Намаления 2012

  • 101 971
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 531
окаиди има и в сердика, по спомен

# 721
  • София
  • Мнения: 735
окаиди има и в сердика, по спомен

Има и там, да - обаче и с намалението, цените са доста високи. Нищо не можах да си харесам на нормална цена. Пролетта като беше зимната разпродажба имах супер удари, сега - нищо  Crossing Arms

# 722
  • София
  • Мнения: 11 710
Аз пък точно в Окайди тази година направих страхотни удари и на Стамболийкси и в Сердика.
Досега бях купувала само за сина ми,сега вече и за дъщеря ми.
Потник за 7 лева,блузка за 9-10 лева,рокличка за 13,двоен потник за 13 и разни такива.По принцип цените им са високи.

# 723
  • София
  • Мнения: 735
Или не съм "ровила" достатъчно, или да са свършили по-намалените неща Simple Smile

Just...a woman
, браво за попаденията!

# 724
  • Мнения: 1 401
В Orsay в Сердика имаше намаления 70 % . Имаше панталони по 20 лв . Но нещо не се реших и се разминах .

# 725
  • София
  • Мнения: 11 710
Или не съм "ровила" достатъчно, или да са свършили по-намалените неща Simple Smile

Just...a woman
, браво за попаденията!

Може пък просто да не са ти харесали.Иначе това беше по-миналата седмица.

# 726
  • Мнения: 1 531
аз в орсей направих масивен шопинг: много ме кефят техните неща!!:) цените с а добри, блузки доста по 9, 12лв, панталони 20-30, рокли 30-35.
мисля, че събота точно в окаиди в сердика имаше един куп тенисчици за по 9лв, болеро с дълъг ръкав към 15-20.

# 727
  • София, България
  • Мнения: 2 222
А какво е станало с Некст в Дъ Мол  newsm78

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
...

Galactic Voyager, съвпадат ни впечатленията.  Peace

...

И моите впечатления от двата мол-а са такива.  Peace

Бершка са понамалили още малко цените.
Пътьом грабнах едно поло с дълъг ръкав и един клин-панталон. Съответно, без да пробвам.  Rolling Eyes Полото е ОК, ама клинът... Ужас! По-голям боклук не бях виждала. Като тръгнах да го пробвам вкъщи, видях един разшит шев и една мини дупчица, а при пробата още един шев се разши. Уж го огледах в магазина, ама... Пък не е да кажеш, че ми е малък.  Rolling Eyes

# 729
  • София
  • Мнения: 11 710
Не че е много по темата,но понеже става въпрос за МОЛ-ове,някой знае ли дали ще има LC Waikiki в някой от новите МОЛ-ове в София?Има такива магазини в Пловдив,Бургас,Русе,може би и в други градове,а в София не.

# 730
  • Мнения: 3 248
А какво е станало с Некст в Дъ Мол  newsm78

Защо, какво е станало?

# 731
  • София
  • Мнения: 11 710
На външен вид е затворен и пише да очакваме скоро женската и детска част.

# 732
  • Мнения: X
Некст е затворен в момента. Има едни транспаранти отпред- рекламни, от които си мисля, че лявата част вече ще е друг магазин. А Некст ще остане там дето беше мъжкото и детското, но ще е дамско и детско. Това видях преди няколко дни като ходих.

# 733
  • София
  • Мнения: 735
http://ofertomat.bg/offers/view/1015.html - добър вариант за подарък за детенце Peace

# 734
  • Мнения: 41
Това за Некст обяснява защо бяха пуснали да се продават зимното мъжко посред лято...ние намазахме де, с едно вълнено палто за 55 лева.
А някой да знае къде да ходя да купувам детски/бебешки джапанки?За София.

Общи условия

Активация на акаунт