Има ли родили/които ще раждат в новата болница Софиямед? Препоръчайте педиатър.

  • 230 270
  • 1 471
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 271
А има ли вече раждали при д-р Иван Лазаров в Софиямед? Моля за отзиви. Мисля, че оперира с жена си.

# 721
  • Мнения: 35
Аз също се отказах от нея заради болничен и "никакво" отношение.. Исках да раждам в Софиямед, но родих в Шейново и не съжалявам, защото лекаря е по-важен от болницата

# 722
  • София
  • Мнения: 199
Аз също си водя ЖК при Узунова и като цяло съм доволна от отношението й. За разлика от повечето лекари, ми отговаря на всички въпроси, пускала ми е и допълнителни изследвания, ако нещо я притеснява.
Изненадват ме коментарите за болничните, защото преди време тя сама ми предложи, ако нещо не се чувствам добре или се преуморявам на работа, да ми даде болничен  Rolling Eyes

Единственото нещо, което ме подразни е, че така и не пожела да ме регистрира по ЗК, въпреки че й носих направление. Като разбра, че имам допълнително здравно осигуряване каза, че не иска да се занимава със ЗК и предпочита да ми направи 2 безплатни прегледа, които се полагали по ЗК. Е получих само един такъв досега и нито едни безплатни изследвания, които се полагат пО ЗК, но се уморих вече да се разправям и да питам... така че си точа от фонда, който ми се полага, макар че вече е почти изчерпан...

# 723
  • Мнения: 5
Аз също си водя ЖК при Узунова и като цяло съм доволна от отношението й. За разлика от повечето лекари, ми отговаря на всички въпроси, пускала ми е и допълнителни изследвания, ако нещо я притеснява.
Изненадват ме коментарите за болничните, защото преди време тя сама ми предложи, ако нещо не се чувствам добре или се преуморявам на работа, да ми даде болничен  Rolling Eyes

Единственото нещо, което ме подразни е, че така и не пожела да ме регистрира по ЗК, въпреки че й носих направление. Като разбра, че имам допълнително здравно осигуряване каза, че не иска да се занимава със ЗК и предпочита да ми направи 2 безплатни прегледа, които се полагали по ЗК. Е получих само един такъв досега и нито едни безплатни изследвания, които се полагат пО ЗК, но се уморих вече да се разправям и да питам... така че си точа от фонда, който ми се полага, макар че вече е почти изчерпан...




момичета силно препоръчвам доктор Кръшкова, разкошен лекар и човек

# 724
  • Мнения: 60
Момичета, а някоя от вас пускала ли си е основните женски хормони за изследване по назначаване от д-р Кръшкова (още преди бременност) Питам, защото някои от тях се поемат от здравната каса, но дали тя дава направления за тях ( някои гинеколози не обичат да дават) Аз имам час при нея на 01.07 и най- вероятно ще трябва да ги изследвам но съм против да давам пари за нещо, което ми се полага по ЗК.  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 423
Момичета, а някоя от вас пускала ли си е основните женски хормони за изследване по назначаване от д-р Кръшкова (още преди бременност) Питам, защото някои от тях се поемат от здравната каса, но дали тя дава направления за тях ( някои гинеколози не обичат да дават) Аз имам час при нея на 01.07 и най- вероятно ще трябва да ги изследвам но съм против да давам пари за нещо, което ми се полага по ЗК.  Simple Smile
Не знам кои хормони точно имаш предвид, но аз следя ТСХ на определен период и направление ми е давал личния лекар или личния лекар може да ти даде направление за ендокринолог и той да ти даде направление за хормоните, които се поемат от ЗК. В Софиямед д-р Красимира Димитрова (ендокринолог) е ок, ако има направления няма да ти откаже.

# 726
  • Мнения: 1
Здравейте мами,

Може ли някой да препоръча педиатър в СофияМед?

Порязова и Захариева не приемат нови пациенти и май остана само Янкова, която е и ОПЛ.

Някой ако има повече информация моля да сподели, защото крайният срок е до края на месеца,

Благодаря ви много и хубав ден Wink

# 727
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,
на мен ми се наложи да полежа 6 дни в АГ отделението на болницата, тъй като имах болки (слава богу всичко е наред и бебо разсте).
За условията в отделението мога да кажа, че е страхотно - изобщо не се чувстваш като в болнично заведение, а все едно си на санаториум (лежала съм в патологията на МД и Шейново и не може да става дума за сравнение). Персоналът е страхотен, като се започне от докторите, сестрите и разбира се санитарките. Моят лекар е д-р Димитров (за който вече споменах, че е страхотен), но много добро  впечатление ми направи и д-р Хасан - много мил и внимателен, интересувашесе подробно  как се чувстваме и проверяваше пациентките по няколко  пъти на ден, а не само по време на двете визитации. Узунова, лично на мен ми се стори леко дръпната, но не мога да кажа нищо, тъй като я видях само веднъж.

И най-много съм възхитена от д-р Лисичкова - освен страхотен лекар и професионалист е и страхотен човек.

# 728
  • Мнения: 832
BOJI_DAR

аз пък нея грам не я харесвам - като отидох случайно там, обърка ми името, годините, на бързо направи една друга пациентка бременна, накрая ми се навика и дори не ме прегледа с вагинален ехограф и се държа адски грубо - наплащи ме, че не трябва да правим секс, да спортувам и тем подобни - като чу Димитров, направо побесня и каза, че се чудел защо я държат още в болницата.

явно си улучила добър момент и е била в настроение, но аз лично съм с ужасни впечатления от нея  Whistling

# 729
  • Мнения: 60
Не си спомням дали съм писала в тази тема за д-р Лисичкова, така че ще се повторя. Ходих септември 2013 г. На прегледа ме пита колко сексуални партньора съм имала и дали ми е редовен цикъла, после ми направи вагинален преглед  за не повече от 30 секунди ( не преувеличавам) казах и, че правим опити за бебе и тя каза- добре, каза ми декември да ида на цитонамаска........... и това ми беше целия преглед. Не съм стояла в кабинета повече от 5 минути. Дори не се заинтересува, че се опитвам да забременея и не ми даде никакъв съвет. Според мен не е добър лекар и определено не бих я препоръчала на никой.

# 730
  • Мнения: 38
аз родих февруари в софиямед, единствено съм доволна от направеното секцио от д-р нецов и от останалите доктори. всички бяха много внимателни и откликваха на всякакви въпроси и оплаквания веднага. но по отношение на храната и неонатологията просто нямам думи. моето бебче трудно се захрани, не благодарение на неонатолозите там, а на педиатъра в пирогов. изобщо нямам думи колко некомпетентни и безсилни бяха да се справят с новородено бебе, което първоначално повръща при захранване. дори не ми го дадоха да го кърмя за цялото време престой - 5 дни, а го държаха в кувиоз на системи, гладно, защото повръщало всичко. еми нали затова се водят неонатолози да се справят с един такъв проблем. дори му поставиха диагноза пилорна стеноза, което категорично отхвърлиха в пирогов, където беше преведено служебно, и където лежа седмица захранено безпроблемно. така и не можах да си го изпиша както си му е редът, и както се сещате близо 2 седмици го гледах от разстояние, заради кувиоза. няма да ви казвам каква мъка беше за мен да го гледам през стъкло, на системи, без да съм го гушнала за първи път. но благодарение на д-р докова всичко си дойде на място и сега се гледаме, растем и дори сме само на кърма - другото усилие да запазя млякото си да не спре, докато сме разделени.

а сега отделно от това предлагам капки за колики, донесени от германия - Lefax - в лева са 30, но съм склонна да ги дам и за 20. в трайност са и не са ползвани , защото нямахме колики.
успех на всички бъдещи мами Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 710
Здравейте,
Както писах в темата за докторката:
И аз не съм доволна и не препоръчвам д-р Лесичкова. Отидох при нея, защото исках да си следя бременността в Софиямед (смятам да раждам там, живот и здраве). Тя веднага ми каза, че само за следене не може - трябва тя да ме изражда. Освен това омаловажи оплакванията ми и ми отказа болничен, а аз бях със сериозни болки и проблеми.
Като цяло не те оставя да говориш много и не те слуша какво казваш.
Само един бърз пример - аз бях с нередовен цикъл и термина ми не можеше да се определи по първия ден на последния цикъл, но все пак си знаех датата. Тя ме изслуша и написа:"Последен цикъл - не помни, защото има нередовен цикъл..."
Не я препоръчвам въобще и ще стискам палци да не е дежурна като отида да раждам, защото не смятам да плащам за екип.

# 732
  • Мнения: 38
в софиямед се плаща + парите по здравна каса, така че по-добре си избери доктор, който да те изражда макар, че както казах там всички са добри - димитров, кръстев, хасан, кръшкова, нецов. а лисичкова е само в дкц, тя няма достъп до отделението , освен ако ти не искаш тя да те изражда.

успех и безпроблемно раждане Simple Smile

# 733
  • Мнения: 259
Момичета, а нормално раждане със здравната каса без плащане има ли ?

# 734
  • Мнения: 38
ако питаш за софиямед - не -това е частна болница, където нормално раждане е 1200, а секцио - 1400 + парите, които болницата си взима от касата за раждане. но си заслужава, ако искаш добро отношение, приятна обстановка и внимание. изключвам моя случай - както писах вече неонатологията им куца, щом не можаха да се справят с моето бебе, което си се роди здраво и без проблем, както се оказа в пирогов. надявам се да са си взели поука.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт