90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 180

  • 51 114
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 54
Добро утро  Simple Smile
След вчерашния плодов, успях да сваля не само плюса от ВД, но даже и -600 от килограмите след вълшебния ориз.  Simple Smile многоооо съм доволна . Минуси и усмивки на всички Simple Smile

Последна редакция: пт, 16 мар 2012, 07:51 от aleksia

# 46
  • Мнения: 542
здравейте фиданки ! Hug
вчера изкарах кошмарен плодов ,цял ден с температура и едва дишах така ми се хапваше нещо  топличко ...но не , гризках си ябълки днес кантара ме зарадва с минус 1,4 кг  Simple Smile макар че днес съм много отпаднала и съм като парцал се надявам че утре вече ще съм по-добре
днес и утре ще съм при майка на гости но сега ще си приготвя храна за мен .ще дам всичко от себе си да не се изкушавам от нищо !това че издържах 2 месеца и половина на точно определен режим е огромно постижение за мен  Simple Smile гордея се със себе си ,макар и все още  килограмите ми да са много и да не им се вижда края -няма да се предавам .целта ми за 90 те дни беше да сваля 25 кг  Hug          bouquet
пожелавам ви хубав ден на всички

# 47
  • Мнения: 434
Добро утро, фиданки.

След 4-та четворка съм -700 или общо-5.8кг. от началото  LaughingОпределено този път се движа по-добре от предният, дано само не зацикля някъде по пътя към крайната цел.

Нану и аз насях и засадих варивата и зеленийките, сега остава по-бързо да станат, че ми писна от купени салати с нитрати, пък много ги обичам.

Ана Хуанита, радвам се пак да те видя   bouquet

Момичета, тъй като водният лека, полека наближава, и понеже правя режима с половинката, а той неиска да прави воден, как е по добре от вашият опит да го пропуснем или втори плодов  newsm78
Аз лично нямам проблем с водният, но неискам да ни се разминат дните във вторият цикъл, че ще ми се усложни положението с готвенето, а всъщност незнам дали той ще успее и втори плодов да направи и съм в голяма чуденка как да действам  newsm78.Засега клоня аз да съм си на воден, пък на него да му дам "свободно" в този ден и без това не съм сигурна дали ще я изкара до 91 ден  Grinning.

Лек и отслабващ, изпълнен с много слънце ден.

# 48
  • Мнения: 5 138
Честита ни темичка, вече три дена и е много на една тема за изписване, нашата трябва да я направят закована модераторите  Mr. Green

Кантарев пръв приятел мой ме зарадва с - 5кг. за двайсет дни, вчера яко сваляне е падало с плод и луна, да видим колко траен е този резултат

Днес пълнени гъби със сирена
Снощи правих зелен фасул с гъби и кайма и отгоре заливка нещо като мусака страхотна вкусотия е ама нережимнааааа
та сигурно ще си хапна някакво месце със салатка или омлетче , не съм решила още.

Хайде дами, хубав петък ви желая  Hug

# 49
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Добро утро!
Нямам минус след плодов, но не се притеснявам, защото съм пред МЦ.

Като стана дума за тийнейджърски изцепки - имах една съученична, която изкара два (!) месеца само на Зайо Байо. Не просто отслабна, а се стопи. После, разбира се, стигна до болница и в последствие върна всичките си килограми. Ужас и безумие.

Днес - любими белтъци.
З: ябълка
О: пиле със зеле
В: сирене и кашкавал на плоча със салата

# 50
  • Мнения: 1 517
Честита ни темичка, вече три дена и е много на една тема за изписване, нашата трябва да я направят закована модераторите  Mr. Green


Не съм сигурна кой да помоля, да ги направим поне седмички или нещо такова newsm78 (на мен никак не ми пречи да правя нови теми, просто гледам примерно темата за "Черешката на тортата", че е за една седмица, без значение колко страници са изписани?) Както и да е- добро утро на всички

 hahaha myrr
Аз днес съм - 800 Mr. Green Много съм щастлива. МЦ си отиде и е време да борим тези 2 кг + към настоящия момент съм 48, 48,5 зависи кога и на какво се тегля. Онзи ден ме изкара 49,300 и направо ей така гледах Shocked Не ще толкова да съм ooooh! искам си 45-46 Crossing Arms Днес май съм на кисело зеле с ориз и домашна фъстъци, но ще видим имам едни апетитни кивита и започват да ми харесат все повече тааа ще го мислим Blush

# 51
  • София
  • Мнения: 5 605
Добро утро, красавици.
Днеска кантара пак не ме обича-след плодов лунен не съм мръднала грам.   #2gunfire

# 52
  • Мнения: 80
Добро утро и от мен в новата темичка! Тинки,   bouquet мерси за темичката. Днес ден 13 и след вчерашния плодов -1кг, общо -3 кг до тук  Party доволна съм, дано продължа така  Praynig Много ми беше зле вчера, направо такъв тежък плодов не съм имала от първия път , когато правих режима. На обяд хапнах киви и банан с канела , доста сложих и  може би тя ми е бутнала кръвното , нали така действала, а моето е ниско по принцип и бях доста отпаднала и  с  адско главоболие. Но нали издържах ,  цяла нощ съм сънувала кюфтета  Laughing ейййй, днес ще взема да си ги направя , че да мирясам.   Blue_eyes,  аз съм в същата чуденка като теб, защото и моят мъж кара с мен режима ooooh! и воден категорично няма да кара, втори плодов също не ще и да чуе , много са им слаби ангелите , на глад не търпят. Може и аз да му дам свободно да яде каквото иска, а на другия ден да продължим заедно, че да ни съвпадат дните, ох,  мислех, че няма да изкара и седмица на диета , но той ме изненада. И не особено стриктен, но сваля , еххх   , цял живот завиждам на мъжете за метаболизма Crossing Arms  не е честно!  Ооо, Ана Хуанита пак е с нас, добре дошла  Hug предният път бяхме заедно , успех ти пожелавам .  Аз си изпих водичката с мед и сега итовам да правя закуска на дребното, а после ще пия кафенце и  ще надникна пак тук. Хубав ден, момичета!!!!

# 53
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Сега се сетих, може ли някой, който прави картофи соте в домашни условия, да сподели как става? Никога не ми се получават достатъчно добре.

# 54
  • Мнения: 97
Тинки, може би трябва да се обърнеш към модератор  newsm78 Благодаря за темичката!  bouquet
Добро утро и от мен. Вчерашната луна и плодовият никакъв резултат.Днес почвам втората четворка след втори воден(стоя си на кг от водният)
З:киви(знам, че разхлабва  Mr. Green)
О:печено пиле
В:същото
Очаквам да ми дойде МЦ, може и затова да не мърдам, но може и пък да ги задържам, но по-добре. Така няма пък и да ги върна  Mr. Green Дотук съм постигнала много за мен(това, което вече и не го вярвах), така че и нищо да не сваля през третият не ме притеснява! Хайде лек и дано слънчев ден, момичета!  bouquet
Сега се сетих, може ли някой, който прави картофи соте в домашни условия, да сподели как става? Никога не ми се получават достатъчно добре.
и на мен  Laughing Mr. Green

# 55
  • Мнения: 0
Добро утро ! Честита ни нова темичка, благодаря ти tinki_15 и за кафенцето също!  bouquet
Отчет за изминалите 18 дни - 4,5 - 5,00 кг.  newsm44 newsm68 rotfImao
Виждам, че и тук е имало поводи за  newsm78 /само това остана да червясаме  Laughing/
 newsm47 - Едва ли беше сериозно !
Днес ми е 19-ти ден ВХ, мисля да хапна филийки с маргарин, а за вечеря парче бисквитена тортичка.
Г-жа Нервакова - ако не те затруднявам можеш ли да споделиш рецептата за пълнени гъби със сирена, звучи божествено !   chef Благодаря ти предварително !  bouquet
Лек и слънчев ден !

# 56
  • sofia
  • Мнения: 16
Здравейте, фиданки! Да се отчета и аз. За 4 четворки -5,6кг Grinning  Доволна съм.Напред към крайната цел!  Благодаря за съветите!  bouquet  Момичета,не се сърдете на въпросите от нас, опитващите за първи път!
Понякога са тъпи,но имаме нужда само от подкрепа ! Хубав,слънчев и успешен ден!

# 57
  • Мнения: 5 138
Сега се сетих, може ли някой, който прави картофи соте в домашни условия, да сподели как става? Никога не ми се получават достатъчно добре.
Не знам колко добре искаш да ти се получат, предвид различния вкус и очакване на всеки.
Но аз сварявам картофите, нарязвам и задушавам в тиган с предпочитаната от теб мазнина, и слагам риган ,босилек и чесън, за да са режимни, а ако са нережимни си слагаш кашкавал и шунка.
Да ти е сладко.

# 58
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Мерси. Искам ги като в заведение - с коричка. Но без пържене не знам как ще се постигне този ефект. Laughing

# 59
  • Мнения: X
  bouquet

Здравейте!
Благодаря за новата тема!

Днес нямам минусче след Вх. Но нищо, на кг от водния съм все още.

Светлица, аз правя картофи соте, обаче и на мен не ми се получават, стават малко като картофено пюре, обаче пък са много вкусни. Сварявам ги ,нарязвам ги, предварително задушавам чесън в олио. След това ги разбърквам в мазнината, добавям копър и сол.

Днес е плодов ден, закусех кафе с мед и портокали. Имам още портокали , ябълки, стафиди и белен слънчоглед.

Хубав ден!

Общи условия

Активация на акаунт