Истанбул 11

  • 51 148
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София, Хаджи Димитър
  • Мнения: 130
Като стана дума за Долмабахче,ми изплува някакъв спомен за броя допускани на ден в двореца.Когато ходихме преди две години,Ахмед-екскурзоводът,който ни придружава винаги при пътуванията ни,спомена,че на ден допускат само по 1000 човека.Колкото и туристи да има,се пускат само толкова хора.1001-я остава за следващия ден! Laughing
от местата,където ще отида! Peace

3000 души дневно е ограничението. пише го на сайта на двореца.

И моите спомени са такива, 1500 за групи и 1500 самостоятелно, но тях също ги събират според езика. Ние с моята приятелка бързахме, за да сме от тези 1500 и влязохме с англо говоряща група.
Екскурзоводката ни в Турция, преселничка от Добрич, ни каза, че дори и билетите са вдигнати, за да се намали потока от туристи.

# 721
  • Мнения: 972
Аз сайта не съм го гледала,по спомен го написах! Явно имам проблем със спомянето! Laughing
А пък и по-важното е,че аз съм била в тези 000 човека в точния ден! Wink

# 722
  • Мнения: 972
Къде изчезнахте всички бре?! Темата на втора страница отишла,че даже и към трета клони! ooooh!
Я чабук всички в изповедалнята! Mr. Green
Аз тази нощ сънувах,че отново съм с Истанбул.Отново валеше дъжд,а аз закъснявах за посещение на Сюлеймание джами! ooooh!
НЕма ви казвам къв ужас беше.... Crazy
Но все пак я видях! Красота !!!
Макар че никога не съм била в нея,на сън я видях с най-малките подробности! Беше много странен сън!
Тази сутрин потърсих снимки на джамията и познайте! Абсолютно същата като в съня ми!
Е тоз Истанбул ми е изпил мозъка тотално! Mr. Green

# 723
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Скенирах листовката за Аквариума във Флория , дано да се вижда добре:

АКВАРИУМЪТ ВЪВ ФЛОРИЯ - ЦЕНИ, АДРЕС,ЗАБАВЛЕНИЯ Simple Smile

Шебече, ще разузная допълнително за безплатните плажове наоколо.

# 724
  • София
  • Мнения: 4 272
Анджи, как да ти видя снимките?  newsm78 Във фейсбука ли да влизам? Аз в моя профил на фейса съм сложила няколко снимки...Сега линк към албума ли да дам Rolling Eyes

# 725
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Lea, албумът ми е публичен, можеш да ги видиш като щракнеш върху линка , не би трябвало да има проблем.
Ако изчакаш още 10 минутки, ще кача и албума за Фенер.

# 726
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 588
И аз ще седя да чакам снимки, пък  Mr. Green

# 727
# 728
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 588
Браво, браво   bouquet
Някъде из тея сокаци май живееше и Иффет  Mr. Green

Сиссс, много интересен сън си имала  Peace Сюлеймание е много красива и спокойна джамия, на мен ми хареса много  Peace

# 729
  • Мнения: 4 586
 smile3501 Анджи!
тази къща ми изглежда опасна https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150942758459405&se … ype=3&theater
да, lea, дай линк към ФБ ти.
ахам, Иффет живее точно тук някъде  Simple Smile

# 730
  • София
  • Мнения: 4 272
Анджи, много са ти хубави снимките!  Laughing
Ето и моят албум (малко снимки съм качила засега) http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4327939406413.180370.15 … 031200&type=3

# 731
  • Мнения: 11 747
В Балат има много такива 'опасни' къщи. Обаче това е района около Гръцката патриаршия и там сякаш по- разчистено ми изглежда. По- нататък, в посока към Пиер Лоти, все едно, по- диво ми се видя. Т.е. Чаршамба и под Чаршамба. През Чаршамба минахте ли по къси гащи и потници?  Laughing

# 732
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 476
 Hug Hug Анже преди да разгледам снимките,да ти благодаря от името на синовете ми за чудото СЕМИЗ ОТУ- или Тученица! Снощи в най-големия дъжд си взех от пазара две връзки,за пръв път виждам да има,но автобуса от Албена ме спря там,та направих на моите мъже с кисело мляко,чесън,зейтинец,копър,еее няма тъкъв разкош!Супер,благодаря ти!

Вчера си упражних малко турския с едно момче на Албена.Фен на Галатасарай,от Истанбул, Grinning
Живее в Бакъркьой.Много сладко полафихме двайсетина минути.

Анже как най-бързо се стига от Лалели до Карие джами,с градски транспорт? Hug

Пине-днес готвя риба! Hug Mr. Green

# 733
  • Мнения: 11 747
хем ОФЦА, хем КОТКА   Joy

# 734
  • София
  • Мнения: 4 272
Разкошни снимки сте направили момичета  Party Аз колко ли пъти трябва да отида до Истанбул, за да снимам всички тези места  newsm78 Лошото е, че в събота и неделя имаше много по-малко корабчета, а и в тия жеги човек се уморява по-бързо  Whistling Май ще трябва да се прави есенна или пролетна екскурзия .
Redemi, браво за турския!  Peace Аз толкова дълъг разговор не мога да проведа. Мога да си кажа в магазина какво искам...обаче като ми кажат цената...и гледам така  Shocked После ми я показват на калкулатор  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт