Как забременяхте?

  • 6 872
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 155
Цитат на: bobolenta
Аз забременях, използвайки метода "секс с мъж".


 tooth  tooth  tooth   condomuu

# 31
Ако искаш второ дете продължавай да се "пазиш"по този начин.Аз забременях точно така - просто бях забравила да купя презервативи и много се успокоих когато моят мъж ми каза "Аз ще те пазя".Резултатът е една красавица на пет месеца, но има осем години разлика с кака си.Така ,че се "подкови" по-стабилно ако не искаш изненади.Ако ли пък стане "фал"- живи и здрави- всяко ново начало носи много късмет.

# 32
  • Мнения: 2 693
Не плашете момичето бе хора! Grinning
Това е най-ненадеждният метод, само защото зависи изцяло от мъжа! Според моя мъж няма как "да не се усети", но пък като слушам разни приятели и познати, май повечето мъже не могат напълно да го контролират и се... "изпускат"... та оттам и бума на бременности с прекъснат акт... За мен лично най-сигурният метод е когато аз съм в цикъл а мъжа ми е нощна смяна на работа.

# 33
  • Мнения: 4 242
Първата ми  бременност е от "пазене", а второто бебеправене ни отне повече от година Shocked . Нямам представа след раждането как ще се пазим защото не съм превърженик на хапчетата Naughty  а от спиралите изпитвам панически страх :nervous:  (по обясними причини).

# 34
  • Мнения: 365
Повече от 10 год. се пазя с прекъснат акт - никога досега не съм имала проблеми. За периода не съм била само с един партньор. Единственият път като забременях беше, когато реших да се доверя на Целест, вместо на изпитания метод.

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Лили
Повече от 10 год. се пазя с прекъснат акт - никога досега не съм имала проблеми. За периода не съм била само с един партньор. Единственият път като забременях беше, когато реших да се доверя на Целест, вместо на изпитания метод.


 Laughing  Laughing  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз така забременях преди 4 год,разбрах го чак в 4 месец,нямах никакви признаци на бременност,е беше цветна голямо пазене няма що,така се опазих че........

# 37
  • Мнения: 1 616
Аз също не се доверявам на прекъснатия акт-дори и при най-съвестно отношение от страна на партньора може да се случи..Така че нека не обвиняваме мъжлетата си неоснователно..Simple Smile Simple Smile Simple SmileС моя съпруг използвахме  презервативи,докато в една мнооооого-много страстна нощ не решихме изобщо да не се пазим..Резултатът очакваме да се появи около 19 октомври...Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 517
Цитат на: bobolenta
За мен лично най-сигурният метод е когато аз съм в цикъл а мъжа ми е нощна смяна на работа.

Май-май си е баш тъй...  Laughing  Laughing  Laughing  tooth

# 39
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
[quote
И ние от пазенето имаме чудесно второ бебе на 3 месеца Grinning
Най-доброто средство за предпазване си остава добрият стар презерватив .[/quote]

Да, ама не.....
Нашият юнак е в следствие "пазене " с презерватив, който се спука....
Изобщо не бяхме планирали бебе точно тогава, де, ама какво да се прави...
Сега сме горди родители на един готин малък мъж Wink

# 40
  • Мнения: 4 212
Цитат на: DUDKA
Аз така забременях преди 4 год,разбрах го чак в 4 месец,нямах никакви признаци на бременност,е беше цветна голямо пазене няма що,така се опазих че........


малеее, блазя ти :nervous:                      аз когато сьм бременна,

  сьм парцал.Сутрин се сьбуждам и сьм като пребита с тояга,смятай за останалата 4аст от деня Rolling Eyes    Angry    Tired Face    Sleepy

 направо не сьм 4овек:banghead:
и ми е едно странно, гадно, поврьщания , миризми....абе трагедия..... Close

ако мога и аз да мина метьр на следващата бременност Sneaky     Joy         Praynig

# 41
  • София
  • Мнения: 1 845
И ние се пазехме чрез прекъсване около 5 години.В началото използвахме презерватив, ама като че ли никога не съм  се чувствала съвсем сигурна.
Докато накрая решихме , че вече е добре да станем по-голямо семейство.И така мина цяла година, без да се пазим, преди да забременея. Истината обаче е, че не сме се съобразявали с овулация и т.н. бяхме оставили всичко на случайността.
Обаче след като детенце се роди, не знам как ще се предпазваме-не ми се ще да са хапчета или спирали. Трябва сериозно да се помисли по въпроса.

# 42
  • Мнения: 523
Moqt myj me pazeshe taka 7 g. ( predishnoto gaje syshto:) nito edna izdynka, a Postinor mi se naloji da pia nqkolko pyti - vse zaradi  skysan prezervativ:) ne che ne sym za izpolzvaneto im, naprotiv zadyljitelno e, osobeno ako ne si s edin edinstven partnjor... no kato si samo s 1, na kojto mu imash pylno doverie, pone na nas, prezevativete ni stanaha izlishni:)
btw chakame bebe - stana ot raz, ot 1 pyt, kogato myjyt mi reshi s moe pozvolenie da ne me pazi. Dosta se iznenadohme, che stana ot raz:) na svetlata data 1 uini den da deteto  haha - bqhme reshili pone 1, 2 meseca da si go pravim, za da stane po-proletno bebe, ama drugo se poluchi:) boja rabota:)

# 43
  • Мнения: 437
Хм, и ние с моя съпруг използвахме прекъснатия акт досега.. Много отдавна загърбихме презервативите. Само че сега четейки мненията ви, и аз взех да си мисля че не ще да е станало съвсем случайно... защото аз все мрънках че искам да поизчакаме с децата, а на него хич не му се чакаше... А като стана работата дори изрази искрено учудване и недоумение "Как така, кога е станало, нали се пазихме".... хехех  Confused  То не че кой знае колко много сме внимавали да се пазим напоследък де.. така че... лисици казвате  Laughing  Laughing  Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 10 309
И ние с мъжа ми се пазихме с прекъснат акт... работеше безотказно 2години  Wink решихме да си правим бебе на пролет, оженихме се на 4ти октомври а на 10ти просто не ми дойде, добар подарък си спретнахме  Wink и в края на пролетта вече си имахме бебче...
Е след раждането... само с презерватив Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт