БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 97

  • 117 194
  • 732
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 434
Виждам, че има 14 човека, които имат желание за лятна игра. Нека всички тези хора ми изпратят на ЛС трите си имена, ник във форума, точен адрес (не забравяйте пощенския код) , телефонен номер, ако някой желае да изпрати с куриер.

Нека обсъждаме играта в нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=661715.new#new

Последна редакция: нд, 03 юни 2012, 11:10 от sissak

# 241
  • Мнения: 49
страхотни сте ... Hug

# 242
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Нещо от вчера тази тема е в застой. Не че аз ще я раздвижа колко много, но пък да опитам.
Вчера по обед си свърших голямото гобленче, но покрай къщната работа не можах да се изфръцкам тук. Дано довечера имам време, защото се оказа, че е Свети Дух и трябва да правя курбан на детето.
Идеята ми беше да си почина поне вчера вечерта от гоблен, но сърце трае ли... почнах ново....

Дано довечера направя снимки и се похваля.

Желая приятна и ползотворна седмица на всички!

# 243
  • Мнения: 7
Нещо от вчера тази тема е в застой...

С това хубаво   Nature Sunny, приканващо към разходки...
Но пък вчера, докато спи малката, успях да пошия малко и вече мога да ви покажа етапче от Луна:

Накрая трябва да изглежда така:

# 244
  • по света
  • Мнения: 1 587
Момичета,моля ако някоя от вас има разбираема схема на Мостар да ми я изпрати или ако мога да я изтегля от някъде.Аз искам да го направя имам го от няколко години но знаците на конците са много объркващи на моята схема.

# 245
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Аз имам два варианта на Мостар, дай имейл.

# 246
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Да дам отчет за завършения гоблен и да побутна темичката малко - завършен гоблен за един месец.  

В действителност излезе доста голям - снимала съм го на седалката на пластмасов градински стол.

И да изразя моето възхищение и .... нямам думи да изразя чувствата си . 

didida  ми изпрати мостри на конците ДМС  за Пълнолунието на Риолис заедно с една прекрасна картичка .Наистина нямам думи да благодаря. Чаках само конци, а пристигна и  една прекрасна картичка  

Дъщеря ми много я хареса и сега ще трябва да шия две за госпожите в училище по повод края на учебната година.

# 247
  • Мнения: 101
ba4iiska станал е разкошен Hug Hug

Поздравления за didida ,много приятно те е изненадала.  bouquet

# 248
  • Троян
  • Мнения: 141
 Miss Emerald   този кон е като жив Peace
ba4iiska   невероятно е станала ,сега очаквам да я видя и в рамка Hug
ina до къде стигна със зимния Дим,с твоята скорост  сигурно ти е останал само контура Wink
Аз имам нужда от малко помощ,от доста време се чудя какво да ушия за едно бъдещо бебе,а щли месец наближава Embarassed Та сега се спрях на това http://www.123stitch.com/cgi-perl/itemdetail.pl?item=K45328 но ми се иска да подменя надписа,да е на български.И незнам какво да пише  ooooh! Tired ето и един руски вариант ще съм благодарна на всякакви предложения  Party 
Лека вечер Hug

# 249
  • Мнения: 720
Здравейте, момичета!
Поздравления за всички красоти, които видях - браво на сръчните ръце!
Имам молба, ако можете, помогнете ми да намеря схемите на тези две гобленчета (или нещо подобно - за 40-годишен юбилей на една дама)  
Благодаря ви предварително и не спирайте да творите красоти!
Ето това някой го беше тука споделил   Flutter много ми се струва подходящо за такъв юбилей

..или нещо от тези :



На мен най- много ми допада първото    Heart Eyes  страхотно моделче е  Heart Eyes
някой ден и аз ще го ушия , идеално е така за подарък на дама по някакъв повод или юбилей   bouquet

Последна редакция: пн, 04 юни 2012, 23:58 от Мимито & Светла

# 250
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета.Доста отдавна ви чета,но все се каня да пиша във форума.Поздравления за прекрасните творби и новите начинания.Аз ще ви покажа последно завършения си гоблен и етап от новият.За съжаление имам доста започнати и недовършени неща,ама малко по малсо се надявам да ги завърша.

И жабката в процес в оригинал на Панна.

# 251
  • Мнения: 1 648
ya_ya,прекрасни са  bouquet

# 252
  • Мнения: 643

Ох , Албенче , на четвъртия лист съм ,нямам почти никакъв напредък , щото сме на Съни бийч от една седмица ,ще постоим още малко и вече от другата седмица , живи и здрави като пооправя в къщи , ще си шия  Hug

# 253
  • Мнения: 73
Miss Emerald  този кон е като жив Peace
ba4iiska  невероятно е станала ,сега очаквам да я видя и в рамка Hug
ina до къде стигна със зимния Дим,с твоята скорост  сигурно ти е останал само контура Wink
Аз имам нужда от малко помощ,от доста време се чудя какво да ушия за едно бъдещо бебе,а щли месец наближава Embarassed Та сега се спрях на това http://www.123stitch.com/cgi-perl/itemdetail.pl?item=K45328 но ми се иска да подменя надписа,да е на български.И незнам какво да пише  ooooh! Tired ето и един руски вариант ще съм благодарна на всякакви предложения  Party  
Лека вечер Hug
моята кръстница ни подари когато се роди дъщеря ми ето тази възглавничка
http://www.kadifecraft.com/product.php?ProductID=1891
ya_ya много са хубави:)

# 254
  • Мнения: 0
Браво на такива кръстници ! Много уважавам хората , които не просто подаряват нещо , а го правят от сърце .
Нещо от вчера тази тема е в застой...

С това хубаво   Nature Sunny, приканващо към разходки...
Но пък вчера, докато спи малката, успях да пошия малко и вече мога да ви покажа етапче от Луна:

Накрая трябва да изглежда така:

Този гоблен е просто прекрасен ! Браво !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт