацки, къде в София мога да ме боядисат с Метрикс на нормални цени?  newsm78
Така като гледам всички сте доволни от нея да взема да я пробвам и аз. Wink

Последния път фризьорката ми сподели, че има позната, която работи в София с Матрикс. Ако никой друг не може да помогне с информация, ми пиши на ЛС и при възможност ще й звънна за координати.    Hug

# 27
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
В София в "Angel Face" работят с матрикс, но дали продават и на каква цена - не зная  Rolling Eyes



... Някой използвал ли е на Ревлон боята ?

моята фризьорка я ползва - харесва я  Peace покрива много трайно бели коси  Blush



Момичета мога ли да смеся 50 мл боя с 90 мл оксидант 40 вол има значение количеството или повече процента (става дума за бес)
Благодаря  Hug

можеш  Peace друг е въпросът дали от това имаш нужда, от толкова изсветляване и да не изгориш, ще хване бързо и е хубаво да чакаш пред огледалото кога е готово  Peace

защо се спря на тази комбинация  Rolling Eyes

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 711
Ами корена ми стана последния път кафеникав,незнам защо,не беше жълт,но и това не ме устройва,тогава бях смесила 50 мл боя с 40-50 мл оксидант ,по принцип се правя с цялата боя 100 мл бя и 90 мл оксидант 40 вол и си беше горе долу добрепак имаше лека разлика корен-дължини(това за БЕС) Явно трябва да сменям боята Crossing Arms
Снима на корени- около 10 дена след боя:
http://prikachi.com/images/353/4487353B.jpg

# 29
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
колко тона изсветляване желаеш  Rolling Eyes

аз ползвам боя и оксидант в съотношенеи 1:1,5, но и целя доста изсветляване  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт