За ужасните гъбички по краката

  • 1 004 347
  • 914
  •   1
Отговори
# 165
ИМА ЕДИН СИГУРЕН И БЕЗОТКАЗЕН НАЧИН ЗА ГЪБИЧКИ ПО КРАКАТА И НОКТИТЕ.ИДВАТЕ В БУРГАС ПРЕЗ ЛЯТОТО .ОТИВАТЕ НА ЧЕРНОМОРСКИ СОЛНИЦИ.ТАМ ИМА БАСЕЙНИ СЪС СУПЕР КОНЦЕНТРИРАНА СОЛНА ВОДА.В БАСЕЙНИТЕ НЕ ВИРЕЕ ЖИВОТ.ПЛИТКИ СА ПО 60 СМ НО ВЪТРЕ КАТО ЛЕГНЕ ЧОВЕК НЕМОЖЕ ДА ПОТЪНЕ.НЕПРЕМЕННО СИ НОСЕТЕ И ШИШЕ СЪС СЛАДКА ВОДА ЗАЩОТО АКО ВИ ВЛЕЗЕ В ОКОТО ДА ГО ПРОМИЕТЕ.ВЛИЗАТЕ ПЕТ ДНИ В ЕДИН ОТ БАСЕЙНИТЕ В КОЙТО Е РАЗРЕШЕНО ДА СЕ ВЛИЗА -ЩЕГО ПОЗНАЕТЕ ЧЕ Е ПЪЛЕН С ХОРА -БЕЗПЛАТНО СЕ ПОЛЗМА -ИДВАТ И ЧУЖДЕНЦИ ОТ СЛЪНЧЕВ БРЯГ С АВТОБУСИ.В СЪСЕДНИЯ БАСЕЙН СЕ МАЖАТ И С КАЛ.НЯМА ОРГАНИЗЪМ КОЙТО ДА ОЦЕЛЕЕ В ТАЗИ СРЕЗА-НАЙ-МАЛКО ПЪК ГЪБИЧКИТЕ.ЗА НЯКОЛКО ДНИ СЕ СЕ СБАБИЧОСАЛИ.КОФИАНЦИ ДОРИ ПЪЛНЯТ И ТУБИ С ТАЗИ ВОДА ДА СИ ПРАВЯТ ПРОЦЕДУРИ И КАТО СИ ОТИДАТ. #2gunfire

# 166
Някой може ли да ми каже за този Ламизил, за който всички говорят - това хапчета ли са или крем? newsm78

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 445
НЕ ЗАБРАВЯЙТЕ ДА ДЕЗИНФИКЦИРАТЕ ОБУВКИТЕ И ЧОРАПИТЕ,НЕ ОБУВАЙТЕ ЧУЖДИ ЧЕХЛИ,ОБУВКИ И ЧОРАПИ

А не може ли просто да се измият обувките и чехлите с топла вода и сапун?Пак ли остават гадините?

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 445
Пиша това, защото реших да отида на боулинг, където слагаш обувки, които са носени от кой ли не. Сложих си нови чорапки и още на другия ден - ГЪБИ. Обаче този път знаех какво ми е и си купих Ламизил и за една седмица (както пише в рекламата) ми минаха.

Лелеее,и през чорапите ли кълват  #Crazy ужас,ми то няма спасение-отиваш на гости на някой гъбясал приятел,стъпиш 2-3 пъти на килима и хоп-набираш си гъби за зимата  Sick

# 169
  • Мнения: 332
Dari 76 разсмя ме с това newsm62, но реално това е така, гъбичките са много упорити, а и много трудно се лекуват аз също какво ли не съм мазала, но щом вече никтите са заразени помагат само антибиотици, които пък от своя страна вредят на други органи, така, че пламен@а май си е доста права с предложението за бургаскките солници

# 170
  • Мнения: 902
Добре де, как такак тези гъбички ще живеят по пода Thinking нали и те са живи организми, които трябва чрез нещо да се хранят. Не съм много запозната, ама ми е много странно. разбирам да се разнесат чрез водата в басейните например newsm78

# 171
  • Мнения: 2 759
                        Не знам вече кое е мит, кое е легенда... Миналата седмица в 29-та (кожен диспансер в Сф) дерматоложката ми каза, че не мога да се заразя в обща баня. И да си я чистя нормално, не можело да хвана така гъби  newsm78...

# 172
  • Мнения: 3 830
Вярно ли е, че веднъж появили се, гъбичките не изчезват, а само преминават в някакъв латентен период?
Казаха ми, че хванала ли си веднъж, пак ще ти се появят, дори да си си мислила, че си ги излекувала? Shocked
Дано никога не ми се лепне подобен ужас. Praynig

# 173
  • Мнения: 619
ЦИТРОСЕПТ - вътрешно и външно! Peace
И продължителна употреба - поне 1\2 година.

# 174
  • Мнения: 2 759
Вярно ли е, че веднъж появили се, гъбичките не изчезват, а само преминават в някакъв латентен период?...
                      Лично мнение: колкото грипа не се излекува, а само минава в латентен период, толкова и гъбите. Т.е. няма такова нещо.

# 175
Аз също страдам от много време от гъбички и съвсем откровенно мога да кажа, че ЛАМИЗИЛ Е ПЪЛЕН БОКЛУК!!! Не само че не ми помогна, но и стано по зле... Не вярвайте сляпо на реклами и комерсиални продукти... Пълни глупости са,че можеш да се отървеш от гъбички само за седмица... Ламизила помага колкото и крем за бръснене:)))) Посъветвайте се със специалист. Аз това ще направя другота са експерименти за ваша сметка...

# 176
 Дерматоложка ми изписа миконафин-таблетки и батрафен-лак за период от 3 месеца.Това е за гъби по ноктите на краката-незнам дали ще ми помогне-имам ги от много години,с което не се гордея.Лятото не обувам сандали,защото ноктите са ми отвратителни.Нося летни обувки с дупчици.
Пия трети месец и силно се надявам да се оправят!Някой ползувал ли е тези точно комбинации???
Желая здраве на всички!!!!

# 177
  • Мнения: 606
В какви дози се прави мазането външно???

ЦИТРОСЕПТ - вътрешно и външно! Peace
И продължителна употреба - поне 1\2 година.

# 178
  • Мнения: 8
Като си обуя обувки и стоя около 8-10 часа без да ги свалям краката ми започват да миришат ужасно. Един познат ми  препоръча ЗООМИКОЛ - спрей.Мисля да го пробвам.

# 179
  • Мнения: 2 759
                       Иначе за гъбички вече съм с много положителни отзиви за масло от чаено дърво - капваш няколко капки възможно най-редовно и се изчистваш. Евтино е, и безвредно. Може и във ваничка за крака да се капне във водата. Има силен антимикотичен ефект  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт