Отговори
# 15
  • Мнения: 3 371
То и аз го заслужавам, ама няма такава опция ! Mr. Green
Има бе джанъм, в графа *други*  Wink Laughing

Е, сега ! Тежки думи от близък човек ! Ми как сърце ти даде да ме сложиш при "други " Crossing Arms Mr. Green Flutter

# 16
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Благодарности и от мен за новата тема!  bouquet  bouquet  bouquet
Само ако може една препоръка, в следващта тема при преводачите да бъда включена и Тупарова. Благодарности за отличната работа и за нея!!!! Hug Hug    bouquet  bouquet

Току-що приключихме и с 2-ра част. Приятно гледане. Peace
http://www.universalsubtitles.org/bg/videos/RKs1qhBuQODe/info/ku … y-28bolum-part-2/

# 17
  • Мнения: 5
При мен спира на 5-та минута newsm78, при вас как е?

# 18
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
При мен е ок.

# 19
  • Мнения: 1 012
То и аз го заслужавам, ама няма такава опция ! Mr. Green
Има бе джанъм, в графа *други*  Wink Laughing

Е, сега ! Тежки думи от близък човек ! Ми как сърце ти даде да ме сложиш при "други " Crossing Arms Mr. Green Flutter

Е да добавим отделно графа /госпожата/, ама ще ме наритат веднага  Joy

# 20
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
А, да бе. Тогава и графа Мимето, моля! Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 371
То и аз го заслужавам, ама няма такава опция ! Mr. Green
Има бе джанъм, в графа *други*  Wink Laughing

Е, сега ! Тежки думи от близък човек ! Ми как сърце ти даде да ме сложиш при "други " Crossing Arms Mr. Green Flutter

Е да добавим отделно графа /госпожата/, ама ще ме наритат веднага  Joy

 Joy Joy Joy Така е, може и да не разберат закачката ! Laughing  На мен ми стига, че си го помисли ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 371
А, да бе. Тогава и графа Мимето, моля! Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy Ако ще е "Мимето", можем с една графа да минем ! Wink

# 23
  • Мнения: 1 012
А, да бе. Тогава и графа Мимето, моля! Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy Ако ще е "Мимето", можем с една графа да минем ! Wink

 Joy Joy Joy hahaha Госпожата и ти беше Мими, нали така?  newsm78
Ми тогава и Ромина може да мине за Мими и направо да я добавям  Thinking

# 24
  • Мнения: 3 547
Ох, изгледах и втората част с превода....
Момичета, нямам думи колко съм впечатлена от бързия превод и благодаря на всички, които направиха възможно да видим тази серия толкова скоростно на бг.

  bouquet

Още съм под въздействие на играта на Къванч, на Ръза,  друго си е всичко с думички и да го разбереш...

Майката на Симай се оказа много точен човек, много проницателна и истинска жена....Направо да не повярваш...

Самата Симай, въпреки че се държи като вещица е много красива и забелязахте ли как погледна към Кузей точно на самия финал...

Беше уплашена и извика при появата на Али и Кузей и нападението над Фърат и гарда му, но след това погледна Кузей с такова облекчение и радост, че е жив...
Тя го обича безумно и в  безумието си е готова да го унищожи, защото сякаш не може да преживее да не е неин...
Толкова много любов видях в този поглед... наистина така ми се струва...

Вие как мислите ?

# 25
  • Мнения: 3 547
А, да бе. Тогава и графа Мимето, моля! Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy Ако ще е "Мимето", можем с една графа да минем ! Wink

признавам си..и аз мога да мина в графата "Мимето"...да не се окажем тук половината адашки Laughing Laughing


Da добавя също, че беше много трогателна и сцената, в която Гюлтен пише на Джемре анонимно в соц. и профил... и как и дава кураж да превъзмогне миналото и да се надява на нова любов...

Честно казано ми се иска Джемре да разбере колко много мъже я харесват и малко да придобие самочувствие....Харесва ми как я гледат и Сумер и Баръш...
Сумер е много готин , макар да знам, че няма и 1 % шанс Джемре да го хареса...

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 18:22 от lor

# 26
  • Мнения: 5
Благодаря за бързия превод  newsm51 ,по-рано писах, че прекъсва, но това беше за англ.субтитри. Българските видях после и са ОК.

# 27
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Romina    Hug 

Прекрасна тема искам от сърце да благодаря че няма снимки с кофчега  Peace  Blush Blush както и със Зайнеб Simple Smile хи хи Така да се каже първа снимки ми идваше в повече Благодаря както винаги прекрасна тема Simple Smile  Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 3 371
А, да бе. Тогава и графа Мимето, моля! Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy Ако ще е "Мимето", можем с една графа да минем ! Wink

признавам си..и аз мога да мина в графата "Мимето"...да не се окажем тук половината адашки Laughing Laughing

Няма лошо ! Peace Накрая ще се получи като в онзи милиционерски виц от зората на демокрацията, ама в наш вариант " ...И ще са щастливи всички МимЕта, по всички земни кълбета !" Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 0
 wavey
Ромина за поредната тема

За анкетата не гласувах , защото няма опция Бану  Laughing А иначе бих гласувала за опция - и двете З. и Дж. - всяка по своему го заслужава  Peace

Благодарности за превода ,цялата организация и труд Мими   Heart Eyes Тупарова  Hug

Последна редакция: пт, 23 мар 2012, 19:16 от dajoan

Общи условия

Активация на акаунт